איזה רכב מתאים למשפחה צעירה עם תינוקות קטנים?

קנייה של רכב חדש הפכה לטקס של ממש, כאשר החלום הישראלי מורכב מבית, רכב, ומשפחה. מגוון הרכבים העצום וההולך וגדל מדי שנה בישראל הופך את חווית הקניה למאפשרת במיוחד, וניתן להפיק ממנה הנאה רבה, או מנגד בלבול גדול.
ישנם קריטריונים רבים ומגוונים שניתן לקחת בחשבון כאשר אתם מתכננים לצאת לחפש את הרכב החדש שלכם, אך דבר אחד בטוח, קניית רכב דורשת הכנה מראש. כשאתם ניגשים למלאכת הקניה, השלב הראשון הוא שלב ההכנות, שלב של חשיבה והבנה של הצרכים שלכם:
• כמה אנשים יש במשפחה
• האם אתם מתכננים עוד ילדים בשנים הקרובות
• מהם המרחקים שאתם נוסעים ביום-יום
• האם יש עוד רכב בבית
• מה חשוב לכם במיוחד
מציאת הרכב המתאים ביותר למשפחה צעירה תלוי לחלוטין בתשובות המקיפות לשאלות אלו, ובסופו של דבר רכב אשר יענה על כמה שיותר צרכים יהיה הרכב המתאים ביותר.

רכב מתאים – בגודל ובצורה
אם אתם משפחה צעירה, יש לכם ילד אחד, ובטח עוד אחד בדרך בשנים הקרובות. רכב משפחתי גדול הוא ככל הנראה הבחירה הנכונה, שכן אתם מכוונים לשילוב של נוחות ובטיחות, שילוב מנצח בכל הקשור לרכב שצריך להכיל שני ילדים או יותר.
רכבים משפחתיים גדולים, או מיניוואנים, הינם רכבים שבנויים עם קיבולת המאפשרת נשיאה של הרבה חפצים ותיקים במקביל לאפשרות נסיעה נוחה למספר רב של נוסעים. אם אתם אנשים קהילתיים, דבר ההולך ונעשה יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות, רכב גדול הוא צעד מתבקש, שכן אתם משתתפים בתורנויות של הסעת הילדים שלכם ושל השכנים לגן, נוסעים לטיולים ביחד, עושים פיקניקים, ונוסעים לבקר אצל ההורים שלו או שלה.
הצורה צריכה להתאים, בעיקר מבחינת היכולת להכניס בנוחות את החפצים שלכם. אם אתם נושאים איתכם עגלה רגילה אחת ותיק קטן לתינוק, ולא מתכננים עוד תינוקות בקרוב, רכב משפחתי ממוצע יספיק, אך אם אתם עם עגלה גדולה במיוחד, אוהבים לצאת לטיולים ולעשות קמפינג, או לשבת בים בלי לוותר על פינוקים, כדאי שיהיה לכם רכב גדול, שיאפשר לכם זמן איכות עם המשפחה, בלי כאב הראש והלחץ של איך לקחת דברים מכאן לשם.
משפחה צעירה? חושבים לחיסכון!
רכב חדש הוא גם הוצאה לא קטנה, וזו אחת הסיבות החשובות מדוע צריך לחשוב מראש לפני שבוחרים את כלי הרכב. כיום ישנן סדרות של מכוניות חסכוניות במיוחד, שמאפשרות נסיעה חסכונית בדלק, כולל ע"י שימוש בחשמל בחלק מהדרך.
בנוסף, ישנן מכוניות משפחתיות קטנות וזולות במיוחד אשר מתאימות לזוגות צעירים עם ילד אחד, ואפילו עם שניים, כאשר מדובר במשפחה מאוד צעירה שיכולה להסתדר יותר בקלות עם חלל לא גדול ומעט צפיפות. הסיבה שרכבים אלו מתאימים לרבות מהמשפחות הצעירות היא כמובן המחיר הנגיש יותר. ובכל זאת, אם אתם מתכננים להרחיב את המשפחה, וחושבים על רכב שיהיה ממש נוח, שכן רכב חדש לא קונים כל שנה, מומלץ מראש לבחור ברכב מעט יותר יקר, אך שעונה על מספר רב של צרכים.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות