הוא היה מדהים ועדין ורגיש והכי לא נצלן שיש

״קראתי את סיפורה של הדס שטייף על נתן זהבי והחלטתי לספר את החוויה שלי עם נתן", צופית גרנט משתפת.
כשהייתי בערך בת 23 יצאתי לילה אחד עם חברים (שאני לא ממש זוכרת) לפאב בבן יהודה, שתיתי ושתיתי, בשלב מסוים כמו בדרך כלל נטפלו אליי וכנראה שניסו לנצל את הסיטואציה גברים שהיו במקום. גם נתן היה שם, הוא לא נתן לאף אחד להתקרב אליי, בשלב מסוים ואני ממש זוכרת את זה כאילו זה קורה עכשיו, הוא ניגש אליי ואמר ״בואי, אל תישארי פה, את לא יכולה לנהוג, בואי איתי״.
‬נתן, שעד סוף חיי לא אשכח לו את הלילה המכונן הזה, לקח אותי אליו לדירה, עזר לי לעלות, שם הקאתי את נשמתי, הוא שטף לי פנים, השכיב אותי עם הבגדים במיטה שלו, כיסה אותי ונשאר לשבת בכיסא על מנת לשמור עליי.
בבוקר הוא העיר אותי בעדינות ואמר לי "הכל בסדר, ישנת טוב. פחדתי שיפגעו בך״.
הוא היה מדהים ועדין ורגיש והכי לא נצלן שיש. פגשתי גברים בחיי, יותר מפעם הייתי כל כך קלה לניצול כי באתי משם, לכן נתן זהבי זכור לי כל כך לטובה, כי הלילה הזה נטע בי את התחושה שלא כל הגברים רוצים לפגוע בי.

נתן זהבי, קרדיט צילום: בוצ'צ'ו

נתן זהבי, קרדיט צילום: בוצ'צ'ו

נתן , איש הרדיו שצורח ומקלל בריש גלי ולא רואה ממטר, בעיניי אתה האיש הכי עדין בעולם ואני מוקירה לך תודה! תודה רבה.

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 850,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק