יום בחיי תמר שטיין קסמן

החיים במציאות היומיומית שלנו אינם דומים לאלו שאנחנו רואות בפרסומות.
אומנם אין את כל הזהר והנצנצים אך בשביל רובנו הם יותר מעניינים, יותר מאתגרים ובעיקר נותנים הרבה יותר משמעות למילים כמו: אישה, אמא, משפחה, קריירה ועוצמה.
ב"פרויקט יום בחיי" תקבלו הצצה לחיי נשים אמיתיות. נשים עם דעה, עשייה והמון נחישות.

הכירו את תמר שטיין קסמן, בעלים של סטודיו 8 לג'ירוטוניק ופילאטיס ואמא של גילי ובן

06:30
אם השעון המעורר לא היה מצלצל עדיין היינו עדיין ישנים עכשיו.. מתפנקים עוד קצת במיטה. בן בן התינוק יונק מצד אחד ומהצד השני גילי בת ה 3 שואלת: כבר בוקר?
בבוקר אני קמה ישר למקלחת אחרת לא מתעוררת, יחד עם בנזוגי מתקתקים את עצמנו והילדים, הוא לוקח אותה לגן ואני מחכה לסבתא להחלפת משמרות.

08:00
עולה על האופניים ומגיעה לסטודיו שלי, סטודיו 8 ביהודה המכבי.
נכנסת ואומרת תודה. אחרי תרגול נשימות ותנועה מדיטטיבי קצר,

08:30
אני מלמדת שיעור ג'ירוקינסיס
זו הדרך הכי נעימה שאני מכירה לעורר את הגוף ואת החושים לקראת היום החדש.

09:30
מתחילה רצף של לימוד שיעורי ג'ירוטוניק. מדובר על שיטת אימון מתקדמת והוליסטית, שמתבצעת על מכשיר ייחודי שלא רק מחזקת ומחטבת, אלא גם משחררת, משקמת מחדשת ומעוררת את הגוף לחיים. מזל, כי אחרת הייתי מתעייפת מהאינטנסיביות.. אוהבת את העבודה שלי!

12:30
אל הסטודיו נכנסות אמהות אלופות, חלקן עם התינוקות שלהן, לסדנה של חזרה לגזרה אחרי הלידה. אנחנו מבלות שעה של זמן איכות, בו לומדות כיצד להתחזק מבפנים לאחר הלידה, בעזרת הידע השיקומי של הג'ירוטוניק. נושא שמעסיק במיוחד אותי כאמא טרייה.

14:30
מחממת את ארוחת הצהרים שהבאתי מהבית, ויושבת עם מנהלת הסטודיו על ענייני העסק- הרשמות, עדכונים, תשלומים, ביטולים ומה לא.. תוך כדי מניקה את בן שהגיע לארוחת צהרים משל עצמו. חוזרת לטלפונים, עונה על מיילים ולא מספיקה כלום.. אין סוף לעבודה. לפעמים אני חושבת מה חשבתי לעצמי שפתחתי עסק? ואז אני נזכרת שאני חיה את החלום שלי ושוב אומרת תודה.

16:00
אוספת את גילי מהגן לגינת המשחקים שליד הבית, שם אנחנו פוגשות חברים מהשכונה. היא כבר עמוק במשחק עם החברים.. בזמן הזה אני והחברות מפטפטות. בין לבין אני מנהלת את הסטודיו מרחוק בטלפון, אבל רק על מה שדחוף. הזמינות מסביב לשעון הכרחית.

18:30
משמרת שנייה- ארוחת ערב, סידור הבית, הנקות, כביסות, ארגונים, מקלחות, וזה.. אתן יודעות, לא? שגרה שאין בה סדר אלא בעיקר בלאגן!

19:30
זמן האיכות שלי עם בן- מקלחת ואז עיסוי עם שמן ממה שאני עוד זוכרת מקורס עיסוי תינוקות. זה הדובדבן שבקצפת של היום לשנינו.

19:55
מקבלת טלפון מרותם, המורה לפילאטיס בסטודיו שלי, שרגע לפני שהיא מתחילה שיעור שואלת אותי איפה ישנם עוד כדורי פילאטיס ואם אפשר בבקשה לנפח אותם.

21:00
תוך כדי הנקה משוחחת קצת עם בנזוגי, רגע לפני שכל אחד מאיתנו קורס לעייפות של סוף היום. ומחזירה טלפונים חשובים.

22:00
יושבת שוב על המחשב.. זה הזמן שלי לכתוב בשקט. את הטור הזה, למשל (או כתבה או כל דבר אחר שאני צריכה לעבוד עליו). מנסה לא להיגרר לשעות מאוחרות.

23:30
נכנסת למיטה, מצליחה לקרוא בדיוק חצי עמוד עד שהעייפות מנצחת, האור נכבה, והעיניים נעצמות לעולם החלומות. הנקה כבר אמרתי?
וכך נגמר יום בחיי אמא ל 2 ילדים, עסק אחד, בעל אחד ושני חתולים. אומרים שזו התקופה שבה אנחנו בונות את עצמנו אבל התחושה היא שגם אם נשכפל את עצמנו ואת כמות השעות ביום לא נספיק לעשות את כל מה שאנחנו רוצות וצריכות. באינטנסיביות המטורפת של החיים שלנו חשוב שנטפל בעצמנו כי כשאמא מרוצה, כל המשפחה מרוויחה.
יש לי לקוחות רבות שהן אמהות לא פחות עסוקות ממני, אבל הן מצליחות למצוא שעה בשבוע לתרגול תנועה ונשימה, שמיועדת רק לעצמן. וזה מה שמטעין אותן באנרגיה להמשיך לתפקד. אז אל תגידו "אין לי זמן".. תדאגו לעצמכן! זה משתלם.

לביקור באתר של תמר

רוצה להשתתף בטור הבא? לחצי כאן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות