על אהבת חינם ומונית בשתיים בלילה

זה התחיל כפי שאחד הימים היפים ביותר שלי מתחילים, כנס מטעם העבודה במרכז, אני נהנית ומפיקה את המקסימום ממנו, המשיך (לאחר תיאומים מדוקדקים חודש קודם), כשאני מלאת אנרגיה, במפגש עם החיילת שלי שיצאה לאפטר ויחד הפצענו בפעם המי יודעת כמה בהופעה של המלכה האהובה עלינו, שרית חדד.

זה יכל להסתיים כרגיל באחת בלילה כששתינו מפוצצות באדרנלין, מנסות להירדם ומצליחות כי בכל זאת אחת בלילה ולמחרת היא צבא ואני עבודה.

אבל בדיוק כשזה עמד להסתיים ביקשתי ממנה להשתמש בטלפון שלה והיא אמרה תשתמשי בשלך, וחיפשתי אותו, ושוב ושוב והפכתי את התיק, ומה שחשבתי שקורה רק לאחרים.. קרה לי!
איבדתי אותו. הוא נפל במונית. השתמשנו בכל דרך לאתר אותו, ברוגע מאוד לא מאפיין אותי, לא הייתה קבלה שיכלה מאוד לקצר דרכים. היו מצלמות של המקום שמצביע על הפינה לידה הנהג הניח את שתינו כמה דקות קודם והיו המון אנשים טובים בדרך, כמו אסי המקסים שעובד שם וניסה לסייע בכל דרך אפשרית, ונופר מתחנת המוניות שרק ניסתה לעזור.
וחשבנו בעצם שנוותר ונלך לישון אבל אז אמרתי לה אולי בכל זאת אדם טוב מצא אותו במונית,
תתקשרי.

והיא נטולת כוח ואמונה התקשרה בפעם ה-18, ואלנה המקסימה ענתה והסכימה לחכות לנו, למרות שגרה בעיר סמוכה ולמרות שהשעה הייתה אחת וחצי. לקחנו שוב מונית, הפעם הלוך חזור (הנהג, גיא, לא הבין מאיפה נופל עליו כל הטוב הזה ב- 2 בלילה) ואלנה באמת חיכתה והתחבקנו ואמרתי לה כמה שאני מודה שיש אנשים כמוה, היא חייכה במבוכה ואמרה, זה בסדר זו המציאות. זה החיים האמיתיים. וידעתי שהיא כל כך צודקת. קלטתי שלפעמים את רק צריכה להאמין בכל הכוח שהדבר הנכון יקרה, למרות שלא תמיד זה קורה, אבל האמונה היא בסיס לכל. וכדאי שאם זה קורה עדיף שהבת שלך תהיה שם לצפות בכל הנעשה בשידור חי, רק כדי ללמוד על האנרגיות בחיים. ללמוד ממקור ראשון על אהבת חינם.

אודות טלי אלון

בת 43, סופרת, משוררת, אשת קריירה. נשואה ואמא לבת ובן מדהימים. ככל שיותר טוב לי - יותר טוב למשפחתי. יודעת בדיוק מה אני רוצה, אבל לא תמיד יודעת איך להסביר בול.

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק