להיות מאושרת: יש טעויות שכולנו עושות ואפשר להימנע מהן

הנה 8 הטעויות אותן כולנו עושות ובגללן אנחנו מחמיצות את החיים בעת שהם קורים. אז איך נימנע מהן כדי שיהיה לנו הרבה יותר נעים?

1. הפחד להחמיץ
אם את חשה חרדה מפני שאת מרגישה תמיד שאת מחמיצה משהו שקורה במקום אחר, אינך לבד. כולנו מרגישות כך לפעמים. אבל את יכולה להירגע, את יכולה לרוץ ולנסות לעשות הכל, ולטייל מסביב לעולם , ותמיד להישאר מחוברת, לעבוד ולבלות כל הלילה ללא שינה, אבל אף פעם לא תוכלי לעשות הכל. תמיד תחמיצי משהו. אז הניחי לזה, והביני שיש לך הכל כרגע. המיטב בחיים אינו במקום אחר, זה בדיוק איפה שאת נמצאת, כרגע. הרגע הזה ומי שאת זה לגמרי מושלם. קחי נשימה עמוקה, חייכי, ושימי לב כמה זה נפלא.
2. הימנעות מכאב ומפלה
בלי כוונה להרוס לך את הסוף, אבל הכל יהיה בסדר – את רק צריכה ללמוד שיעור או שניים קודם לכן. אל תברחי מהמציאות של הרגע הנוכחי. הכאב והמפלה שהם מכילים הכרחיים לצמיחה שלך לאורך זמן. זכרי, יש הבדל בין מפגש עם כישלונות לבין להיכשל. דבר לא חולף עד שהוא מלמד אותך את מה שאת צריכה כדי להמשיך לצעד הבא
3. אחיזה בדבר שכבר לא נמצא שם
חלקנו מכלים חלק גדול מחיינו בשחזור זכרונות עבר ובאיפשור שלהם לנווט את מסלול ההווה. אל תבזבזי את זמנך בניסיון לחיות בזמן ובמקום אחרים. הניחי לעבר. את חייבת לקבל את סופו של דבר כדי להתחיל דבר חדש. אז סגרי כמה דלתות היום. לא בגלל גאווה, חוסר יכולת או אגואיזם, אלא מפני שנכנסת לכל אחד מהם בעבר והבנת שהם מובילים לשום מקום.
4. חזרה על סיפור כישלון עצמי
אם נמשיך לחזור על סיפור בראשינו, בסופו של דבר נאמין לסיפור ונכיל אותו – בין אם הוא מחזק אותנו אם לאו. אז השאלה היא: האם הסיפור שלך מחזק אותך? אל תעמיסי את ראשך בעומס הטעויות שלך, משקלן עלול לרסק את הפוטנציאל הנוכחי שלך. במקום זאת, הניחי אותן מתחת לרגליך והשתמשי בהן כבמה לצפייה באופק. זכרי, כל הדברים קשים לפני שהם קלים. מה שמשנה הוא מה את מתחילה לעשות עכשיו.
5. ניסיון להיות מישהו אחר במטרה להשתלב
הקרב הקשה ביותר שתילחמי הוא הקרב להיות את, בדיוק כפי שאת באותו רגע. איננו יכולות למצוא את עצמנו אם אנו מחפשות, או הופכות למישהו אחר. בעולם המטורף שלנו שמנסה לגרום לך להיות כמו כולם, מצאי אומץ להמשיך להיות האני המצוין שלך. היי היפה שלך כרגע, כפי שרק את יודעת איך.
6. התמונה בראשך של איך זה אמור להיות
מה שלעיתים קרובות מסבך אותנו בחיים היא התמונה בראשנו של איך זה אמור להיות. למרות שלכל דבר טוב יש סוף, בחיים כל סוף הוא התחלה חדשה. החיים נמשכים. לא תמיד כפי שדמיינו אותם – אבל תמיד בדרך שהם אמורים להימשך. זכרי, בדרך כלל איננו מסוגלות לבחור את המנגינה שהחיים מנגנים לנו, אבל אנחנו יכולות לבחור איך לרקוד לצלילה.
7. להלקות את עצמך על כך שאינך מושלמת
אל תהיי קשה עם עצמך יותר מדי. יש רבים שישמחו לעשות זאת עבורך. עשי כמיטב יכולתך וותרי על השאר. אמרי לעצמך, "אני עושה כמיטב יכולתי עם מה שיש לי כרגע. וזה כל מה שניתן לצפות מאדם, כולל אותי" אהבי את עצמך, היי גאה במעשיך, אפילו הטעויות שבהן. מפני שכל טעות אומרת שניסית.
8. המתנה ואז עוד המתנה
הפסיקי לחכות למחר. היום לעולם לא יחזור. לא משנה מה עשית בעבר. לא משנה כמה חסרת ערך את מרגישה כעת. העובדה הפשוטה שאת חיה עושה אותך בעלת ערך. החיים קצרים מדי בשביל תירוצים. התחילי היום על ידי צעידת צעד אמיץ קדימה. אם אינך בטוחה באיזו דרך ללכת תמיד נכון ללכת בעקבות ליבך.

קרדיט

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות