הראשון שיקרא לי אמא

ילד יקר שלי,
אני מתרגשת באמת וקצת קשה לי למצוא את המילים של מה אתן לך ומה אעניק לך. זאת פעם ראשונה שאני כותבת לך ואני מאמינה שבמהלך החיים שלנו יחד תקבל ממני עוד הרבה מכתבים כאלו.
אתה עדיין בתוכי אך ההתרגשות כבר כאן והיא גדולה!
אני מדמיינת אותך כל הזמן, בזמן הלידה ולאחר החזרה הביתה.. אני מדמיינת איך אתה נראה ולמי אתה דומה.
בתור בן בכור יש לך הרבה על הכתפיים, כי אתה זה שבעצם בפעם הראשונה תהפוך אותנו מזוג למשפחה של ממש.
אתה תהיה הראשון שיקרא לי אמא ויהפוך אותי לעוטפת וחומלת יותר. אתה תהיה הראשון שיקרא לי אמא וימלא את ליבי באהבה עצומה, אותה אהבה שכולם מדברים עליה ואני אחווה אותה לראשונה בחיי איתך, בזכותך.
בעצם כל החוויות שלנו יהיו חדשות וראשוניות ואני מבטיחה לך שאעמוד לצידך בכל שלב שתעבור בחיים.

אני רוצה להעניק לך חיים טובים ומאושרים כמו כל אמא, אבל גם חשוב לי מאוד לחנך אותך ולהדריך אותך להיות מבוגר אדיב מתחשב. אני מבטיחה לא לכעוס עליך אם תיכשל, לא לדחוף אותך לדברים שלא תרצה לעשות, לא לכפות עליך את רצונותיי ולא להגשים את החלומות שלי דרכך. אני מבטיחה לך שאתך לך לגדול ולצמוח להיות מי שאתה חפץ להיות.
אני רוצה שיהיה לך את האומץ להיות בלתי מושלם!
האומץ להיות מי שאתה ואיך שאתה, כאשר בליבך פנימה תדע שאני אמא שלך אהיה לצדך ואקבל אותך אליי באהבה גם שלא כל כך תצליח, כי רק האומץ הזה יביא אותך לחוסר פחד מכישלון, יוביל אותך לתעוזה ונחישות רבה יותר בחייך.
אני רוצה שהאומץ להיות בלתי מושלם יהיה מושרש בתוכך, כי רק חוסר הפחד הזה יעזור לך לגייס לחייך אופטימיות ויוריד מעל כתפיך את רגשות האשם כאשר אתה שוגה, אלא יתן לך אפשרות להתבונן פנימה וללמוד את הלקח והשיעור מן הכישלון וכך לנתב אותו לצמיחה.

אני רוצה שיהיה לך את האומץ להסתכל במראה ולאהוב את עצמך תמיד, את עצמך ואת מי שאתה כפי שאתה,
אני רוצה שתראה את עצמך בעיניים שאני רואה אותך, בעיניים אוהבות, סלחניות ומכילות!
אוהבת מאוד,
אמא

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

28 תגובות

  1. זה משהו שעבר לי מלא בראש לקראת סוף ההריון.. כרגע הילדה בת 7 חודשים.. שאני לא אכפה עליה דברים ולא אדחוף אותה למה שלא מתאים לה.. בכיוון 'לכי תהיי כל מה שבא לך..' ((:

  2. ממבט ראשון האומץ להיות בלתי מושלם נראה מוזר.. זה לא נשמע הגיוני כי אנחנו בדרך כלל חושבים שהילדים שלנו הכי מושלמים.. אבל הטקסט וואאהווו. קנית אותי ביג לייק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות