נהנית להביט במראה

אני עייפה, מותשת פיזית ולעיתים גם נפשית. ואיך לא?
כל היום בריצות, דאגות וחוסר מנוחה ואז כשמגיע הערב ואני עומדת מול המראה אני נדהמת מהפנים של זו שמביטה אלי בחזרה.
מי זו? מה הם אותם סימנים שחורים מתחת עיניי, הקמטים בצידי הפה והקווים במצח שהיה פעם ישר כסרגל. מה אני אמורה לעשות עם המבט העייף שמסתכל עלי כעוס כאילו אני אשמה שהשנים עושות את שלהן בנוסף לכל.
חייבת להדגיש ולומר שאין קרם שלא ניסיתי, אין חברה שלא בדקתי מוצריה אך אף אחד מהמוצרים לא החזיר את עורי לגיל עשרים ואולי לא דווקא לגיל עשרים אבל גם שנה אחורה לא.
ויש האומרים שלא רואים דבר, שאני סתם מגזימה, בעיקר אימי שרואה בי עדיין ילדה. אך עם כל המחמאה שבדבר, אי אפשר להתעלם מהאמת ובטח לא מהגיל.
בוקר אחד קיבלתי הזמנה אישית לטיפול פנים, קראתי את הכתוב וחשבתי לתומי שאם ניסיתי הרבה וכלום לא שינה או עזר מה כבר יקרה אם אענה לאתגר ואקבע פגישה?

וכך עשיתי, קבעתי פגישה במעבדות ג'יג'י עם מיכל שהיא קוסמטיקאית והמדריכה הראשית של החברה, לטיפול הנקרא ביופלזמה.
כשהגעתי למשרדי המעבדה נכנסתי לחדר המריח נפלא, נשכבתי על מיטת הטיפולים והתמסרתי לחלוטין לידיה הנעימות של מיכל. זו ניקתה את עור פניי, מרחה ומשכה אותו בפילינג מעקצץ מעט, עטפה וכיסתה במסכה וכל זאת תוך כדי שיחה כייפית וקלילה שהרגיעה אותי עוד יותר מהיום הארוך אותו עברתי.
כמובן שהייתי חייבת לשאול על כל חומר אותו שמה על פניי ומיכל הסבירה לי שטיפול הביופלזמה הינו טיפול חדשני המבוסס ממרכיבים ימיים וחמש סוגי אצות. הוא מיועד לכל סוגי העור ומונע תהליכי הזדקנות. מדובר בקרמים בעלי ריח עדין ומגע מלטף אשר קלים לשימוש ביתי.
כשהטיפול הסתיים, לא מיהרתי לקום מהמיטה, ניסיתי למשוך את הרגע אך כמו כל דבר טוב- גם זה נגמר.
יצאתי עם עור פנים חלק, זוהר ונעים למגע, הכרתי תכשירים חדשים שלא הכרתי עד היום כי חברת ג'יג'י דואגת למכור את מוצריה רק אצל קוסמטיקאיות מורשות ומייצרת רק בישראל.
גם היום, כמה ימים לאחר הטיפול, אני נהנית להביט במראה, אומנם הקמטים עדיין במקומם וכמו כן "השקיות" מתחת עיניי אבל בבוקר כשאני מעסה את עורי עם קרם הלחות אותו קיבלתי מתנה אני נזכרת בטיפול המקצועי וחיוך מעטר את פניי בתענוג.

בחסות מעבדות ג'יג'י קוסמטיקה
לקוסמטיקאית הקרובה אליך הקליקי כאן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

21 תגובות

    1. בגיל צעיר יחסית שקיות מתחת לעיניים נובעות מכמה סיבות .חוסר שינה ,תזונה לקויה ומריחה מוגזמת ולא נכונה של קרם עיניים .יש להיוועץ עם קוסמטיקאית מוסמכת .לג׳יג׳י יש ג׳ל עיניים מסדרת EYE CARE שמטפל בכהויות ונפיחויות באיזור העיניים .

    2. הטיפול בפיגמנטציה הוא טיפול עקבי וממושך ובמקרה הזה יש חשיבות רבה להתמדה של הלקוחה לטיפול הביתי .תוך 4שבועות בממוצע מתחילים לראות שינוי ומומלץ לשלב את הטיפול עם סדרת פילינגים במכון הקוסמטי אשר תורמים להשגת תוצאות .

  1. כן גם אמא שלי עדיין רואה אותי ילדה וכןן זה מחמיא אבל אני יודעת שהיא לא אובייקטיבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות