צעד קטן לתחילת השינוי

פתח תקווה, 18.30 בערב, שוב מתחיל לו המרוץ.. פעילויות ארוחת ערב מקלחות סיפור ולמיטה. עד ל 6.00 בבוקר למחרת. אהה ושכחתי שאחר כך לקינוח מחכות לי ערימות כביסה ובעל שישמח גם הוא לקצת יותר תשומת לב. ובתוך כל זה אני. א נ י שפעם הייתי משקיעה בעצמי קצת יותר והיום לצערי הזמן מדוד. הזמן שלי הפך מדוד מאוד וזמן הטיפוח והפינוק ירד לו.
פעם עוד לפני הילדודס הייתי קמה בבוקר, משקיעה בניקוי הפנים עם קרם מפנק, מתעכבת יותר על איפור וטיפוח לפני היציאה לעבודה. פעם היה לי זמן להשקיע בעצמי, הייתי אדון בלעדי לעצמי. היום לצערי זה מסתכם בוויש מהיר של איפור ורק אם יש עוד דקה אז אני זוכה גם למרוח איזה קרם פנים. למרות כל זאת לא הייתי מחליפה את חיי ולא לרגע אבל אבל.. כן הייתי שמחה לשינוי. לקצת שינוי וארגון מחדש של סדרי העדיפויות.
בוקר אחד הודיעו לי שאני מוזמנת לפינוק. לטיפול פנים ייחודי במעבדות ג'יג'י. זהו החלטתי, זה הסימן. סימן לצעד קטן להתחלת השינוי.

הגעתי לוולרי במעבדות ג'יג'י, נהניתי מקבלת פנים נינוחה ומרגיעה ומטיפול משובח.
הטיפול התחיל עם ניקוי פנים שגרם לי לתחושת רעננות. אחר כך מריחת קרמים ומסכת הזנה שעשו את העבודה ומסאג' נעים עם הסבר בקול רך לגבי הטיפול. קיבלתי גם טיפים טובים להמשך. הרגשתי את עבודת הקרמים והמסכה כבר במהלך הטיפול ולאחריו. הייתה לי תחושה ברורה שכאן מדובר בקרמים מקצועיים ברמה בינלאומית. קרמים משובחים שיגרמו לי לרצות באמת את השינוי, לעבוד עבורו.

אומנם אני לא מצפה להוקוס פוקוס. אבל אני יודעת בוודאות שהאפשרות לארגן מחדש את סדרי העדיפויות ולהשקיע בעצמי יותר היא בידיי. ולא בא לי לאכזב את עצמי, אז כן, אני היקרה, אני כל כך הולכת לעשות זאת.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

14 תגובות

  1. אני לא מוותרת בשום מצב על קרם ואיפור בבוקר. גם אם זה בזמן נסיעה.. בלי זה מרגישה עירומה :)

  2. עזבי וויש מהיר של איפור. . אם אני מצליחה לשתות את כל הקפה בבוקר ולקרוא כותרות של העיתון אני מאושרת כאילו זכיתי בלוטו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות