עבדתי במועדון חשפנות

עבדתי במועדון חשפנות. יותר נכון מועדון זנות. לקוח הציק לי כי לא רציתי להיכנס איתו לחדר. אמר לי שיתנקם בי. הוא חיכה לרגע המתאים. נכנסתי לשירותים של המועדון, כי חדר ההלבשה היה תפוס ע"י בנות שהזריקו. השומרים לא היו באזור, הוא תפס אותי בשירותים חנק ואנס אותי. אח"כ הצמיד לי סכין והורה לי לרדת למטה. השומר למטה שאל אותי לאן, אמרתי לו: פה לאוטו. המשכתי ללכת וידעתי שאם אצא מטווח המצלמות הוא ירצח אותי. ככה הוא גם אמר לי. לרוץ לא יכולתי כי הייתי על עקבים גבוהים. נעצרתי. עשיתי את עצמי מגרדת את הרגל והוצאתי מהמגף את הדוקרן. דקרתי אותו. זאת היתה הפעם הראשונה שדקרתי. התחלתי לרעוד ובמצלמות הבינו שמשהו לא בסדר. השומרים ירדו ופוצצו אותו במכות. ברחתי משם ויותר לא חזרתי.

היום אני כותבת לך, האישה שבזנות, כשאני שנתיים נקייה מסמים ומזנות. את בזנות בגלל הכסף הגדול, כסף את יכולה להשיג בעבודה מכובדת ומבלי שתקבלי איזו מחלה שאולי אין לה תרופה. מגיע לך להיות אישה שיכבדו את גופך, מגיע לך לחיות חיים נורמליים ולא כמו רובוט. לא כמו מכונה. את יודעת כמוני, שהנשמה לאט לאט בלי להרגיש מתנתקת מהגוף. השליטה באקטים היא אשליה. שליטה אמיתית באקט זה כשאת עם מישהו שאת אוהבת ויש לך רגשות אליו ולו יש אלייך. גוף ונשמה תמיד צריכים להיות מחוברים. מגיע לך לחיות ולהרגיש.
ואם יש לך ילדים, ילדים יודעים הכל. לא תוכלי להסתיר לאורך זמן. אני זוכרת שיום אחד חשפנית עמדה איתי ליד הבר ושאלה אותי: "תארי לך את הבת שלך רוקדת פה?" התחלתי לרעוד. כאב לי בכל הגוף.

נכון, הקשיים גדולים והתשלומים לוחצים, אבל זה אפשרי, אחרי 3 שנים בזנות, למדתי לחיות בפשטות יחד עם ביתי. אני מקבלת את המציאות הקשה ומנהלת חיים מכובדים.
כל מה שאת צריכה זה קצת אומץ. אומץ לבקש עזרה. יש ממי לבקש עזרה. יש את "אופק נשי", יש את "סלעית" וארגונים נוספים. אני עשיתי את זה. פניתי לבקש עזרה. רק כשהגעתי ל"אופק נשי", התחבר לי הפאזל הזה שהגוף שלי מזמן כבר לא שלי. רק שם הבנתי לאן הגעתי. שם הורדתי את כל המסכות. ועם הזמן הגוף שלי התחבר בחזרה לנשמה ויכולתי לטפל בפגיעה המינית שחוויתי בילדותי. בזנות כבר לא היה אכפת לי שיפגעו בי, היום לא אתן שיפגעו בי כך. היום אני יודעת לשמור על עצמי.

השנתיים האחרונות לא היו פשוטות. היו ימים שרציתי לבעוט בהכל. החזקתי את עצמי בעזרת הגורמים שהקיפו אותי, שהפכו למשפחה שלי, כי משפחה תומכת אין לי. יש שם נשים טובות שרוצות לעזור. אני עדיין סובלת מחרדות ומסימפטומים של פוסט טראומה, אבל למדתי להיות סבלנית, הקפתי את עצמי ברשת חברתית וקהילתית שתומכת בי. בחרתי בחיים. לכל אחת מגיע לבחור בחיים.

ד', שנתיים נקייה מזנות וסמים.
בשיתוף מכון תודעה – למאבק בתופעת הזנות

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

5 תגובות

 1. הילית קורטמן
  כל הכבוד על הבחירה בחיים. שרק יהיה לך תמיד טוב

  כל הכבוד על הבחירה בחיים. שרק יהיה לך תמיד טוב

 2. דיאנה
  זה סיפור באמת של אישה?

  זה סיפור באמת של אישה?

 3. אמילי צוצאק
  זה מישהי אמיתית מספרת??

  זה מישהי אמיתית מספרת??

 4. מיכל ארדיטי
  יהההה כולי צמרמורות... ..

  יהההה כולי צמרמורות… ..

 5. מאיה
  מחזקת את כל מי שרוצה לצאת ,בקבלה כתוב תעשה מאמץ ולא להתייאש וומשמים תקבל את כל העזרה להצליח , יש…

  מחזקת את כל מי שרוצה לצאת ,בקבלה כתוב תעשה מאמץ ולא להתייאש וומשמים תקבל את כל העזרה להצליח , יש בכולנו כוחות נפש אדירות רק צריך להאמין שנצליח וזה יקרה

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק