המלצות למתנות לידה מפנקות

החברה הכי טובה שלך הפכה לאימא טרייה? אחותך? הבת שלך? כך או כך, את וודאי בהתרגשות עצומה ואת רוצה לעשות הכול כדי להראות לה שאת כאן לצידה, לעזור לה וכמובן, לפנק אותה ואת התינוק או התינוקת החדשים. זאת כנראה הסיבה שנהוג להביא מתנה ליולדת, מה שעוזר לשמח אותה ולהראות לה שהיא מוקפת בסביבה תומכת ומלאת אהבה.
למרות שהיולדת הטריה תשמח על כל מתנה, ולו רק מעצם הכוונה וההשקעה, לך זה לא מספיק ואת רוצה להיות מקורית ככל האפשר. אז איך נולדת מתנה מקורית ליולדת? בגדול, על מנת להפתיע ולהביע כוונה אישית, עליך לחשוב איך האם תוכל ליהנות מהמתנה ואיך המתנה עומדת לעזור לה. לכן, ריכזנו עבורך מספר המלצות מפנקות ומדליקות עבור מתנה ליולדת הטרייה.

לפנק את האם – שוברים לטיפולים מדליקים
מעמד הלידה, ההיריון שקדם לו והטיפול בתינוק חדש, ניחנים בהתרגשות רבה אך גם בלחצים ובחששות ועל כן, מתנה שמיועדת לאם ונועדה להנעים את זמנה תהיה מתנה מפנקת ושימושית. כמו כן, שוברים לטיפולים עוזרים ליולדת להתחבר מחדש אל גופה, שעבר טלטלות רבות ולהעניק לו את הטיפול הראוי. הדבר היחיד שצריך לזכור כאשר מעניקים ליולדת טרייה מתנה שכזו, הוא להציע לה גם שירות בייביסיטר, כדי שהיא תוכל לממש את השובר ולהתפנות לכך.

שובר לספא – שובר מסוג זה יכול לכלול טיפולי עיסוי מפנקים ומרגיעים ויש לבדוק שהטיפולים אכן מתאימים ליולדת טרייה. כמו כן, שירותי ספא כמו ג'קוזי, סאונה, בריכה ועוד, משלימים את התמונה והופכים את השובר ליום כיף מפנק עבור היולדת. ניתן גם להוסיף את הפרטנר של היולדת, מישהי קרובה ואפילו איזה ארוחה טעימה לסיום!
מניקור פדיקור – טיפול מניקור פדיקור יכול להיות מושלם עבור היולדת הטריה, גם בגלל שלא יהיה לה זמן לעבור טיפול כזה או לעשות זאת בעצמה, וגם בגלל הנפיחות שעוברות האצבעות בגוף כתוצאה מההיריון, שמשפיע על הנראות שלהן. על כן, שובר לטיפול מניקור פדיקור, יכול להיות מתנה מצוינת עבור היולדת ולעזור לה להתחבר לגופה מחדש.

לאם ולתינוק – מתנת חוויה משותפת
אם החלטת שיותר נכון יהיה להעניק מתנה לאם הטריה ולרך הנולד יחד, ישנם מספר רעיונות שיכולים להיות מושלמים לכך. מתנה כזו תעזור לאם ולתינוק להעביר את זמנם באופן מקורי ובצורה נעימה וכייפית.
חוגים חווייתיים משותפים – ישנן הרבה סדנאות או חוגים, שמיועדים לאם ולתינוק בשלבים הראשונים של התפתחות התינוק, אשר משלבים שחייה בבריכה, התעמלות ועוד. באופן זה תוכלי לרכוש ליולדת איזשהו שיעור ניסיון בתור התחלה, וכך היא תוכל לבדוק אם החוויה מתאימה לה. כמו כן, סדנאות אלו יסייעו לה להעביר את זמנה עם התינוק ולבלות יחד עם אימהות נוספות כמוה.
מוסיקה מרגיעה לאם ולתינוק – כיוון שהאם והתינוק הולכים לבלות זמן רב יחד וכיוון שתינוקות נמשכים למוסיקה, אשר מפתחת את החושים שלהם, רכישת אלבום מתאים תהיה מתנה מיוחדת ושימושית. המוסיקה לא חייבת להיות מוסיקה לילדים, אלא מוסיקה מרגיעה המשרה שלווה, מה שייצור אווירה נעימה בסביבתה הביתית של היולדת.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

9 תגובות

  1. האמת רעיון מהמם ללכת לפדיקור שנייה לפני לידה, כשהכל עדיין נפוח ורובינו לא יכולותת כל כך להתכופף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות