עוד לביאה נולדה

המכתב הזה נכתב עבורכם נסיכים שלי.
כמו כל דבר שאני עושה כבר כמעט עשור ואמשיך לעשות עד יום מותי, כל דבר שאני עושה אתם לנגד עיניי.
מהרגע שאתה נולדת נוני גדול שלי ואתה נסיך קטן שלי, מהרגע שהחלטתם שזה היום לצאת לעולם הגדול ידעתי שמעכשיו ועד לעד אתם תחת כנפי לא משנה מה איך כמה ולמה.
מהרגע שנשמתם את האוויר הראשוני בחוץ אני התחלתי בתפקיד הגדול של חיי, וזה לא משנה כמה מוצלחת הייתי וכמה אני כזו עכשיו, אני חייבת להיות מוצלחת במה שבחרתי ברצון רב להיות – אמא שלכם, זאת שתמיד תהיי איתכם ולצידכם. זו שתמיד תשמור על עצמה עבורכם, כדי להיות בשבילכם.
המבט של המיילדת ששמעה אותי אומרת לאמאשלי "עזבי הכל לכי תלווי את ליעד לתינוקיה ותבדקי שהוא בסדר" ואמא שלי צוחקת ושניהן אומרות אחת לשניה – עוד לביאה נולדה, זה מבט שאני אקח איתי תמיד.
כו נסיכים שלי, מהרגע שילדתי אתכם הרבה אנשים שמכירים אותנו קוראים לי לביאה – כי אוי ואבוי למישהו שינשום לא נכון לידכם.. ושלא נדבר על לעשות לכם משהו..
אתם זוכרים את היום שגלעד שליט חזר לאמא שלו וראינו יחד את כל המסע הביתה שלו.. הבטחתי לכם שאם חס וחלילה יקרה לכם משהו כזה אני במו ידיי הופכת כל בית ובית בעולם עד שאני אמצא אתכם ואחזיר אתכם במו ידיי!
(ואין לי כמובןןןן שום ביקורת על אביבה שליט – כי כל אחת בדרך שלה)

את הרגשת הביטחון שהוריי, סבאסבתא שלכם, נתנו לי -שהם שומרים על עצמם עבורי, שהם תמיד שם בשבילי בכל רגע ורגע, את התחושה וההרגשה הזאת אני רוצה לתת לכם.

ברגעים האלה שאתם באים לספר לי מה עבר עליכם בזמן שלא הייתם איתי, ברגעים האלה שלפני שאתם עוצמים את העיניים ואתם מספרים לי מה בא לכם להיות כשתהיו גדולים, ברגעים האלה שאתם מספרים לי בדיחת קרש ונקרעים מצחוק, ברגעים האלה שאני הולכת בחזה נפוח לידכם ברחוב , ברגעים האלה שבא לי לצעוק כשכולם ידעו שאתם שלי כי כהרגלכם ריגשתם אותי באיזה שטות, ברגעים האלה שאתם אומרים לי "אמא כשנהיה בצבא תדפקי בדלת למפקד ותגידי סליחה אני באתי להאכיל את הנסיך הקטן שלי" ולמפקד שלך נוני "סליחה אני צריכה לקשור לנסיך שלי את השרוכים" ולא אני לא מפנקת אתכם יותר מדי ואני גם, כשצריך, מענישה אבל אתם תמיד יודעים שאני שם בשבילכם בכל אותם רגעים.
אוהבת מפה ועד שם וכל מאית שניה, אמא.

אני, כמו שכולן פה כבר מבינות, עושה הכל כדי להגן על הילדים שלי ולהבטיח להם את התנאים הטובים והמשובחים ביותר תמיד.
הדאגה הזו מתחילה בך.
בהבנה שאם חס וחלילה לא תהיי שם בשבילו, מישהו צריך לדאוג לו.
בואי גם את לדאוג לבייבי שלך לעתיד בטוח ותהני מהטבה מפנקת שהיא רק ההתחלה..

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

26 תגובות

  1. שלום, כרמית, מדובר בהטבה – כיסוי ע"ס 100,000 ש"ח בביטוח חיים (ריסק) של ההורה, למקרה שחס וחלילה יקרה לו משהו… את סכום הכיסוי יקבלו המוטבים שלו.
   כמובן שאת מוזמנת לעשות לעצמך את הביטוח, גם אם ילדך מעל גיל שנה, רק שלא תינתן לך ההטבה. היכנסי לאתר מגדל, ללא התחייבות וללא השארת אמצעי תשלום. וקראי על ההטבה: https://www.migdal.co.il/He/insurance/LifeInsurance/Pages/RiskOnline.aspx?utm_source=imashel&utm_medium=banner&utm_campaign=campaign_babybituach

  1. שלום. מדובר בהטבה – כיסוי ע"ס 100,000 ש"ח בביטוח חיים (ריסק) של ההורה, למקרה שחס וחלילה יקרה לו משהו… את סכום הכיסוי יקבלו המוטבים שלו.
   היכנסי לאתר מגדל, ללא התחייבות וללא השארת אמצעי תשלום, וקראי על ההטבה: https://www.migdal.co.il/He/insurance/LifeInsurance/Pages/RiskOnline.aspx?utm_source=imashel&utm_medium=banner&utm_campaign=campaign_babybituach

 1. לא הבנתי מה הקשר לאביבה שליט ככה.. ..גם הם עשו הכל כדי שהילד יחזור הביתה..אבל זה לא היה תלוי רק בהם,על כל המצב שלטו כוחות רעים גדולים

  1. שלום, מדובר בביטוח חיים (ריסק) של ההורה, למקרה שחס וחלילה יקרה לו משהו. את סכום הכיסוי יקבלו המוטבים שלו.
   היכנסי לאתר מגדל, ללא כל התחייבות וללא השארת אמצעי תשלום, וקראי על ההטבה: https://www.migdal.co.il/He/insurance/LifeInsurance/Pages/RiskOnline.aspx?utm_source=imashel&utm_medium=banner&utm_campaign=campaign_babybituach

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות