טיפולים אסתטיים אחרי לידה

אחת המגמות הבולטות של השנים האחרונות בתחום הטיפולים האסתטיים, היא עלייה בביקוש בקרב אימהות צעירות בגילאי 30-40, שממהרות לשפר את המראה שלהן מיד לאחר שסיימו את פרק הלידות ובניית המשפחה בחייהן, וחוזרות להיות נשים חטובות ומטופחות כשהילדים עוד קטנים. מומחי רשת מרפאות פרופורציה ממליצים על הפתרונות האידיאליים במקרה של בטן בולטת, עודפים של עור, נפילות בחזה, ורידים בולטים ברגליים

יותר ויותר אמהות צעירות חולמות לחזור לגזרתן ואף לעצב את גופן מחדש, כדי לפצות על השינויים הפיזיים שחלו בו בעקבות ההריונות והלידות.

מאחר והגוף לאחר הלידה רגיש וזקוק לתקופת מנוחה והחלמה לא מומלץ להתחיל בפרוצדורות ניתוחיות, כגון מתיחות בטן והגדלות חזה והרמות חזה, בחצי השנה הראשונה לאחר הלידה ואם את מניקה – אז כחצי שנה מתום ההנקה. חשוב לדעת, את הניתוחים מומלץ לרוב לעבור רק לאחר שהחלטת לא ללדת שוב. לעומת זאת, טיפולים אסתטיים אחרים, המביאים לשיפור משמעותי במראה ניתן לעבור בין לידות ובטיפולים מסוימים ההמלצה היא לעבור אותם כמה שיותר מהר לאחר הלידה- למשל, בטיפול העלמת ורידים.

הרמה והגדלת חזה
הריונות, לידות והנקה עלולים לגרום לנפילה וריקון של השדיים וזו הסיבה שרבות מאיתנו בוחרות בניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה או לעבור ניתוח משולב של הגדלת חזה והרמת חזה. כדי שחזה צנוח יהיה גם מורם וגם מלא ושופע כדאי לשלב בין שני הניתוחים. הרמת חזה מטפלת בהעמדת השד וזקיפות השד בעוד הגדלת חזה תעניק לו נפח וגם מראה מעוצב יותר.

מתיחת בטן
ברוב המקרים, גם אם מישהי מתאמנת באופן מסודר, הבטן תתקשה לשוב למצבה טרום הלידה. אצל רבות מאיתנו יישארו עודפים של עור בבטן וסימני מתיחה בבטן, כמו כן, שרירי הבטן רפויים יחסית לאחר הלידה ומתעורר צורך להדק את הבטן. אחרי לידות, הבטן מתרחבת, והשרירים של מרכז הבטן מתרחקים ויוצרים 'אין מותנים'. במקרים כאלה יש מקום לעיצוב מחדש של המקום, באמצעות ניתוח מתיחת בטן. ניתוח זה ניתן לשלב במידת הצורך גם עם שאיבת שומן.

הכתבה באדיבות מומחי רשת מרפאות פרופורציה
קליק לאתר מרפאות פרופורציה

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

15 תגובות

  1. האם יש מניעה לעבור טיפולים אחרי לידה ראשונה? הבנתי שכדאי להמתין לרגע ש"סגרת את הבסטה". אשמח לשמוע

  2. פעילות גופנית קבועה ותפריט מאוזן חייבים להיות חלק מהעניין. זה לא הוקוס פוקוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות