כל מי שתקרא את זה – ישתנו לה החיים לטובה

אם את לא מרוצה מחייך, או מהמקום שאת נמצאת בו. קומי עכשיו ועשי שינוי.
הנה רשימת 20 הדברים שיעזרו לך לשנות את החיים

1. התעמלות. ואם ניתן, התעמלות בבוקר. זה עוזר בכל כך הרבה דרכים. היא תעזור לך לישון טוב יותר בלילה ולהיות יותר ערנית במהלך היום. היא תעזור לך להתעורר בבוקר על ידי הזרמת הדם. היא תעזור לך לחדד ולמקד את מחשבותיך. היא תעזור לך להפחית לחץ. יש פשוט יותר מידי יתרונות.
2. אל תאמרי "אעשה זאת מחר" או "אין לי זמן". למחר יש נטייה להיות היבשה הדמיונית שלעולם לא מגיעה ו 95-99% מהפעמים שאנשים נוטים לומר "אעשה זאת מחר" או "אין לי זמן" הכוונה האמיתית שלהם היא "אני מעדיף להתעצל כרגע".
3. בלי תירוצים. פשוט עשי זאת. אם יש משהו שאת רוצה לעשות, בין אם משהו שנראה לך סתם כייף, חוויה חדשה, או משהו לשיפור העצמי שלך עשי זאת. זה מתחבר לנקודה מס' 2. אם תתרצי תירוצים זאת אומרת שאת לא באמת רוצה את זה.
4. קראי ספרים. התנתקי מהאינטרנט. הפסיקי לקרוא מאמרים חסרי טעם בני 3 פסקאות וקראי משהו משמעותי. זה יעזור לך להרחיב את אוצר המילים שלך, ירחיב את מחשבותיך, יעניק לך השראה, מחשבה אמיתית ויצירתיות ועוד.
5. אל תנטרי טינה. אל תאגרי טינה. לכעוס על אנשים גוזל הרבה אנרגיה, אז אל תטרחי. שחררי את הדברים. אם מישהו ממשיך לגרום לך לתחושות הרעות האלה, אז שחררי אותם. זה כל כך פשוט.
6. צחקי וחייכי. תמיד. עובר עליך יום רע? ראשית, חייכי. חיוך גדול, מאוזן לאוזן, בכח. חיוך לא קורה רק כשאת שמחה, אבל הוא תמיד יעשה אותך שמחה יותר. זה מוכח מדעית. אז פתחי את יוטיוב, חפשי סרטונים מצחיקים או את הקומיקאי האהוב עליך וצחקי. פשוט שחררי, זה יעזור.
7. עצרי להנות. זה טוב לרצות טוב יותר עבורך, אבל את צריכה גם לדעת מתי לקחת פסק זמן לעצמך ולהירגע. תני לסוללות שלך להיטען מחדש.
8. היי אסירת תודה. לפעמים קשה במהלך הדברים להבין שהצלחת, אבל מפעם לפעם עצרי וחשבי על כל מה שיש לך בחייך. תמיד יש מישהו שנמצא במצב גרוע יותר אז את צריכה לשמוח במה שיש לך. זה מצוין גם לרצות להיות טובה יותר ולא רק לקבל דברים כמו שהם, לאתגר את המצב הקיים, אבל באותו זמן, אם את כל הזמן חותרת קדימה ואף פעם לא עוצרת להעריך מה ומי מסביבך, כך שיום אחד, כשתעצרי, תגלי שלא נשאר דבר.
9. היי נדיבה. לא רק בכספך או בזמנך, אבל באמצעות מי שאת. להיות נדיבה זה לא רק לתת כשזה נראה הגיוני, זה להיות האדם שיצא מגדרו לעזור לאישה מבוגרת לחצות את הכביש. זה לתת טיפ למלצרית גם שכשהיא מרושעת, מפני שאולי יש לה יום רע ממש. זה לחייך לאדם שמולך באוטובוס שנראה עצוב, אולי אפילו לשאול אותו אם הוא רוצה לדבר. זה לתת לילד שלא מפסיק לבקש לעבוד, הזדמנות גם אם קורות החיים שלו לא נפלאים.
10. היי אנוכית. לפעמים. וזה עלול להיראות סותר, אבל תקראי עד הסוף. לפעמים את פשוט חייבת להתעלם מכולם, להתנתק מהעולם בשבילך. צאי לטיול סקי, קני לעצמך את הנעליים ההן, זה אולי נשמע יהיר, אבל את יודעת מה? אם לא יהיו לך נפש וגוף בריאים, אז איך תוכלי לעזור למישהו אחר להגיע לזה?

img19

11. השאירי את הטלפון בכיס בחברת חברים ומשפחה. תהני מהזמן איתם. את תמיד יכולה להשתמש בטכנולוגיה, לא תמיד יהיה לך זמן עם אהוביך.
12. אל תהי ביישנית. דברי עם אנשים. אל תפחדי לפתוח בשיחה עם זרים. מה הגרוע ביותר שיכול לקרות? הם יתעלמו ממך? יהיו גסי רוח? אז מה? לא תצטרכי לדבר איתם שוב בחיים. זה לא רק ילמד אותך לא לפחד מדחייה, אלא גם ילמד אותך איך ליצור קשרים, להיות אנושי, לקרוא אנשים, ואולי לפגוש כמה אנשים נפלאים.
13. הקשיבי. כשמישהו מדבר אליך, הקשיבי. אל תחשבי רק על מה שאת עומדת להגיד, אלא, הקשיבי באמת למה שהוא אומר. ורק אז התחילי את..
14. אל תהי ביישנית, אבל אל תהיי בהמה. לעולם אל תפחדי להיות מי שאת. אל תדאגי מה אחרים חושבים עליך. תהני מחייך ומעצמך. אם אנשים לא אוהבים אותך כמו שאת אז את לא צריכה אותם בחייך. באותו זמן, אם כל מי שאת פוגשת חושב שאת רעה, אולי את צריכה לקחת צעד אחורה ולהעריך מחדש את חייך.
15. טיילי. אם את יכולה, טיילי, זה דבר נהדר לעשות. זה יכול לחשוף אותך לכל כך הרבה דברים שלעולם לא תחווי בפינה הקטנה של עולמך. בין אם מדובר בלייף סטייל ותרבות שלא יכולת לדמיין, לראות את הטבע באור חדש, או לקבל את ההבנה המטלטלת שיש משהו רע מאוד בחוסר האיזון שבין כוח ובריאות בעולם. טיול יכול להוביל לצמתים משמעותיים וחוויות מעוררות.
16. שמרי על ראש פתוח. את לא יודעת הכל. אף פעם לא תדעי הכל. גם לא יתכן שתביני הכל, אז היזהרי מכך.
17. תאהבי כמו גור. אל תפחדי לתת לאחרים להיכנס. אהבי ללא תנאי. אם ליבך ישבר, הוא יחלים ואת תלמדי. אבל אל תתני לזה לסגור אותך. באותו זמן, ודאי שרק מפני שאת אוהבת בפתיחות שאת לא נותנת לאחרים לדרוך עליך. השאירי מאחור את מי שלא מתייחס אליך כראוי. אבל בכל זאת אהבי אותם, רבים מאתנו חשו כך.
18. שאלי למה והיי סקרנית. למה היא אחת המילים החזקות שיש לנו כבני אדם. היא יכולה לפתוח כל כך הרבה דלתות ולהוביל לכל כך הרבה ידע. בפעם הבאה שמישהו יומר לך משהו, במקום לקבל את זה, שאלי למה? חפרי עמוק, תלמדי.
19. לכי בעקבות התשוקות והחלומות שלך. עשי מה שאת אוהבת ומה שאת נהנית ממנו. אל תתפשרי. לא על משרה, לא על בן זוג, לא על שום דבר. אם את מאמינה שאת מסוגלת ליותר, אז לכי על זה. אבל, אל תשכחי להשאיר לפחות אצבע אחת על הקרקע כך שלא תאבדי את כל הדברים הנפלאים שכבר יש לך.
20. היי ילדה. זה סיכום של הרבה מהעצות הקודמות. להיות ילדה פירושו לאהוב כמו גור, את פורשת את זרועותיך בתום קסום. את מטיילת לכל מקום שאת הולכת אליו, מביטה על דברים בסקרנות שאינה קיימת במבוגרים. את רואה דברים באור יצירתי ונותנת דרור לדמיון שלך. כשאת במונית, את לא רק בדרכך לעבודה במטרה להתחמק מהפקקים, את מתחמקת מהרעים ונמצאת במשימה להציל את העולם. את לא שופטת, את לא מניחה הנחות, את רק מקבלת. את מקשיבה ולומדת, בנחישות כזאת שאחרים עלולים לחשוב שלא היה לך מושג שהם מדברים אליך, אבל, יום אחד תחזרי על מה שהם אמרו ותפתיעי אותם. את שואלת למה מפני שאת רוצה לדעת ובאמת להבין. את עצמך מפני שעדין לא למדת איך להיות דבר אחר מלבד עצמך, אבל באותו זמן, הדמיון שלך יאפשר לך לעשות ולהיות מה שתחלמי. כילדה את לעיתים קרובות אנוכית, אבל באותו זמן לעיתים קרובות מפתיעה בנתינה מפני שאת לא אוהבת לראות אחרים עצובים. את צוחקת ומחייכת לעיתים קרובות מפני שאין הרבה דברים אחרים שגורמים לך להרגיש טוב כל כך. את חוסכת כסף, המטבעות נשמרים בקופה, מפני שאת יודעת שיום אחד תקני משהו גדול. כל יום הוא חדש ומלהיב. את לא מתרצת תירוצים לא לעשות דברים, מפני שאין לך, כשיש משהו שאת רוצה לעשות , משהו שחלמת עליו, את הולכת על זה מפני שאף אחד לא אמר לך שאת לא יכולה. את לא מבינה מאחרים עלולים להאמין שזה בלתי אפשרי. את פשוט הגרסה הטובה ביותר של עצמך מפני שכך החיים צריכים להיות.
אם אינך מרוצה מחייך, אם אינך מרוצה מהמקום שאת נמצאת בו. עשי שינוי, את מסוגלת לו, את רק צריכה להאמין.

אודות אמא של

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון של 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות עם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק