כולנו רוצות להיות נחשקות

אני מאוד אוהבת לבלות עם חברות שלי, אומנם זה לא קל לארגן מפגשים במשך השבוע, כי כל אחת עסוקה בעיסוקיה ובשגרת החיים, אבל אנחנו בכל זאת משתדלות לשמור על קשר הדוק ולא מתייאשות ליזום פגישות.
כל פגישה איתן מרעננת ומצחיקה ומוציאה מאיתנו את הדברים ששמרנו בבטן כל השבוע ולא רצינו לספר לאף אחד.
אנחנו יכולות גם לשבת כך סתם ולשתוק ולפעמים גם לבכות.
בין כל הנושאים שעליהן אנו דנות, ישנו נושא אחד שתמיד חוזר על עצמו, כזה שקצת מביך אבל בגלל שאנו כאלו קרובות קל לנו לחשוף.
תשוקה! מכירות את המילה הזו? זוכרות אותה? זו שהייתה שם כשהכרנו את בן הזוג שלנו לפני מספר שנים, המילה שגרמה לנו לנוע, ליזום לבעור מבפנים ולרצות עוד ועוד.
ועכשיו אחרי שהילדים מעט גדלו, הגוף לא כשהיה, החובות לבנק הצטברו והעייפות מכריעה כל יום כשחוזרים מהעבודה, תשוקה זה הדבר האחרון שעולה בראשנו.
ובכל זאת כולם מדברים על כך, אחוז הזוגות המתגרשים עלה בשנים האחרונות בגלל הצורך בריגושים מתחלפים, הגישה והנוחות בהיכרות בין שני המינים הפכה את הקרבה הפיזית למשהו שאין בו כל ערך, באים עושים הולכים ושוכחים.

אבל כשאנחנו יושבות סביב שולחן ומדברות, מעט בלחש שלא כולם ישמעו, חיוך עולה על פנינו, כולנו רוצות להיות נחשקות, מטפחות את גופינו בקביעות, בודקות ומבקרות כל קמט ושומן מול המראה רק בשביל לסחוט עוד מחמאה. בא לנו להרגיש את הפרפרים בבטן, לראות את המבט בעיניים כשהוא מסתכל עלינו, שלא נרצה להוריד זה מזו את הידיים, שנשקע גוף אל גוף, שרק נרצה עוד ועוד.
כל אחת מאיתנו מספרת את החלום שלה ואת הפנטזיות, את מה שפעם לימדו אותנו להסתיר כי זה לא נאה שלאישה יהיה חשק כמו לגבר, וההנאה שלנו נתונה בספק, היום אנחנו יודעת בדיוק מה בא לנו ומתי, לא מתביישות להגיד ולדרוש. אבל תשוקה אי אפשר לדרוש, זה משהו שנמצא בתוכנו ולפעמים צריך להתאמץ כדי שזה יבער מחדש.
לא כולנו מדברות על תשוקה למגע פיזי, חלקנו חושקות בעבודה חדשה, חושקות במסע קניות מפנק, טוענות שדווקא זה יכול לגרום להם לרצות לקפוץ על בן זוגן עם כניסתו בדלת.
אחרי שיחת בנות שכזו אני אישית, חוזרת טעונה ומלאת כוחות לשבוע חדש, ממשיכה להתעדכן איתן בטלפון על שגרת היום יום. אבל את נושא התשוקות אנו שומרות למפגשי בנות הבאים.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

14 תגובות

  1. כתבה שנוגעת בתחושות ובמחשבות של כולנו. אני לא מדברת על זה עם החברות שלי ובקושי עם עצמי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות