בדיקת דם במקום מי שפיר

לפני שנכנסת להיריון שמעת בוודאי על דיקור מי שפיר אך לא הבנת לגמרי מה ה'סיפור הגדול': האם זו עוד בדיקה רגילה? למה היא נחשבת מסוכנת? האם כולן עוברות אותה?
עכשיו, כשאת יושבת מול הרופא שלך והוא פורס בפנייך את כל האפשרויות, מה שבכלל לא רצית לחשוב עליו יוצר פתאום בהלה גדולה. מתוך שאלה קטנה, לעשות או לא לעשות בדיקת מי שפיר? עולות בבת אחת שאלות נוספות, מטרידות לא פחות: האם הדיקור כואב? מהם הסיכויים להפלה כתוצאה מהבדיקה הפולשנית? כמה תסמונות נבדקות? האם הבדיקה מדויקת?
אולי את לא יודעת, אבל קיימות בשנים האחרונות חלופות מצוינות לבדיקת מי שפיר. אלה בדיקות דם לא פולשניות שבודקות את ה DNA העוברי שנמצא בדם האם ומאתרות באמצעותו, ובאמינות גבוהה ביותר, תסמונות עובריות.
אנחנו שמחות להציג בפנייך את NIFTY – בדיקת DNA עוברי – הבדיקה המקיפה, המנוסה והמדויקת ביותר לאיתור תסמונות בעובר.

מהו DNA עוברי?
באוניברסיטת הונג-קונג שבסין, גילו לראשונה ש- DNA עוברי – החומר הגנטי של העובר – זורם בדם האם ומהווה כ-5% מכלל ה-DNA החופשי בדם. באמצעות טכנולוגיות אנליזה מתקדמות אפשר לאפיין את ה DNA הזה ולזהות פגמים בעובר.

הבשורה של NIFTY
NIFTY – הבדיקה הוותיקה ביותר לאיתור תסמונת דאון ותסמונות נוספות – נכנסה לשוק העולמי ב-2010 ועד היום בוצעו יותר מ-150,000 בדיקות. NIFTY חוללה מהפכה בכך שהיא מאפשרת לנשים לבחור גם באפשרות של בדיקה לא פולשנית וללא סיכון לזיהוי תסמונות בעובר. NIFTY היא לא רק הבדיקה הוותיקה ביותר, היא גם התבססה בעולם כבדיקה המועדפת מדעית על פני מספר בדיקות מתחרות דומות וגם כיום היא הבדיקה הנפוצה ביותר מסוגה בעולם.

יתרונות הבדיקה

מקיפה. בודקת את כל הגנום של העובר על ידי ריצוף מסיבי, ולכן יכולה לזהות תסמונות רבות שנובעות ממספר לא תקין של כרומוזומים (עד כה זוהו 13 תסמונות, כולל כמובן תסמונת דאון, תסמונות בכרומוזומי המין ועוד).
מדויקת. NIFTY היא היחידה מסוגה שבכל המחקרים הקליניים נמצא100% גילוי לעוברים הלוקים באחת מהתסמונות הנפוצות (תסמונת דאון, טריזומיה 18 וטריזומיה 13).
ניסיון. יותר מ-150,000 בדיקות NIFTY בוצעו בהצלחה החל מ-2010. הבדיקות מבוצעת במעבדות BGI, מכון מחקר ללא מטרות רווח, המוביל בעולם בתחום אנליזות DNA.
עלות הבדיקה 4,260₪ כולל מע"מ. ישנה השתתפות למבוטחות כללית פלטינום, מכבי שלי וביטוחים פרטיים נבחרים, דבר שיכול להוזיל את הבדיקה לעלות מעשית ליולדת של מתחת ל-1000₪.

פרגניקר, החברה המייבאת ומשווקת את הבדיקה בישראל, דאגה להכל כדי שלך יהיה הרבה יותר קל. פרגניקר מבצעת את הבדיקה במספר מרפאות ברחבי הארץ, שם תפגשי (ללא עלות נוספת) גניקולוג מומחה. בפגישת יעוץ שהוא או היא יסבירו לך הכל אודות הבדיקה, ותינתן לך הפנייה ללא צורך בפעולה נוספת מצדך.
כאשר מגיעים לרגעי ההחלטה, טוב לדעת שאת נמצאת בידיים המיומנות והמקצועיות ביותר.

מאחלות לך לידה קלה!

קליק לעמוד הפייסבוק של ניפטי

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

36 תגובות

 1. מה לגבי קופת חולים לאומית? יש השתתפות?
  הרופא שלי אומר שבדיקות אלו בודקות רק 95 אחוז ולא 100 אחוז שבודקת מי שפיר. אז מה בדיקות הדם לא בודקות.

 2. אוקיי יופי התרשמתי, , אבל האם זו בדיקה שממש סורקת את הדי אנ איי של העובר או רק סטטיסטית?

 3. אבל נראה לי שהמחיר שכתבתם פה הוא נמוך יחסית לבדיקות אחרות שיש בתחום. למה זה? מה הסיבות?

  1. ענבר תודה לך על שאלה נהדרת
   ובכן, מחירה של NIFTY נמוך מאוד בהשוואה למתחרים מהסיבות הבאות:

   בדיקתNIFTY מתבצעת במעבדות BGI, מכון המחקר הגדול והמתקדם בעולם באנליזות DNA, המבצע אלפי בדיקות NIFTY בכל שבוע. כמות כה גדולה של בדיקות מאפשרת להוריד את העלויות במידה ניכרת.
   BGI הוא מכון מחקר ללא מטרות רווח. יתרה מכך, המכון פיתח את הבדיקה בעצמו בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, שהן גם היעילות ביותר מבחינת עלוּת. היבטים אלה מאפשרים ל-BGI להוריד עוד את עלויות הבדיקה.
   Pregnicare מנהלת מערך איסוף יעיל בעזרת רופאי הקהילה. כמו כן, הניהול הלוגיסטי של הבדיקות בישראל מתבצע על ידי מעבדת AML, שברשותה מערך לוגיסטי מהגדולים בארץ לניהול בדיקות רפואיות. היעילות והניסיון הרב מאפשרים את הורדת העלות של הבדיקה יותר מכל מתחרה.

   נשמח לשאלות נוספות
   http://pregnicare.co.il
   או בטלפון 1-700-700-880

  1. מחיר הבדיקה הוא 4,260 ש"ח כולל מע"מ.
   ללא עלויות נוספות לרופאים המומחים שלנו.
   קופות החולים מכירות בבדיקה ומשתתפות בעלויות. לדוגמא: במכבי שלי ניתן לקבל החזר של עד 2,000 ש"ח. במסלול פלטינום של כללית ניתן לקבל החזר של עד 75% מעלות הבדיקה.
   נשמח לענות על שאלות נוספות
   http://pregnicare.co.il
   או בטלפון 1-700-700-880

 4. כאילו עילפתם אותי עכשיו, אבל ממש. כי אם אפשר לוותר על הדיקור המלחיץ אש הזה ואפשר לעשות במקומו משהו פשוט.. זה בשורה מדהימה!

 5. אני עברתי פעמיים מי שפיר ב 2 מתוך ה 3 הריונות שלי ו… ……חבל שלא באתם קודם. עכשיו זה לא עוזר לי :)

 6. גיסתי הריונית לחוצה, בת 37 הריון ראשון, איפה היא יכולה לקבל תשובות טלפוניות מקצועיות? כי אני אשלח לה את הקישור לכתבה ולפייסבוק שלהם.. ..אבל היא בטח תרצה לדבר עם מישהו ממש

  1. מייקי שלום!

   דגימת הדם נלקחת על ידי טובי הגינקולוגים ברחבי הארץ, ללא צורך בהפניית רופא.
   לשאלות נוספות את מוזמנת להשאיר פרטים באתר והגנטיקאיות שלנו ישמחו להסביר ולענות על כל שאלה.
   http://pregnicare.co.il
   או בטלפון 1-700-700-880
   כמובן גם בפייסבוק
   https://www.facebook.com/niftytest?ref=hl

  1. יעל,
   בדיקת NITY היא בדיקת דם פשוטה ולכן אין בה סיכון, לא לאם ולא לתינוק, וזו המהפכנות שבה. בנוסף היא אמינה ביותר ורמת הדיוק שלה עומדת על 99.9%.
   מי שפיר נחשבת בדיקה מסוכנת מכיוון שהיא פולשנית ורמת הזיהום בה גבוה יחסית. לפי הפרסומים האחרונים הסיכון להפלה כתוצאה מהבדיקה עומד על 1 ל-250 הריונות.
   לשאלות נוספות את מוזמנת להשאיר פרטים באתר והגנטיקאיות שלנו ישמחו להסביר ולענות על כל שאלה.
   http://pregnicare.co.il
   או בטלפון 1-700-700-880

 7. מי שפיר מסוכנת נקודה. מי שרוצה מוזמנת לפנות אליי ולשמוע מנסיוני ושלא יגידו לכן "אבל חתמת על טופס"

  1. היי גילי!
   ניתן לבצע את הבדיקה במספר מוקדים ברחבי הארץ. את מוזמנת להתקשר לברר את המיקופ הקרוב ביותר לאזור מגורייך דרך הגנטיקאיות שלנו 1-700-700-880
   ניתן למלא פרטים באתר והן יחזרו אלייך עוד היום
   http://pregnicare.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות