מה יש בתיק של יערה

מה חמישה?
איך חמישה?
איך אישה ממוצעת יכולה למנות רק חמישה פריטים שהיא לוקחת איתה בתיק, איך?
רגע אחרי שנבחרתי להשתתף בפעילות 'מה יש לך בתיק' ניגשתי לתיק האישי שלי ו.. נבהלתי!
קודם כל נבהלתי, כי לא מצאתי שם את הארנק שלי, אבל אז נזכרתי שהנחתי אותו היום בערב בחלק התחתון של העגלה, אחרי שהקטנה שלי הכריחה אותי לקנות לאחיה גלידה ולה סוכריה חמוצה על מקל, למרות שהיא בכלל שונאת חמוץ.
אחר כך נבהלתי, כי שמתי לב שאין זכר למוצצים, אבל אז נזכרתי שאנחנו (סופסופ) בתהליך גמילה.
אבל אז, אחרי שקצת סידרתי וקצת ניפיתי הגעתי למסקנה שזה אפשרי, כן. ניתן למנות 5 פריטים חובה שחייבים להיות לי בתיק.

פודרה – כי אחד הדברים הראשונים שאמא שלי לימדה אותי על החיים זה תמיד להסתובב עם איפור בהיכון. וכי בכל אופן אני מרגישה הרבה יותר מוגנת כשאני מפודרת.
דיאודורנט – כי הדבר שאני הכי שונאת והכי מפחדת ממנו זה להרים יד ולהרגיש ניחוח לא טוב עולה מהאזור שם.
אוזניות ניידות – שיהיה תמיד לכל מקרה. גם אם אני נוסעת לפגישה במונית ואני לא רוצה להשתעמם וגם אם אני מתכננת להיכנס למכון כושר אחרי העבודה ואני לא מעוניינת בתירוצים שימנעו ממני לעשות זאת.
מגבוני טו גו – כי מי יכול בכלל לחיות בלי מגבונים. זה מסוג הדברים שמשמשים אותי 24 שעת ביממה. מהרגע שאני קמה בבוקר ומכינה את כל החבר'ה, דרך הזמן שאני בעבודה, דרך השעות שאני עם הילדים בחוגים, בגינה, בפארק, אצל חברים, או בבית תוך כדי בישולים, עד זמן המקלחות והשינה.
ספר תהילים – הקמע שלי. כי יש דברים שלא חייבים להסביר לגביהם.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

26 תגובות

  1. קודם כל.. , למרות שמגבונים לא מתכלים ולא טובים לסביבה, אני באמת בא-מ-ת לא יכולה בלעדיהם. וממש הזדהיתי לגבי האמא השפוטה, שהילדים שלה שולטים בה! ):

    1. אני כמעט כמעט בטוחה שתוכלו לחיות בלי מגבונים. ולהתחיל לשים לב לסביבה שלכם, לדאוג למיחזור.. מגבונים לא מתכלים וסותמים את הביוב. מגבונים לא חוזרים לטבע וככה אתם עושות נזק רציני בלתי הפיך.

    1. מה זו ההתנשאות הזאת? מה זה השיפוטיות הזו בכלל? מי ביקש ממך להתערב ולקבוע מה פושטי ומה לא???

  2. ביג ביגגג לייק על האוזניות הניידות! כמה את צודקת לגבי התירוצים לגבי המכון כושר . אני למשל שמה נעלי ספורט ברכב על המושב ליד הנהג, ככה זה מזכיר לי טוב מאוד!!

  3. אם אני אצטרך להגיד מה יש לי בתיק אני צריכה קודם להוציא משם מיליארד פריטים ולא חמישה :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות