לעשות קניות כמו שצריך

סיום עונת החגים?
תחילת עונת הקניות!

אחרי החגים – תחושה של התחלה חדשה
תקופת החגים היא תקופה עמוסה מאוד בחיים של הישראלי או הישראלית הממוצעים. אנחנו מרגישים שהנה השנה רק התחילה – ואנחנו מבלים את הזמן שלנו בריצות בין ארוחה משפחתית, לקניות לקראת האירוח הבא שלנו, לבית הספר ולחוגים של הילדים – וכל זה כשאנחנו גם צריכים לעבוד, ולעבוד קשה. אמנם אנחנו חולמים כל השנה על תקופת החגים ועל ה"חופש" שכביכול מתלווה אליה – אבל אנחנו שוכחים את הטירוף שמלווה אותה. אנחנו כאן כדי להסביר לכם שתקופת החגים היא לגמרי אוברייטד – והתקופה הטובה באמת של השנה היא אחרי החגים. והסיבה לכך היא פשוטה – כי זו התקופה הכי נכונה לעשות בה שופינג כמו שאמורים לעשות אותו.
פתאום יש זמן לעשות קניות כמו שצריך
מי שלא יודע מה זה ליהנות משופינג כמו שצריך בוודאי מניד עכשיו בראשו בביטול – אבל מי שיודע איך לחיות כמו שצריך מבין בהחלט את מה שנכתב כאן. שופינג הוא לא אמצעי להשגת מטרה של קניית בגדים או כל דבר אחר – שופינג הוא טקס בפני עצמו, בילוי מהנה שכולל בחירה, מדידה, ניסוי וטעייה – עד לסיפוק שבמציאת המוצר הנכון. אחר החגים, כשאין לנו יותר ריצות ואפשר גם לנשום – פתאום יש לנו זמן לעשות שופינג כמו שצריך לעשות אותו. יתרה מכך – אחרי החגים חנויות הבגדים השונות ממלאות ומחדשות את המלאי שלהן לעונה הקרה ולקולקציה חדשה – כך שזה הזמן לחדש את המלתחה ולהרשים את כל מי שפוגש אותך.

לחשוב מחוץ לקופסה – קניות בחו"ל אחרי החגים
למי שרוצה לרענן את המערכת שלה קצת יותר, ולהרשות לעצמה להתפרק באמת אחרי הלחץ של תקופת החגים – אפשר ורצוי לעלות על מטוס ולעשות טיול שופינג בחו"ל. אחרי החגים – תקופה בה אנשים רבים מנצלים את החופש כדי לטוס לחו"ל – מחירי הטיסות יורדים, ומציאת טיסות זולות ליעדי השופינג המובילים היא משימה פשוטה בהרבה. חוץ מזה, כנראה שזה פשוט מגיע לך – לעזוב את הלחץ והחורף הישראלי העגמומי, לעלות על מטוס לברלין, פראג או רומא, ולפצוח בטיול שופינג שיגרום לכך שתהממי את כל הסובבים אותך ברגע שתחזרי ארצה. חשוב לציין שתקופה זו באירופה ובעולם הנוצרי כולו – היא תקופת החגים הנוצריים, שהיא פחות תיירותית. כתוצאה מכך, גם המחירים הממוצעים במרכזי הקניות הגדולים בערי אירופה – ירדו משמעותית. בקיצור, הזדמנות שפשוט אסור לכן לפספס.
לחגוג את השנה החדשה עם שופינג
אנחנו חושבים, בכל אופן, שזה מגיע לכן. אנחנו עומדים בכל כך הרבה לחץ ומתח בחיי היום-יום שלנו, והדבר מגיע לשיא בתקופת החגים – שאמורה למרבה האבסורד להיות חופש. אז את החופש האמיתי שלכן – תעשו עם שופינג מפנק ביעד אטרקטיבי בחו"ל, ואם לא בחו"ל – לפחות בקניון הקרוב לביתכן. זה מגיע לכן.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות