מה יש בתיק של אורלי

אני מהאמהות האלו שיש להן הכל בתיק. ה-כ-ל!
אז כשביקשו ממני להגיד מה 5 הפריטים שיש לי תמיד זה היה לי קצת קשה אבל, אחרי שפתחתי את התיק הבנתי שיש את הדברים שהם מאסט ובלעדיהם אין מצב שאני אצא מהבית.

אז מה יש לי תמיד בתיק החתלה:

1. מוצץ – עדיף אפילו שניים (או יותר לכיוון שלושה). אי אפשר בלי. אני כבר אלופה בלפתוח את הקופסא שלו ביד אחד, תוך כדי נהיגה, דיבר בטלפון, עם הבת הגדולה על הידיים, תוך כדי הוצאת כריך מהתיק, כשהתיק עדיין על הגב…בקיצור בכל מצב. אף פעם לא יוצאים מהבית בלי מוצץ. למה שניים – כי התחביב של הבן שלי הוא לזרוק את המוצץ על הריצפה של הרכב, על הרצפה של החניון, מהחלון, על הרצפה של השירותים הציבוריים (בלעעעע) ….נראה לי שהבנתם ועל אף היכולות האקרובטיות המרשימות שאני מגלה לעיתים בנהיגה ובכלל תמיד טוב שיש עוד אחד נקי.

2. מים – בשנייה שאנחנו יוצאים הבית הילדים שלי תמיד "מאוד צמאים ומאוד רעבים ולא יכולים להתאפק עד ש…" אז תמיד אני עם בקבוק מים בשביל הקטן וגם בקבוק לגדולה.
הבעיה מתחילה שהקטן רוצה לשתות דווקא מהבקבוק של הגדולה והיא באותו רגע כמובן שלא רוצה לחלוק ואז מתחיל סימפוזיון שלהם – בדיוק בשביל זה חוזרים לסעיף א' לעיל: חייב מוצץ ועדיף אפילו שניים.

3. מגבונים – אין סיכוי בעולם שאני יוצאת מהבית בלי. על זה לא מתפרשת. גם לא לסופר לשניה, גם לא רק לגן משחקיים לדקה. לא זזה מהבית בלי. המצאת המאה, אין ספק! וממש לא ברור לי איך האמהות שלנו הסתדרו בלי זה. בין אם זה לנקות את הפנים אחרי הפרוסה, אחרי החטיף, לנגב את האף, לנגב את המוצץ שנפל לפני שניה, לנקות את הידיים אחרי גן המשחקים, לנקות את הידיים אחרי שליטפנו את הכלב של השכנים, לנקות את הכפות רגליים אחרי שהתרוצצנו יחפים במשחקייה.. בקיצור – תמיד צריך מגבונים.

4. בגדים להחלפה – חוקי מרפי נכתבו עלי, כן כן אני ההשראה. אם אעיז לצאת מהבית בלי, עוד בחניה אצטרך לחזור הביתה. תמיד יש לי סט של בגדים להחלפה לקטנצי'ק והאמת שב"זמני מצוקה" (להלן: "פאנצ'ר אמא נשפך עלי כל הבקבוק מים מסעיף ב' לעיל", אמא עידן שפך עלי את כל הבקבוק מים שלו, אמא ארטיק נפל לי על כל הבגדים..אמא ברח לי הפיפי.. אמא נפלתי וכולי בוץ") גם הגדולה לבשה את הבגדים שלו :) בקיצור סט אחד תמיד יש, ועדיף כזה שקצת גדול ככה הוא סט "קולקטיבי" לשני הילדים.

5. משטח החתלה – תמיד תמיד בכסא באוטו יש לי משטח החתלה ואחד נוסף בתיק. ככה אני יודעת שהכסא תמיד נשאר נקי ויבש. אין מצב שברח למישהו קטנצ'יק וחמוד שעכשיו בגמילה משהו בכסא, אין מצב שנרדמו עם הבקבוק מים הפוך בצד של הכסא ונוצרה שלולית, אין מצב שמנגבים את השאריות של הפרוסת שוקולד על הכסא (זה הרבה יותר נוח מלבקש עזרה מאמא לא?) ככה אני יודעת שגם אם היה פאנצ'ר בכסא הוא תמיד נשאר נקי ותמיד יש לי עוד משטח בתיק, שולפים ושמים על הכסא. קרה כבר כמה פעמים שאפילו השאלתי את המשטח שלי לאמהות אחרות (" איך יש לך תמיד הכל בתיק?!" ) :)

אלו הדברים החיוניים שלי, שגם אם אני לא לוקחת את כל התיק החתלה הגדול אלא הולכת עם תיק קטן, הדברים האלו תמיד תמיד איתי.

והכי חשוב- תמיד יש איתי שני מתוקים קטנים, שלפעמים קצת שובבים אבל בעיקר מאוד מתוקים :)

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

19 תגובות

  1. פעם חשבתי שמשטחי החתלה זה סתם בלבול מוח.. אבל לא..ממש לא. .רציני זה הכי מציל חיים

  2. נראה לי ברגע שכל עוד אנחנו אמהות לקטנים יש לנו הכל בתיק. אי אפשר לצאת בלי חצי מהבית בתיק

  3. אני נהינת להציץ כל בוקר ולהשוות מה שיש לי לעומת אחרות וזה מצחיק אבל לכולנו יש פחות או יותר את אותם הדברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות