יחד נצליח – בזמנים הטובים והקשים!

שומשומ/ית קטנ/ה שלי,
בעודי כותבת לך מכתב זה, אני מבינה שאנחנו יחדיו כ 12 שבועות שלמים. בכל שבוע אתה מתפתח ומוסיף פלא נוסף. בשבוע זה התקבלה ההחלטה מהצמרת הגבוהה (שבה חברים אבא ואני) לקדם אותך לדרגת "שומשומ/ית" בזכות הפז"מ שצברת. משקלך נע היום בין 7-12 גרם ע"פ דברי הרופאים, ריאותיך מתפתחות וגדלות ואפילו אוזניים חמודות כבר מבצבצות להן בצידי הראש.
יש כל כך הרבה מידע שחסר לי לגביך:
האם את/ה שומשום או שומשומית?
ממי תירש/י את העיניים? האוזניים? ואת הפה?
כיצד ישמע קולך? צחוקך? ובכייך? (שיהפוך להיות מנגינת ביתנו לאחר לידתך)
אך, ראוי לציין, שכל המידע החסר הזה עטוף בידיעה שהנך פרי עצום של אהבה.
פרי אהבתם של שני אנשים שונים, שלפעמים רבים, מתווכחים, לא מסכימים, אבל תמיד אוהבים. שני אנשים שלפני כ 12 שבועות חייהם עברו שינויים, הם הפכו בין רגע להיות זוג הורים נרגשים, מלאי אחריות ופחדים.

שומשומ/ית, אני מאחלת לנו שנהפוך למשפחה במלוא המובן של המילה. כאמא ארצה להעניק לך אהבה אינסופית, תמיכה, גבולות, בריאות נפשית ופיזית, חינוך ערכי, אמונה ושמחה אמיתית וזכה. ארצה לצייד אותך בארגז של כלים טובים לעולם שמחכה לך בחוץ, ארגז של כלים שיסייעו לך להתמודד עם כל חוויה ועם כל סוגי האנשים שתפגוש. ארצה לטפח ולהצמיח לך שורשים יציבים וחזקים שיהיו מלווים בהתפתחותם של כנפיים רחבות ונדיבות, אשר יפרסו בעת המתאימה ויהוו עבורך בסיס איתן.

אני רוצה, ביחד עם אביך, להעניק לך את הרצון והיכולת לטרוף את העולם ולהנות מהשפע והטוב שיש לו להציע. אני רוצה להבעיר בך את התשוקה לחיים, רוצה שנצליח יחד בזמנים טובים וקשים, גם בזמנים רגועים וגם בכאלו אפורים. שנקום לאחר נפילות ונפיק לקחים, שנפרגן ונחווה שמחות והצלחות נכונות.
מקווה אני שאזרע נחת, גאווה, בטחון ואושר רב בליבך. שכל יום האור הפנימי שלך יגבר ויאיר את דרכך.
מאחלת לנו שכל תהליך ההיריון יעבור בצורה תקינה ובריאה וכך גם הלידה. מחכה כבר ליום המיוחל בו ניפגש ובו להרגיש את עורך. והכי חשוב מחכה להיות אמא ולהקים משפחה שתמיד תהיה הבסיס שלך, בטוב וברוע, בהצלחה ובקושי.
אוהבת ללא גבולות,
אמא.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

30 תגובות

  1. זוכרת את עצמי בשבוע 12 מחבקת את האסלה, לא עוזבת את השירותים מרוב הקאות.. מוציאה הכל גם מים גם מסטיק.. מקיאה כאילו אין מחר. למי היה זמן לשבת לכתוב ((:

  2. אפשר להצטלם עם תאומות בנות שבוע?????? פליז תגידו כן. אחותי ילדה שבוע שעבר וזה יהיה מהמם

  3. בעז"ה בקרוב אצלי.. מנסים כבר שנתיים להיכנס להריון שני והלוואי בעזרת השם החודש איקלט

  4. ואם במקרה ייצא לך ילד שלא באופי שלו לטרוף את העולם? זה לא המיין אישיו אצלו? זה קורה זה בסדר, זה לא תכנית כבקשתך בעניין הזה כל אחד והאופי שלו

    1. זה לא תוכנית כבקשתך.. אבל זה תלוי בסביבה ובאופי של ההורים. לא צריך על כל דבר לחפש לתקוף

    2. כ"כ נכון. בכורי נולד עדין, מופנם, עם רגישות סנסורית וחולשה בשרירי הכתפיים. ממש לא מה שחלמתי עליו .למדתי להתכוונן אליו ולהכיר בעובדה שנטצרך לעבוד יחד קשה כדי להתחזק. לא טורף ולא נעלי נייקי (כמאמר הזגורים). שרירי הכתפיים התחזקו (הפך לכדורסלן). כך גם בטחונו. היום בבגרותו הוא מוכשר, עצמאי, עדיין לייט -בלומר . מוביל בשקט ובצינעה בתחומו. מתקדם לאט ובטוח. שמרן שהולך על בטוח עד שמוצא את מקומו. והוא מוצא. ובזה יופיו. לא נופל באיכויותיו מאחיו שנולדו "טורפים" חזקים ורעבים להרפתקאות החיים. אולי אפילו עולה עליהם.

  5. הכי חכם להצטלם בשבוע מוקדם לפני שמתחיל הבאלגן.. לפני שמגיעה העייפות והבצקות וכל הטרארם חח

  6. אפשר בשבוע כזה מוקדם להשתתף בצילומים?? אני גם רוצה!!!! אני שבוע 11 בערך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות