"יום ההולדת של תאיר היום ואני כל-כך מתגעגעת"

"יום ההולדת של תאיר היום ואני כל-כך מתגעגעת", כותבת בפייסבוק שלה אילנה ראדה הכואבת. שמוליק הלך לעולמו לפני שנתיים והכאב הולך ומתעצם. כל יום שעובר, כל שבוע וכל חודש נושאים איתם את זכרונו ואת זכרונה של תאיר. ולמרות הכאב העצום, ומול כל המכשולים הניצבים בדרכי, אמשיך להיאבק בחומת האטימות ובתרבות השקר והרמיה, עד שאגלה מה באמת קרה ומדוע.

11 שנים שהפרקליטות מוליכה אותי בכחש ועושה הכל על מנת למנוע מהאמת לצאת לאור. מדהים שגם אחרי שנים ארוכות עדיין המדינה לא חשפה בפני בית המשפט וההגנה את כל חומרי החקירה. כצופה מהצד, אני רואה את קרב המאסף שמנהל סנגורו של זדורוב מול הפרקליטות לקבל לידיו את החומרים וכיצד היא מהטלת בו ובציבור כולו כבר חודשים ארוכים. נציב הביקורת על הפרקליטות, השופט בדימוס דוד רוזן, קבע באופן כללי, כי מצב כזה אינו חוקי ומהווה עילה לביטול כתב האישום. ואיש במערכת אכיפת החוק אינו פוצה פה ואין אדם אחד בתוכה שיאמר בגלוי כי יש לבדוק מחדש את תיק רצח תאיר.

מתוך הפייסבוק של אילנה ראדה

מתוך הפייסבוק של אילנה ראדה

לפני כמעט שבועיים העברתי פניה לציבור לפנות לשרת המשפטים, איילת שקד ולהביע את מורת רוחו מההתעלמות הגורפת מדרישתי לפתוח את החקירה מחדש. שקד, או מי מטעמה, בחרו לפעול להסרת הפוסט, אבל את האמת, גם אם ישתדלו מאוד, לא יצליחו למחוק או להסתיר מהציבור לעד. לאחר הסרת הפוסט פנתה אלי הדוברת של שקד וביקשה לקבוע פגישה נוספת בינינו. אמרה כי לא ידוע לה על כך שנציג מטעמה של השרה העביר אלי מסר שהיא אינה מוכנה למסור את תוצאות הבדיקה שערכה. העברתי לדוברת תיעוד המוכיח כי דברי אמת, ואני משאירה לכם לנחש האם שמעתי ממנה מאז.

כאמור, השרה קיבלה אותי בלשכתה לפני למעלה משנה והבטיחה כי תעביר לבדיקה את הממצאים שקיבלה לידיה. גם אם זה קרה, תוצאות הבדיקה נשארו מאחורי קירות אטומים, והבטחותיה של שקד נכתבו על הקרח ביום קיץ. כך גם בפניה המצולמת שלה בה הבטיחה כי הציבור ייחשף לכל חומר הראיות:

"אני כשרת משפטים, אינה אחראית לתיקים פליליים, זאת אומרת, שאין לי שום יכולת להתערב, לא בחקירות ולא בניהולי משפטים. אבל, אני מתחייבת ומבטיחה שהמדינה, משרד המשפטים, הפרקליטות, יעשו כל מה שצריך על מנת, באמת, שהעם – הציבור ייחשף לכל החומר ולכל הראיות".

"הבטחתי, אבל לא הבטחתי לקיים", אמר פעם ראש הממשלה, אשכול.
איילת שקד, ציבור רחב בישראל אינו מסתפק עוד בהבטחות ודורש ממך לקיים את שהבטחת!

אודות אמא של

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון של 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות עם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק