בחרתי לחיות בתשוקה

גם המילה זוגיות מתחילה ב ז'!
נמאס לי שאני צריכה להתנצל כל הזמן על "מערכות היחסים" שלי. או יותר נכון חוסר מערכות היחסים שלי.. כי בעצם אין מערכות. יש רק יחסים.
יחסי מין.
יש סקס והמון.
נשבר לי להתנצל על זה שבחרתי להיות לבד ולא בזוגיות,
על זה שבחרתי להתפרק בסקס מטורף וללכת לישון לבד,
על זה שבחרתי לחוות תשוקה סוערת ואדירה ולא אהבה כואבת ומבלבלת.
אין לי כוח לתיסבוכים, אין לי כוח לאהבות ולהתאהבויות ושברון לב ותהיות,
מתי תתקשר, למה לא התקשרת, מתי תבוא, למה לא באת, למה כבר הלכת.. וכו' וכו' וכו'.

בחרתי לחוות תשוקה.
בחרתי לאבד שליטה, אבל להישאר מפוקסת. לצרוח להשתחרר להרגיש הכי אמיתית והכי אני, ללא עכבות ללא מסכות. רגועה. מסופקת. שלווה.

בחרתי להנות מהחום הרגעי, מהמגע הצורב הלוהט, מהזיעה הניגרת, מהריח של המיצים המתערבבים. למדתי להיסחף בשניות ולנחות תוך דקות, למדתי לשלוט ברגשות ולהתרגש בסערה.
למדתי לנווט את הלב ולשמור שמעולם לא יפגע וידמם יותר. למדתי להגן עליו בכלוב הברזל הכי קר ואטום שמצאתי.

בחרתי לחיות בתשוקה.
אז נמאס לי מהמבטים ונשבר לי מהשאלות. נמאס לי מהחיטוטים ונשבר לי מהתהיות של למה אני לבד כי ככה בחרתי. כי עם זה אני יודעת ויכולה להתמודד.
אז בחרתי בזיונים של רגע וזו הז' שלי וזו הזוגיות שלי.

כי לא מצאתי אותך שתהיה פה להעריך אותי, להקשיב לי, לדאוג לי, להרים אותי וללטף אותי.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

31 תגובות

 1. על התוכן כנראה שלא אסכים איתך. אני מבינה אותך מצד אחד כי גם אמא שלי גרושה והיא חיה הרבה שנים ללא גבר עד לאחרונה אבל היא במערכת ולא רק ביחסים אז זה קצת שונה. מצד שני להגיד שטוב לך עם זה זה נשמע כמו שקר שאת מספרת לעצמך כי אף אחת לא מרגישה באמת טוב ונוח ביחסים שמבוססים על מגע בלבד וחולפים. אנחנו נשים וזה לא יעזור כמה ננסה לנהוג כגברים ולהתנתק רגשית זה לא יעזור ולא יביא לנו אושר. עדיף אהבה כואבת על תשוקה עוד יותר כואבת לדעתי. להיות עם גבר אחר גבר בלי להרגיש נאהבת זה חסר טעם. אפשר להבין שזה דווקא די מתסכל אותך המצב הזה לפי שני המשפטים האחרונים. בסופו של יום אנחנו מזדקנים ולא צריכים את התשוקה אלא את הכתף התומכת הזו עליה נישען אז אני מקווה בשבילך שיפסיק להימאס לך מזוגיות בקרוב. בהצלחה!

 2. מאוד מזדהה איתך. הייתי שם וכן מכיר מספר ידידות שזה מצבן.
  יפה מאוד שאת נחשפת כך. מאמין שאת נותנת כח ולגיטימציה לנשים אחרות במצב דומה.
  מאוד אמיץ ורגיש מצדך.
  מרגש.
  יישר כח.

 3. בנות בנות בבקשה בלי להתחסד ,לימור העזה לכתוב על מה שאתן מפנטזות בסתר לב ולא מעזות להביע . זכות הדיבור והכתיבה מדינה חופשית זוכרות? אז כל מי שתקועה אי שם בתקופת האפל שתחזור לקרוא תהלים ,,,,, :) לימורי נהנתי מהקריאה המשיכי [email protected]

 4. כיף לך! אצלי – מרוב שנים שאני חיה לבד אני לא מסוגלת לתאר לעצמי חיים ומגורים עם מישהו, אלא אם כן מדובר בדירה בת 7 חדרים, בערך. בעניין המישהו – אני מקובעת על אחד שהיה ואיננו עוד, וחבל נורא שגם כשהוא היה הוא לא היה שלי מעולם. חוץ מזה, אני לא בעד לקלקל נישואים ממושכים, ובמילייה שלו זה לא מקובל כל כך, נישואים לאורך זמן לאותה אישה. נו, מי זה יכול להיות האיש שרציתי לחיות אתו, ולמענו הייתי מסתפקת בדירה בת 5 חדרים? פול ניומן, כמובן!…

 5. אבל אפשר להבין מהשורה האחרונה שהיית מוותרת על הכל ומשאירה את כל זה מאחורייך אם היית מוצאת מישהו רציני.. מעציב..

  1. למה היית חייבת לקרוא את המאמר אם הוא לא לטעמך?
   במקום לקחת מישהי שנפתחת אליכן ולנסות ללכת לקראת אתן שופטת אותה ומסיבות אליה בזלזול, למה אתן חושבות שאתן יותר טובות? אולי בחרתי בדרך יותר סולידית אבל זה בהחלט לא אומר שאתה יותר טובות ממנה. ופעם הבאה שמישהי נפתחת מנסה להושיט יד, תנסו להושיט יד בחזרה ולהיות אנושיים/יות. מכוון לכל הנשים שלא יודעות לתמוך…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות