מחכה לרופא עם הגלימה

כל כך הרבה שנים אני נמצאת בין הבחירות הבריאותיות של בתי שעברה תאונת דרכים קשה בילדותה.
בודקת, מחפשת, מדברת ומתייעצת, נפגשת, ושוב חוזר חלילה על כל פתרון אפשרי או חידוש בריאותי שנזרק לחלל הרשת והמדיה שקשור לפגיעות ראש.
אולי זה יביא את התשובה, את הפתרון ובעיקר את ההקלה.
כך שנה ועוד שנה ומבחירה לבחירה לרגעים אני מאבדת תקווה ולעיתים מתרוממת התקווה לרגעים, אבל אז מתנפצת לה הבועה כי המוח הוא איבר כל כך לא מוכר ומובן שגם הנוירולוגים הגדולים ביותר עומדים חסרי אונים ותשובות למולו.

חולמת על מטפלים למיניהם שמבטיחים הבטחות לשיפור וייצוב מצב קיים, חולמת על תרופת וטיפול קסמים שימצא בזמן הזה, חולמת על ימים בהם לא אצטרך יותר לחפש כל הזמן, לא אצטרך לדאוג שמא לא ימצא הרופא או הטיפול הנכון ברגע הנכון, לא אצטרך ללכת לישון בידיעה שנסיגות קוגנטיביות רגשיות ופיזיות לא יפסיקו להתקיים אצל פגועת הראש האישית שלי.
חולמת על רופא כזה שיש לו גלימה לבנה והוא בא מן השמיים, שם הכל אפשרי והפיך. והוא יגיד לי הנה מצאתי וזה שלך לתת לבת שלך כדי שתוכל לחיות חיים מלאים ועצמאיים.
ואז אני מתעוררת אל המציאות השונה כל כך ובמקום הרופא עם הגלימה אני פוגשת את הרופא עם המבט המתוסכל והנבוך, זה ששוב יגיד לי שאין מה לעשות ושוב ירצה שאלך כבר כדי להקל על המבוכה שלו.
ואז אתעורר אל המציאות בה הסתום רב על הגלוי בכל מה ששייך לפגיעות ראש ולא משנה שעברו כבר 21 שנה עדיין לא נמצא הפתרון והמרפא.
ואז אתעורר שוב אל מציאות חיי הכל כך סבוכה ומורכבת ואחפש את כל הטוב היש והקיים שנמצא בחיי ובחיי בתי בפרט.
ואז אתעורר ואעשה סקירה של 21 השנה האחרונות ואבחר לראות את ההצלחות ולהדחיק את חוסר הסיכוי ואת הגזר דין מוות. כי יש חיים מלאים ברגש, חוויה, עבודה, חיוך ולעיתים גם שמחה.
ואז אתעורר ואראה אותה מברכת אותי לבוקר טוב ואדע שהרופא עם הגלימה הלבנה כבר הגיע וכבר נתן תרופת פלאים כי היא כאן, איתי.

7
בחסות מאוחדת הדואגת שתהיו בריאים ותשארו בריאים.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

22 תגובות

  1. הדס היקרה. ריגשת אותי מאוד. אני שמחה שלמרות כל הערפל את בוחרת גם להסיט את ה וילון ולראות את השמש . תמשיכי עם הגישה החיובית כי היא זו שתתן לך את הכוחות להמשיך .

  2. באמת העיקר שהיא איתך. העיקר שיש לכן אחת את השנייה.
    בהצלחה! שהחיים יאירו לכן פנים בכל מצב

  3. רציתי לשאול באילו גילאים זה ההזמנה של מאוחדת.. אבל אני פעורת פה אחרי הסיפור האישי המטלטל הזה :(

      1. אח של בעלי נמצא בערך באותו מצב ועכשיו בודקים לו אופציה של עבודה בחוץ. רציתי לשמוע איך זה אצלה. למה אתם ישר קופצות למסקנות?? למה לא לתת קרדיט?..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות