תעזרו לי, ולעוד 80 ילדים, להילחם על החיים שלנו!

"אני בדרך כלל מעלה תמונות שלי נהנית מהחיים", פותחת וכותבת בפייסבוק שלה ליחי פרנקו. אבל אף פעם לא מבקשת משהו בפייסבוק. אבל איך אומרים תמיד יש פעם ראשונה.
אני ליחי, בת 17, תלמידת י"ב ואני יושבת בכיסא גלגלים.
יש כאלה שמכירים את הסיפור שלי ולמי שלא מכיר, יש לי מחלת ניוון שרירים או בשמה המיוחד SMA type 2. המחלה פוגעת בתפקוד של השרירים ופעולות שאנשים "רגילים" עושים ביום יום שלהם, לי קשה לעשות.
לפני כשנה הודיעו לי ולמשפחתי שיש תרופה, אך היא עולה המון כסף לכל ילד בודד – בשנה הראשונה 2 מיליון וכל שנה נוספת מיליון שקל.
כמוני יש 80 ילדים, חלק ברמה יותר קשה וחלק ביותר קלה.
כל מה שאני מבקשת בשמם של כל הילדים ושלי, זה שהתרופה תיכנס לסל הבריאות. לא הגיוני מבחינתי ש- 80 משפחות ישלמו סכומי ענק שכאלה ובטח שלא יתעסקו בהפגנות ומלחמות מול הממשלה על החיים של הילדים שלהם.

מתוך הפייסבוק של ליחי פרנקו

מתוך הפייסבוק של ליחי פרנקו

מכם יש לי בקשה אחת, תפיצו את זה כמה שיותר, שהכסף במדינה שלנו יגיע לאנשים שבאמת צריכים!

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 850,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק