לא מתפשרת! אז ברחתי להיות אמא

הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות עבור הבכורה שלי, היה להביא לה כלב. הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות הבכורה שלי והכלב הנאמן שלה, היה להביא להם את הבן השני שלי.
אז לאחר שאת כל שנות ה 20 שלי ומחצית משנות ה 30 ביליתי בבניית קריירה מקצועית ובדילוג בין חדרי קריאייטיב, ישיבות אסטרטגיה ופלנינג, פינות עישון קבוצתיות וקוביות משרדיות מרובעות ואחרי שרבצתי עם בן זוגי כמעט-בכל בתי הקפה האיניים של לב תל אביב החלטתי ש.. זהו, מעכשיו אני לא מתפשרת. אני מתחילה לעשות עבור עצמי.
לא לקח לי הרבה זמן להיכנס להריון עם הבכורה שלי. כנראה שהיא כבר חיכתה בקוצר רוח להגיע אלינו ולהיות הבת שלנו. מהרגע שהיא נולדה סדרי העדיפויות שלי השתנו כליל. לא עוד ישיבת אסטרטגיה מעושנות, לא עוד סיעורי מוחות משרדיים אל תוך הלילה. עשיתי החלטה להיות אמא שלה.
כשהבת שלי חגגה יום הולדת שנתיים אימצנו כלב, שהפך להיות היצור הקרוב אליה ביותר.
אז אני החלטתי שכדי לחזור לעצמי שלפני ההריון והלידה, כדאי שאשוב למשרה מלאה במשרד הקודם בו הועסקתי.
עברו עוד שנתיים אינטנסיביות של עבודה מסביב לשעון, כשלפתע עצרתי וקלטתי ש.. היי, אני מפספסת פה את המטרה! זה לא נקרא 'לחזור לעצמי', זה נקרא להתפשר. ואני, אני באמת שבעתי מהקריירה המשרדית המפוארת בלב תל אביב. אני לא רוצה להתפשר יותר כשזה קשור למשפחה שלי.

140cc844fe0fd744256c093e310591a9

ואז, בתזמון מושלם, כדי להוכיח לי שאין צירופי מקרים בעולם והכל קורה עבור מטרה מסויימת, בזמן שחגגתי יום הולדת 40 גיליתי שנקלטתי להריון עם הילד השני שלי. וכך לקחתי בדיעבד את ההחלטה המשמעותית של חיי. סיימתי סופית את פרק הקרייריסטית השכירה והתפניתי למשפחתי. החלטתי לוותר על האדרנלין המטורף שיש בפרוייקטים בהם טיפלתי לאורך השנים, לוותר על הקצב הממכר של לב העיר ולב התעשייה. ולהשקיע בתפקיד המשמעותי של חיי.

ביום שסיימתי את עבודתי ויצאתי לחופשת לידה דמיינתי שאני עולה בסולם אל עולם האמהות. חשתי שמדובר בעלייה פיזית אמיתית. ובדמיוני החזקתי גם שלט צבעוני גדול עם הכיתוב 'אני לפה לא חוזרת. הלכתי להיות אמא!'

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

19 תגובות

  1. לא להתפשר להיות אמא של הילדים הקטנים שלנו.. זו תקופה נדירה שלא חוזרת. וזה האישיו החשוב ביותר

  2. נוו באמת כל יפות הנפש שהופכות להיות עצמאיות.. זה הכל למראית עין. זה תמיד בא עם בעל שעובד מצויייןןןןןןן והוא מביא את השקט הכלכלי הביתה. דיי עם כל הצדקנות הלא אמיתית הזו

  3. אני מהצד השני.. :) אני לא מתפשרת על להיות וורקינג גירל. לא מתפשרת על להיות קרייריסטית בפול גז

  4. איך? איך עוזבים משרדית מסודרת, עם אדרנלין, עם אנרגיות מיוחדות, עם הלחץ הטוב של תל אביב ומחליטים ביודעין לוותר?!?!?!

  5. סטורי אוף מיי לייף הזיגזוג בין הקריירה, הילדים, הבעל, ההגשמה העצמית. הלוואי שהייתי יכולה גם להודיע שאני לא מתפשרת על להיות אמא במשרה מלאה. הלוואי.. אבל זה לא אפשרי

  6. אפשר לקבל קצת מהאומץ שלך לעזוב עבודה מסודרת, להיפרד מהאדרנלין המטורף ו… ..לצאת החוצה?? :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות