לטוס לחו"ל עם תינוק ולהנות

נסיעה לחו"ל עם תינוק היא לא פיקניק, אבל בהחלט יכולה להיות חוויה יפה ונעימה, אם נערכים נכון ומתכוננים כראוי.
• תיאום ציפיות – נסיעה עם תינוק שונה לחלוטין מחופשה רגילה, וחייבים לקחת את זה בחשבון. ללכת ללובר בלתי אפשרי עם תינוק, וכנראה שגם שופינג יהיה לא קל. אני ממליצה לתכנן בקפידה אתרים בהם יהיה קל להיות עם התינוק כמו פארקים וטיולים בתוך העיר.
• במהלך הטיסה התינוק יושב על ברכי ההורה. כרטיס טיסה לתינוק הוא כ 10% ממחיר כרטיס טיסה למבוגר. לרוב תקבלו מושבים בשורה הקדמית והמרווחת יותר ועריסה, אך רצוי לוודא מול חברת הטיסה טלפונית את הנושא. אני טסתי גם כך וגם במושב רגיל, ומעדכנת שבשניהם הסתדרתי טוב.
• בין אם אתם מתכוונים לקחת עגלה מהארץ או לרכוש אחת ביעד, מומלץ בחום לקחת גם מנשא. במקומות הומים במיוחד קל יותר להתנייד במנשא, וגם במקומות קרים ייתכן ותעדיפו את התינוק צמוד אליכם.

• לארוז חכם – בכל הקשור לבגדי תינוקות, עדיף שיהיה יותר מדי מאשר פחות מדי. תקלות לא צפויות כמו פליטות מרובות או חיתול שדלף יכולות לבאס אם לא הבאתם מספיק בגדים. רצוי גם לארוז צעצוע מוכר או שניים, רצוי משהו עם מנגינה שהתינוק מכיר מהבית.

468 (2)

• בכל הקשור למוצרי טואלטיקה אני ממש ממליצה לקחת במידת האפשר מוצרים שאתם כבר מכירים מהארץ ולא לסמוך על קניות בחופשה. לכל אמא יש את הסבון שהיא מכירה ואוהבה וכיו"ב. לחלק מהמותגים ניתן להשיג גודל מוקטן או דוגמיות, מה שיקל עליכם את האריזה. יוצא מכלל זה הם חיתולים, את המותגים הבינ"ל המוכרים בארץ ניתן להשיג ברוב המדינות המערביות כך שאין טעם למלא את המזוודה בחיתולים. חשוב כמובן לא לשכוח לרכוש מבעוד מועד תרופות במידה והתינוק לוקח באופן קבוע, כמו גם מדחום, טיפות להורדת חום וג'ל לשיניים.
• נגישות ונוחות – בחו"ל אנחנו סוחבים איתנו יותר דברים. מצלמה, דרכון, מסמכים שונים. יש דברים שאנחנו חייבות שיהיו בזמינות נוחה. יצא ליין מדליק של מארז מגבונים לחים הכולל נרתיק אלגנטי שאני מוצאת מאוד נוח ויעיל לנסיעות. הוא צבעוני, כך שקל למצוא אותו בתיק מלא, ובעל סרט שמאפשר לתלות אותו חיצונית על העגלה, והוא שומר על המגבונים מפני התייבשות. הנרתיק החדש מאוד חמוד וניתן לשימוש חוזר, מה שאומר שהוא כמובן ישמש אתכן גם בארץ.
בין לבין אל תשכחו גם להנות ולבלות. נסיעה עם תינוק היא שונה אבל לא פחות חווייתית וכייפית.

בחסות האגיס.
המגבונים הלחים האיכותיים של האגיס, עכשיו במהדורה מוגבלת עם נרתיק תלייה אופנתי ונח לשימוש רב פעמי.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

19 תגובות

    1. גם אני רוצה תשובה על זה…. …כי זה הכי חשוב לי.. ואם כן האם אפשר לבחור איזה צבע שרוצים

  1. אפשר לדעת לאן טסת? מתארת לעצמי שלא טיסה של 14 שעות לארה"ב. מעניין אותי לדעת טווח

    1. אני ראיתי את זה ביינות ביתן ליד העבודה, לרכישה כמובן.. ….מה הכוונה רק לפרסום לא כל כך קלטתי אותך

  2. ברור שאפשר לטוס לחופשות גם עם תינוק.. אבל.. פשוט עשית לי חשק לטוב לחו"ל לבד בטן גב :) חח :)

  3. בחיים אל תצאו לשום מקום, בטח לא לחו"ל, בלי משחה לטוסיק וג'ל לשיניים!!!! אין זה חובה!!

  4. לא הבנתי מה הכוונה לגבי כרטיס טיסה לתינוק. מה זה אומר? אנחנו חושבים לטוס ביוני עם הפיצפון שיהיה בן 7 חודשים ובאמת לא יזיק לי המידע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות