"מעריצה את הרופאים, הם מלאכים בגיהנום"

ישראל 2018. אדם בן 87 מופנה למיון, השעה 23:00. מתקבל בסבר פנים יפות ומופנה מיד לבדיקות.
ממתין לתוצאות ולרופא. עד כה מושלם. מתחילה הדס יריב את סיפורה החשוב.

כעבור 3 שעות נכנס לרופאה סטאג'רית לבדיקה, הרופאה עייפה גמורה בקושי מדברת ולמרות זאת אדיבה ומתפקדת. משוחררים מהרופאה, מחכים לנוירולוג. השעה כבר 03:00 בלילה.
אני ניגשת לאחות מבקשת שיתנו לחולה מיטה – בכל זאת בן 87 ואמצע הלילה – "אין מיטות!". לא נורא אבא תתקפל כמו ספגטי בכיסא גלגלים. מבקשת שמיכה, קר במיון – "שמיכות זה רק למאושפזים". במילים אחרות או שתמות או שתמות מקור.
מחכים לנוירולוג, השעה 04:30. מבררת מה קורה וקצת מתלוננת כי בכל זאת החולה בן 87. "תגידי תודה – יש פה אנשים שמחכים 10 שעות". באמת אחות יקרה ניחמת אותי מאוד. הנוירולוג טרם הגיע, רופא בכיר אחד עייף, טרוד, מנסה לעזור ולתת שירות לעשרות אנשים. חלק מהצוות באדישות מוחלטת. האמת לא נראה לי שיש דרך אחרת לשרוד את זה, הם רק הש"ג, לא ברור לי איך מגיעים ככה כל יום לעבודה? כאשר ב 05:00 בבקר סוגרים 6 שעות, נשלח ל-CT. בחדר ההמתנה אנשים מתרעמים לאן הולכים כל הכספים? מה קורה לרפואה הציבורית?
05:30 – הגיע הגאולה נמצאה מיטה במיון – עברנו לאגף אחר עם אחיות מקסימות ואדיבות. 07:30 הגיע הנוירולוג – סוגרים 8.5 שעות במיון. 09:00 עולים למחלקה – עשר שעות במיון!!!!!!!!!! 1.אני מעריצה את הרופאים, הם מלאכים בגיהינום. 2. העיקר שנהיה בריאים. 3. אנשים – על מה אתם חושבים שאתם מצביעים בקלפי? על האיום האיראני?

מתוך הפייסבוק של הדס יריב

מתוך הפייסבוק של הדס יריב

ואבא שלי, איזה מזל שהוא חקלאי, אופטימי ועם חוש הומור, השתחרר הביתה וכל מה שעניין אותו זה מתי יספיק להגיע להשקות את הפרדס. חג חירות שמח!

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 850,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק