למצוא את הזמן

כבר חודשים שאני רוצה להתפנק בפדיקור. ממש רוצה. משתוקקת. לא איזה עניין בשמיים, לא משהו שאמורים לחוש ערגה אליו, אבל זה מה שקורה. אני משתוקקת להתפנק בפדיקור וזה לא קורה.
כי יש ילדים להרדים בערב ולקום אליהם בלילה ולהתחנן אליהם בבוקר להתלבש ולהתארגן בזמן ולוודא בצהריים שהכל אצלהם ברמת הסביר ואף אחד לא שרט אף אחד באופן פוגעני. ויש חוגים וסידורים והתרוצצויות והסעות וטריליון משימות בעבודה ותשלומים לשלם וקניות לעשות.. ועוד ועוד ועוד.
לפעמים אני חושבת שאין לי זמן לנשום. כאילו לא ממש במובן הסופני, אבל אין לי את הזמן לנשום מכל הלב.
כשסיימתי י"ב, בחיים הקודמים שלי, אמרו לי 'קחי אותו לאט את הזמן.. העולם עוד יחכה בחוץ..'. אז נכון להיום אני בקושי מוצאת זמן לחייך בנינוחות כשאני מנסה לזמזם את השיר הזה, שלא לדבר על זה שגם אם ממש אתאמץ אני לא מצליחה להיזכר איך נראה התיכון שלי.
כשהתגייסתי לצבא, בחיים הקודמים שלי, שרו לי 'עופי גוזל, חתכי את השמיים.. גורי לאן שבא לך..'. אז נכון להיום כשאני שומעת במקרה את השיר הזה ברדיו או באיזו פרסומת, אני חושבת שזה כזה בזבוז להתאמץ לעוף ולחתוך את השמיים, כי איזו התארגנות זה לפני ומי מבטיח שאחזור בזמן להמוני הדברים שמחכים לטיפולי.

לפעמים אני חושבת שאין לי זמן לנשום. כאילו לא ממש במובן הסופני, אבל אין לי את הזמן לנשום מכל הלב.

Dollarphotoclub_51133198

אז נכון, אחת לכמה זמן אני יוצאת עם חברות, אז יש לי איזה שעתיים לבד, בלי ילד שצריך דחוף שלוק בטעם אננס, או ילד שמוכרח לחמניה עם טחינה נקניק ועגבניות קטנות, או ילדה שאחת ליומיים מתחשק לה בדחיפות ללא דיחוי קאפקייקס שוקולד עם זילוף הלו קיטי, או ילד ש 3 פעמים בשבוע הולך לחברים מהגן ו 3 פעמים בשבוע חייבים לאסוף אותו מהחברים בשעות שמתאימות לו כי הוא לא מסכים שמישהו אחר יסיע אותו בחזרה הביתה, או ילדה שמאבדת קבוע את הקלמר שלה, או ילד שהדבר שהוא הכי שונא זה קטשופ וכל דבר אדום שנדמה לו כמו המוצר הנ"ל מכניס אותו לחרדות.. ועוד ועוד ועוד.
אבל גם אז, בשעתיים היקרות עם החברות אחת לכמה זמן, הראש שלי עסוק באלפי דברים במקביל, המוח לא מפסיק לעבוד, המיינד עסוק כל הזמן בלחשוב איך לשפר ואיך להשאיר את כולנו מרוצים, מחייכים ברמה סבירה, מאוחדים, שפויים, עם אוכל טעים לקיבה ועם אהבה לנשמה.
אז כבר חודשים שאני רוצה להתפנק בפדיקור. ממש רוצה. חולמת על זה בהקיץ.
כל שבוע מחדש אני מבטיחה לעצמי שאמצא את הזמן לעשות זאת, שאזיז פה משהו, אקצר פה משהו, אכווץ כאן עניין, אצמצם כאן עניין אחר ו.. פוופפפ יתגלה לי יהלום קט בצורת זמן לפינוק הזה.
בינתיים זה לא קרה.
מבטיחה שבשבוע הבא זה כן ייצא אל הפועל.

בחסות אסם.
כשתרצו להכין פתיתים לילדים, לא תצטרכו לפנות זמן נוסף ביום שלכן. זמן ההכנה של "פתיתים פלוס עדשים" עומד על 6 דקות בלבד!

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

7 תגובות

  1. אני תמיד מוצאת זמן לפן-מניקור-פדיקור. תמיד לא משנה מה. באמת בלי להמציא את הגלגל. על זה אני לא מוותרת לא משנה מה

  2. אני כבר חודשים רוצה מניקור וזה לא יוצא.. אוווווווה כואב לי רק מלחשוב על העולב

    1. לגמרי רחוק. כאילו שייך למישהי אחרת.. ובכלל רק כשאני נוסעת לבקר את אמא שלי אני עוברת ליד התיכון ויכולה לנסות להיזכר מה היה אז.. אחרת זה מה רחוק ממני כאילו לא קרה לי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות