בהריון הבא זה יהיה בן או בת?

הסיבות לרצות להרות עובר ממין מסויים מגוונות כמו למשל: יש כבר ילדים מהמין הנגדי בבית, מחלות גנטיות, אג'נדה אידאולוגית, תרבותית או מגדרית וכדומה.
יש בשוק שיטות רבות. חלקן קשורות למיסטיקה, חלקן נכונות ביסודן אך לא מדוייקות מספיק וחלקן פשוט יקרות מאוד. ד"ר דניאל דריי מציע שיטה חדשנית ומדעית, פרי מחקר רב שנים, שמאפשרת הריון עובר ממין רצוי בדרך טבעית ופשוטה יחסית. אחוזי ההצלחה נעים בין 92-96%.
לד"ר דניאל דריי היה הכבוד להיות חוקר ושותף במחקר מהפכני בצרפת שכלל 5000 נשים שבקשו להרות עובר ממין מסויים. תוצאות המחקר הצביעו על נתונים מעניינים ובינהם העובדה שניתן לאפיין במדוייק את הזוגות שלהם ילדים מאותו המין עפ"י פרמטרים של הרגלי חיים, מיניות ובריאות כללית.
בעקבות תוצאות אלו נוסחו שתי נקודות עיקריות על פיהן ניתן יהיה לקבוע בדיוק מירבי צפי לקליטת הריון ממין רצוי: סביבת הנרתיק (חומציות/בסיסיות) ותזמון יחסי המין.
הריון של עובר ממין זכר
ידוע כי חיי הזרעונים שנושאים את הורמוני המין הזכריים (XY) קצרים יותר מהנקביים ולכן יש ליצור סביבת הפרייה אופטימלית המתחשבת בנתון זה ולדאוג שכמה שיותר זרעונים זכריים יגיעו לביצית על מנת שאחד מהם יפרה אותה, קרי השפיכה צריכה לקרות כאשר הביצית כבר בשלה ומחכה.
לקליטת הריון עובר ממין זכר וסיוע בתנועתיות הזרע הזכרי בנרתיק האישה, אנחנו נשנה את סביבת הנרתיק באמצעות דיאטה דלת סידן ומגנזיום ועשירה בנתרן, קפאין ואשלגן.
לדיאטה כזו התוויות קפדניות מאוד ויש לשמר אותן באדיקות. מאחר ומדובר בדיאטה העשירה בנתרן וקפאין, יש לבצע אותה בהשגחה רפואית.
בהמשך יש לתזמן היטב את יחסי המין סביב שעת התרחשות הביוץ המדוייקת. זאת אנחנו עושים באמצעות מעקב זקיקים למשך חודש על מנת שקבל את המידע המירבי על מחזורי הביוץ של האישה.
אצל מרבית הנשים המחזור אורך כ 28 יום והביוץ מתרחש סביב היום ה 14. את בדיקת האולטראסאונד הראשונה יש לערוך ביום ה-8 למחזור וזאת על מנת שנוכל לקבל נתונים לגבי גודל הביצית או הזקיק. בהמשך יש לעקוב אחרי קצב התפתחות הביצית עד שתגיע לגודל של 20 מ"מ.
שימו לב, כדי להשיג תוצאות ברמת דיוק גבוהה ספירת ימי ביוץ אינה מספקת מאחר וקיימים הבדלים בין אישה לאישה ואף בין מחזורים אצל אותה אישה. פספוס קטן יכול להוביל לתזמון לא נכון של יחסי המין ולסביבת נרתיק לא מתאימה להפריית עובר זכרי.

הביוץ
ההורמון שגורם לביצית להתפתח נקרא FSH, זהו הורמון שמוזרק לנשים עם בעיות פריון. אצל נשים ללא בעיות פריון אין מחסור בהורמון זה, אין צורך להזריק אותו והתפתחות הביציות תקינה ולכן, יש רק לבצע מעקב באמצעות אולטראסאונד שיוודא את תקינות ההבשלה וכמובן יסייע בתזמון הביוץ.
הורמון אחר בשם LH – הורמון טבעי שמופרש מהמח לפני ביוץ ואחראי על הביוץ עצמו מוזרק לאישה פעם אחת, וזאת כדי לשלוט במדוייק על זמן הביוץ ולאפשר תזמון מדוייק של יחסי המין להריון בן.
במקרה של הריון בן, בשל תכונות הזרע הזכרי שחייו קצרים מאוד, התזמון והמעקב המדוייק קריטיים ואין להסתמך רק על ביוצים קודמים שכן, יתכנו מצבים של היעדר ביוץ או שינויים במועדו עקב הציפייה הדרוכה וההתרגשות מהתהליך.
בנוסף, חל איסור על קיום יחסי מין עם שפיכת זרע מספר ימים לפני הביוץ כדי שלא ישרדו בנרתיק זרעונים הנושאים את הכרומוזומים הנקביים.
הזוג מקבל הנחייה מדוייקת של יום ושעה בהם עליו לקיים יחסי מין (כ 36 שעות ממועד הזריקה).
בנוסף, על האישה להגיע לאורגזמה לפני הגבר (בעזרת כל גירוי שיתאים לה) וזאת כדי לייצר הפרשות המתאימות לזרעים הזכריים והגבר מתבקש לשפוך את הזרע עמוק ככל הניתן.

הריון של עובר ממין נקבה
הססטיסטיקה מוכיחה כי יותר נשים מעדיפות ללדת בת, ומוכנות לעשות הרבה כדי לממש זאת.
ע"פ המחקר בהריון לבת ניתן להגיע ל 96% אחוזי הצלחה. במקרה זה ההנחיות התזונתיות יסובו סביב תזונה דלה באשלגן, נתרן וקפאין (יש להיוועץ ברופא או דיאטנית) ומשכה של הדיאטה יהיה ארוך יותר (עד כ 6 חודשים לבת לעומת כשלושה חודשים לבן).
גם כאן יוזרק הורמון ה LH , אך להבדיל מהריון לעובר זכרי, כאן יש לאסור קיום יחסי מין בשלושה ימים שלפני הביוץ. הדיוק כאן קריטי מאחר ויש לתת את הדעת לעובדה שזרעונים הנקביים צריכים לשרוד עד לביוץ.
הזרעון הנקבי עמיד יותר וישרוד יותר ימים מהזרעון הזכרי ולכן שילוב של סביבה נרתיקית שמעודדת התקדמות ומאריכה את חייו תבטיח כמעט בודאות הפרייה של זרעון הנושא את הכרומוזום הנקבי.
בין ההנחיות הנוספות שהזוג מקבל: יש לבצע שפיכה סמוך לפתח הנרתיק ורחוק מצוואר הרחם ויש לדאוג שהאישה תגיע לאורגזמה לאחר הגבר.
שימו לב, בשל דיני טהרה ניתן לבצע התאמות לדתיות באישור רב.

סיכויי ההצלחה
המחקר הוכיח מעבר לכל ספק שניתן להעלות את הסיכוי להפריית עובר ממין זכר ל 92% בתקופה של כשלושה חודשים ולעובר ממין נקבה ל 96% בתקופה של כשישה חודשים.

* אין לראות בכתוב משום כל המלצה שהיא. בכל מקרה כדי להעלות את הסיכוי להריון עובר ממין מסויים מומלץ להיוועץ ברופא.


קליק לאתר למידע נוסף
קליק ליצירת קשר עם הקליניקה של ד"ר דניאל דריי

הכתבה באדיבות ד"ר דניאל דריי, מנהל מרכז ד"ר דריי בתל אביב המבצע טיפולים לבחירת מין הילוד בהתחייבות.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

33 תגובות

  1. אם לא צריך טיפולי פוריות בגלל בעיות בריאותיות/גנטיות אין שום סיבה להיות מפונקים ולבחור את מין היילוד.. זה נשמע לי הזוי. פינוק שאין לתאר

    1. לפעמים מין היילוד קריטי לזה שהילד יצא בריא, יש מחלות גנטיות שבאות לידי ביטוי רק במין מסוים ואז
      מין העבור הוא חושב מאוד ולא סתם כי להורים מתחשק…

    1. אני רוצה לשמוע, קראתי על דר דריי ואני מעוניינת לנסות את שירותיו אך חוששת' כי כגודל הציפיhה גודל האכזבה, המון זמן אני מחפשת ברשת מידע על מישהי שהתנסתה בשירותיו אם אכן כך הדבר אצלך אשמח אם תוכלי לכתוב לי ל- [email protected]

  2. ממליצה לתת צ'אנס. מכירה את השיטה הזו כבר 5 שנים וחוגגת בזכותה בן אחרי 4 בנות. בהצלחה לכולן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות