להבין שאני מבזבזת את זמני

אני לא מאמינה שלקח לי כל כך הרבה זמן להבין, להבין שאני מבזבזת את זמני, להבין שהחיים חולפים מהר. להבין שבזמן שאני מתכננת תכניות, לכולם כבר נמאס לשמוע ממני ועל חלומותיי כי אני מעבירה תחושה לא אמינה.
שנים אני רוקמת בראשי חלומות, חושבת מחשבות, מאמינה שהכל יתגשם, אבל בעצם מורחת את עצמי בשקרים. הרי דבר לא יתבצע אם לא אחליט על שינוי, אם לא אקום ומבלי הרבה דיבורים פשוט אעשה.
אז יום אחד, בגיל שלושים וארבע, התעוררתי בבוקר ועשיתי זאת, עשיתי את מה שרציתי תמיד. אין ספק שהפתעת הקרובים אליי הייתה גדולה, הייתי צריכה להסביר ואפילו קצת להילחם אבל הייתי חזקה מולם, הסברתי בשקט ובנעימות שאחרי שנים שבהם הקשבתי לאחרים, הגיע הזמן לטפל בעצמי.
אז הקמתי הרכב מוזיקלי, למדתי פיתוח קול, למדתי מושגי מוזיקה חדשים ובעיקר למדתי שאני יכולה, שאני מסוגלת. שהתירוצים לא תרמו בכלום. לא אשקר, זה לא היה קל, הכל היה חדש לי אך הראיתי נחישות ולא הסכמתי להציג חולשה, שאלתי, התעניינתי וכעסתי על עצמי כששרתי שלא בסולם המתאים אבל לכל אורך הזמן הזה ידעתי שאני בדרך הנכונה, שאני בדרך אל עצמי. ידעתי שסוף סוף אני מגשימה את עצמי באמת.

לא ארחיב יותר מידי בסיפור ההרכב המוזיקלי כי אחריו באו עוד שאותם הקמתי ואף לקחתי חלק, אך אוסיף ואספר שכשהרגשתי שחלום "נערת רוק" מעט מיצה עצמו פיניתי מקום מחדש לכתיבה (בה אני עוסקת שנים) וחידדתי את מה שמעט נדחק הצידה. אחרי מחשבות רבות, לבטים ודילמות הבנתי שהכתיבה תמיד הייתה שם וחייבת לחזור ובגדול. שהכתיבה תמיד חיכתה לי ואני רק מרחתי את הזמן וכך היא התעכבה לי. אז הקמתי עסק לאימון כותבים ואני אף עוסקת בעריכות, שכתוב ועוד.

ולמה אני בעצם מספרת את כל זה? כי הגיע גם הזמן להפסיק למרוח את האמת שלנו, הגיע הזמן לטפל בעצמנו ולתת לנפש חלון שתוכל לצאת ולפרוח. והרי מה קורה כשפותחים חלון בימים אלו? הרוחות נושבות עלינו ומזג האוויר קריר מציץ. ובתקופה זו ההקלדות הרבות על המחשב גרמו לעור ידיי להתייבש מעט. ואני, שידיי מאוד חשובות לי כי הן כלי העבודה שלי וכך, במסגרת הטיפול בעצמי, קיבלתי להתנסות קרם ידיים מעולה של חברת פלקסיטול. קרם ידיים נהדר וקטיפתי שברגע אחד שינה את התחושה בעורי ובזכותו ההקלדה קלה ומהירה יותר.
כן, ברגע אחד. כי לאחר התמרחות ראשונה בקרם הידיים הטיפולי של פלקסיטול כבר חשתי שינוי ניכר בתחושה על עורי ולאחר ההתמרחות השלישית והרביעית הרגשתי שבאמת מתחולל שם שינוי פנימי. וכמה נחמד זה עבורי יחד עם כל השינוי הכללי שאני עוברת בחיי.

באדיבות פלקסיטול – מפסיקים למרוח ומתחילים לטפל!
לקבלת דוגמית חינם – הקליקי כאן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

19 תגובות

  1. יערה שלום,
   קרם ידיים פלקסיטול טיפולי מעניק פתרון מושלם לסובלים מעור יבש, סדוק ומגורה בעור הידיים. נוסחת הלחות הבדוקה של פלקסיטול מחדירה לחות לעור באופן אקטיבי ומשמרת אותה בשכבת העור העליונה, מכיל Urea בריכוז 10% המתאים במיוחד לעור הידיים.
   בברכה, צוות פלקסיטול.

 1. מתאים גם לילדים?? אני צריכה משהו טוב לבת שלי.. ..ובכלל זה בסדר שלילדה קטנה יש יובש בכפות ידיים?

  1. שרון שלום,
   המוצר מתאים לילדים מגיל 12, במידה ומדובר ביובש בכל עונות השנה נמליץ להיוועץ ברופא.
   בברכה, צוות פלקסיטול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות