מאמינה בך אהובה שלי, את בדרך הנכונה

יצאנו ליום שמאגד רגעים מהסוג שנשאר לעוד הרבה זמן ומשאיר זיכרונות נעימים.
היא לא למדה באותו בוקר ואני קבעתי תור למספרה וקבענו שנעשה סידורים משותפים של בוקר. היא המתינה עד שאסיים, ויצאנו יחד מהמספרה רגע אחרי שהתחגגתי לערב, עם פן חלק שהפך אותי ברגע לצעירה בעשר שנים (מראה שמוביל את האדם שנפגוש כמה דקות אחרי לשאול את שתינו, מה אתן לא אחיות?).
ניגשנו לחנות ממול כדי לומר שלום למישהו שלומד איתי, איכשהו הגענו להצעה שלו אליה, לעבוד אצלו.
ערב קודם, היא סגרה עם רשת גדולה בעיר לעבוד שם עד שתסיים את הלימודים שלה.
למחרת הגיעה ההצעה ממנו, היא הרגישה שמדובר בהזדמנות להתפתח בתחום הקונדיטוריה, גם אם ההזדמנות תארך חצי שנה, אולי שנה..

בכל זאת היא חלק מדור המילניום, חייבת להרגיש תחושת משמעות בכל מה שהיא עושה, חייבת לדעת שמשלמים טוב, היא חשבה שמדובר ברגע שאסור לפספס. אבל עדיין לא ענתה מיד.

זה לקח לה עוד יום של התמודדות עם התלבטות בין שני מקומות שמעוניינים בכישוריה, הרשת שסגרה איתה או האדם הפרטי (שהוא מכר מהלימודים) שמציע לה הזדמנות שתאפשר לה להראות לעולם את מקצועיותה בתחום הקולינרי.

שתי ההצעות הופיעו בבת אחת, בדיוק לפי האמרה, תשחרר את הבקשה שלך לעולם, הוא כבר יגיב.
היא התלבטה, שיתפה בקשת של רגשות מעורבים, השתהתה לצד ערכים (איך אני יכולה לאכזב אותם הם האמינו בי..?) ולבסוף החליטה שהיא הולכת עם הלב ומנסה את מזלה במקום הפרטי.

היא ניסתה שם, תקופה קצרה. זה לא הצליח. התאכזבה נורא, היו ימים מאתגרים.
בוקר אחד, היא פשוט החליטה לשנס מותניים ולהתחיל בצעדי תינוק להתקדם לעבר המטרה הנכספת. והיא שם, מקדמת את החלום הפרטי שלה, כל יום, כל דקה. ממשיכה ללמוד ולהתמקצע ובמקביל מוכרת מיצירותיה הקולינריות ללקוחות שרק מתווספים לה כל העת.
ולחשוב שרק לפני כמה חודשים היא עוד לבשה את מדי צה"ל וציפתה ליום שבו תשתחרר.

אהובה שלי, את בדרך להתחיל את הגשמת החלום, בדרך להכרה במה שאת יודעת הכי טוב, במי שאת.
מאמינה בך ילדה שלי. את בדרך הנכונה ואני אוהבת אותך מאוד

אודות טלי אלון

בת 44, סופרת, משוררת, אשת קריירה. נשואה ואמא לבת ובן מדהימים. ככל שיותר טוב לי - יותר טוב למשפחתי. יודעת בדיוק מה אני רוצה, אבל לא תמיד יודעת איך להסביר בול.

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק