הימים הרעננים שלי חלפו

כשהייתי בת 20 וחודש השתחררתי מהצבא. כשהייתי בת 20 וחודש הייתי צעירה ורעננה. ממש רעננה. כמו עלה נענע טרי.
כשהייתי בת 20 וחודש השתחררתי מהצבא ורציתי רק לנסוע על אופניים. פשוט לעלות על אופניים ולדווש להנאתי, חופשייה. בלי דאגות ובלי שום עניינים.
כשחתמנו את חוזה השכירות הראשון הסתכלתי על בעלי הדירה שהיו אז בני 37-38 והם נראו לי מבוגרים. בני 37-38 הם היו אז והרגישו לי זקנים, רציניים. משהו רחוק ממני אלפי שנות אור.
גם הדירה כמובן נראתה לי מוארת ורחבה וענקית, כשבפועל הייתה בת 2 חדרים עם מטבח פיצפון בקומה רביעית בלי מעלית. לא שאני מתלוננת כי חוויתי שם תקופה מקסימה של התחלות חדשות וגילויים מרגשים. תקופה מקסימה שם בראתי את האני העצמאית שלי. או לפחות חשבתי כך..

מי חשב אז על אמצע החיים מי. בעלי הדירה הרגישו לי מבוגרים כל כך, משהו שלא קשור אליי בכלל. אני הרגשתי לעצמי בוגרת וחכמה, מגניבה, עצמאית. בתחילת הדרך, עם חלומות על עתיד בטלוויזיה.
כשהודיעו אז בשנת 1997 שהנסיכה דיאנה נהרגה יחד עם דודי אל פאייד והדגישו שהיא רק בת 36 אמרתי לעצמי למה 'רק' בת 36. זה המון 36.. עמדתי ליד תמונה של חמניות צהובות שרכשנו בדיזנגוף סנטר המיתולוגי עם יד על הסטריאו שהיה מונח על שידה יד שנייה שסחבנו לבד משוק הפשפשים ביפו וחשבתי שאולי הם טעו. לא יכול להיות שהם באמת התכוונו ל 'רק' בת 36. זה מבוגר 36. וזה כך כך רחוק ממני, זה עוד מיליארד זמן.

והנה אני בגיל הזה היום. עברתי כבר את גיל 37 ואני חיה כמובן.
היום אני מסתכלת על ילדים בני 20 ורואה עלי נענע טריים. אני לא אחת מהם והימים הרעננים שלי חלפו. לעלות על אופניים ורק לדווש להנאתי נראה לי היום בזבוז זמן. על תחילת הדרך עשיתי כבר ווי. החלומות על עתיד בטלוויזיה התחלפו בהגשמה של חלומות אחרים שצצו.
עברו 17 שנים מאז שהייתי בת 20 וחודש והשתחררתי מהצבא. לפעמים אני מתגעגעת לימים היפים האלו, לאנרגיות, לתמימות. מתגעגעת קצת לתחושה העמוקה שהחיים באמת רק התחילו.
הגעתי למסקנה שמה שנותר לי לעשות כדי להתחבר לרעננות זה להתפנק בטיפול פנים ייחודי.
הגעתי למסקנה שבגלל שאין אפשרות אמיתית להחזיר את הגלגל אחורה האופציה שלי ללזהור שוב ולקלף מעצמי את שכבות הגיל היא רק ע"י טיפול פנים מפנק. ולכן הגעתי לטיפול נפלא כזה אצל מיכל, המדריכה הראשית של מעבדות ג'יגי קוסמטיקה.
מיכל העניקה לי שעה של תענוג. שעה של מסיכות ורוגע. רוגע שכולל סבון ייחודי במרקם ג'ל נעים, פילינג יוקרתי וחומרים מזינים שמוחדרים לעור ע"י קרמים איכותיים מסדרת ביופלזמה.
התחושה שלי הייתה שמיכל עובדת בשכבות, כשכל שכבה מפעילה את הבאה אחריה וכל שלב גורם לעור שלי לחזור להיות קורן ובריא.
זו הייתה שעה של עיסוי וטיפול אנטי אייג'ינג שעידן לי את הפנים. שעה בה נזכרתי כמה כיף להיות צעירה ומגניבה.. אבל כמה עוד יותר כיף להיות בעלת וותק עם שנות נסיון ועם הבנה ש 37 זה לא גיל זיקנה, לא..

בחסות מעבדות ג'יג'י קוסמטיקה
לקוסמטיקאית הקרובה אליך הקליקי כאן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

33 תגובות

    1. למעבדות Gigi יש באתר האינטרנט ובערוץ היוטיוב סרטנים בהם אפשר להתרשם מהטיפולים ומסדרות המוצרים

  1. כמה טיפולים כאלה מומלצים ובאיזה תדירות כדי להגיע לאפקט אמיתי? והאם הם מתחייבים לתוצאות??

    1. ההמלצה היא ארבעה טיפולים בהפרש של שבוע עד 10 ימים בין טיפול לטיפול

  2. את נשמעת אופטימית בסוף.. לי זה עושה רע לחלום על פעם ולהבין שאני באמת עכשיו באמצע החיים.. אויי

  3. את אומרת באחריות ש 37 זה לא זיקנה? בוודאות מלאה? כי אני חודש הבא בת 37 ומתחילה להרגיש ככה.. :)

    1. יש למעבדות Gigi מחירון ולכל מוצר יש את המחיר שלו .המחירים נוחים ובטח בעד התוצאה וחווית השימוש במוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות