מה הזמן מסמן לי

קוראים לי דנית אבל השם האמצעי שלי הוא דנית הדחיינית. אני חושבת שמאז שנהייתי אמא אז רשימת המטלות והמשימות שלי התארכה וכאילו מישהו יושב שם וצוחק עליי. ככל שאני מתקרבת ועושה עוד ווי, באותו הרגע נוספות לי עוד טריליון משימות.
לפני כשנה הגיע למשרד שלנו קואוצ'ר, כמו ההוא שאסי כהן משחק בפרסומת לבינלאומי. והוא אמר שמה שהכי חשוב זה לנהל את הזמן. לטפל בו. להתמודד איתו. אבל לי זה רק הרגיש שעצם הפגישה עם קואצ'ר גזלה לי עוד זמן ויכולתי בינתיים למלא עוד אקסל להנהח"ש או לפחות להעלות עוד תמונה לפייסוש.
והרשימה ארוכה ומתמשכת..להחליף כיסוי לספה בסלון, להחליף נורה בחדר השירות, להחליף את הכחול ההוא באסלה שנשאר ממנו הרבה מהמסביב ובלי שום כחול, להחזיר ספר לספרייה (אמרתי להם שאני בחו"ל..), לנקות מתחת למקרר, להיפגש עם החבר'ה מהתיכון, לממש את השובר מתנה שקיבלתי לחנות ההיא, לראות את 744 התמונות של החברה שחזרה מהודו (למי יש זמן בגילנו ובאמצע החיים לנסוע להודו?!), לקנות נעלי ספורט חדשות, למיין את כל הסוללות שבמקרר וגם… וגם… וגם… הרשימה שלי עוד ארוכה.

כשהקטנה שלי נולדה הייתי בטוחה שזהו! חופשת לידה זה זמן נפלא. זה ה-זמן לעשות את כל המשימות שדחיתי. אבל מצאתי את עצמי בעיקר ישנה.
אז זהו. נגמרה לה שנת 2014 ואני לוקחת אחריות ומבטיחה לעצמי שהשנה זה יקרה. השנה אני אנהל יומן משימות. השנה אני אתמיד. השנה אני אתייחס לעצמי באותה רצינות בה אני מתייחסת למשימות של הבוס בעבודה. זהו. מבטיחה! אני אחזור לעדכן. תחזיקו לי אצבעות.

למה אני מספרת לכן את זה?
כי ביקשו ממני לנסות את קרם הידיים של פלקסיטול וזה התחבר לי עם הדחיינות המדופלמת שלי. זה התחבר לי עם כמה שאני טובה בתירוצים. כי פתאום לפני 3 שנים התחיל לי יובש מציק בידיים בעונת החורף ולא טיפלתי בו ברצינות. כל פעם מחדש שכנעתי את עצמי שזה יעבור מעצמו ואין לזה טיפול ממש.
אבל אז קיבלתי את קרם הידיים של פלקסיטול ומרחתי אותו. הופתעתי מהעדינות שלו, מהריח הנקי שלו ומרמת הספיגה הנהדרת. התרשמתי מהמגע הקטיפתי שהוא מותיר והרגשתי שהנה, בנושא אחד אני מתייחסת לעצמי ברצינות ואני מטפלת לעומק, בלי תירוצים.

באדיבות פלקסיטול – מפסיקים למרוח ומתחילים לטפל!
לקבלת דוגמית חינם – הקליקי כאן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

16 תגובות

  1. לירז שלום,
   טיפות ABC קיד הנן טיפות הומאופתיות לפעוטות וילדים.
   יש לטפטף לפה במקרים של חוסר רוגע, מומלץ לשימוש בבקיעת שיניים וניתן להשתמש עם פרצטמול.
   בברכה, צוות אלטמן.

 1. על דחיינית עוד לא חשבתי עד היום. מתלבש עליי טוב לצערי הרב.. עד היום בעלי היה קורא לי כוכבית התירוצית.. …. מקווה שהוא לא יקרא את זה פה חח :)

 2. אמא שלי קונה כבר תקופה ארוכה את הוויטמין סי של אלטמן. . יש מצב שיש מבצעים על כמה מוצרים יחד?

  1. מילי שלום,
   נקודות המכירה השונות מקיימות מבצעים פנימיים, נמליץ לבדוק במספר חנויות.
   בברכה, צוות פלקסיטול.

  1. דיאנה שלום,
   לילדים נמליץ על המוצר פלקסיטול קרם פנים לילדים.
   בברכה, צוות אלטמן.

 3. הרגת עם ה 1700 תמונות מהודו של החברה.. גם לי יש אחת כזו שחזרה מדרום אמריקה.. זה עונש אבל אני לא יכולה שתיעלב ממני

  1. הילה שלום,
   המחיר המירבי של קרם הידיים של פלקסיטול הנו 45 ש"ח.
   בברכה צוות פלקסיטול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות