אני מאושרת שהיא שלי: על אהבה, גאווה ועור רגיש

מהרגע הראשון שפגשתי בעיניה, אני גאה בה.
מהרגע הראשון שחשתי את גופה, אני מאושרת שהיא שלי.
אני גאה בה על המסע הארוך שעברה ברחמי, על כך שלא כמו תינוקות אחרים, הייתה ערה איתי בימים, העבירה לי מסרים שהיא קשובה אליי, האזינה בישיבות, זיהתה את הקולות, נרגעה מהמגע, התגלגלה ושיהקה, וישנה איתי בלילה, כשהאבא היקר שלה מחבק חזק את שתינו.
גאה בה על הדרך המייסרת שעברה כשהחליטה שהיא רוצה לצאת לאוויר העולם ולפגוש אותנו. על כוח הרצון העוצמתי שלה, שגרם לה להתעקש ולנסות לצאת למרות שהדרך לא אפשרה, והחום שלה התחיל לטפס.
גאה בה על כך שאחרי הניתוח הקיסרי, למרות שחטפו לי אותה לפגיה בגלל החום, ידעה להביט בי במבט חטוף שיודע הכל, בלי בכי, שמבין שאולי לא עכשיו, אבל ממש עוד מעט אוכל לחבק אותה אליי קרוב קרוב.

מהרגע הראשון שפגשתי בעיניה, אני גאה בה.

גאה בה על הערנות, על השיחות שהיא מנהלת איתי מהרגע שנולדה, על היכולת שלה להכיל את העולם, גם כשלא קל, וכל אמא מכירה את התחושה הקשה שהילד שלך סובל מגזים.
אני בעיקר גאה בה על החיוכים שהם מנת חלקנו מהיום הראשון. לא, זה לא רפלקס. הילדה שלי מבינה למה היא מחייכת. היא מבינה תקשורת בין אישית. היא יודעת. בכל חיוך כזה אני מאחלת לה להמשיך לחייך כך כל החיים. שתמשיך להיות רגועה כשהיא מתעוררת בבוקר, וכשהיא הולכת לישון. שתהיה רגועה שאנחנו תמיד איתה ועבורה ושתמיד נעמוד גאים מאחוריה. שתמשיך להיות רגועה שנעניק לה תמיד את הטוב ביותר, בכל תחומי החיים. שתמיד נשמח להעביר איתה זמן איכות יחד, כמו בתקופה הנוכחית, בה אנחנו נהנים מזמן איכות בערב, באמבטיה, שומעים מוזיקה נעימה, משתמשים בשמן האמבט הריחני של בלנאום, שמבוסס על שמנים טבעיים ולא מכיל חומרים משמרים. שמן אמבט שמרגיע, עוטף ומונע יובש מבלי להותיר תחושת שמנוניות, ומותאם במדויק לעור הרגיש של תינוקות.

מאחלת לה שעם החיוך הקסום שלה תכבוש את העולם. וחמסה, חמסה, שום, בצל, מלח, ופלפל חריף גם.

קליק לקבלת דוגמית מתנה

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

26 תגובות

  1. לינה שלום, לבלנאום יש רק שמני אמבט כך שאין אפשרות לשלוח דוגמית של מוצר שונה..

  1. לין שלום, ישנם רכיבים שבטיחותם מוטלת בספק בעיני צרכנים / אמהות. ישנן חברות הקשובות לדרישות הצרכנים והרכיבים הבעייתיים מוצאים מן הפורמולות.

 1. אפשר גם לפיצים בני כמה ימים???? רוצה לדעת מה כדאי לקנות לגיסתי שעוד כמה שבועות יולדת :)

  1. אילונה שלום, שמן אמבט בלנאום בייבי בייסיק מתאים לשימוש בתינוקות וילדים. מומלץ להשתמש בשמן אמבט עד גיל חצי שנה.

 2. אם כבר מדברים על זמן האמבטיות ועל הבלנאום.. עד איזה גיל צריך לשים אותו והאם נכון שאסור יותר מדי?

  1. אתי שלום, שמן אמבט בלנאום בייבי בייסיק מתאים לשימוש בתינוקות וילדים.
   עורם של תינוקות דק ועדין ולכן חשוף יותר לשינויי מזג אויר וחומרים שונים העלולים לגרום לאלרגיה וגירוי, ולכן נוטה להיות יבש ומגורה בקלות, מומלץ להשתמש בשמן אמבט המגן על העור עד גיל חצי שנה.

 3. זמן איכות באמבטיה….הלוואי שאצלנו זה גם היה ככה.. אוףף מה עושים עם קטנצ'יק ששונא מים??

  1. אולגה שלום, תינוקות קטנים חשים לעיתים חשופים באמבטיה. נסי להכניסו לאמבטיה כשהוא עטוף בחיתול בד ואז הסירי את החיתול בהדרגה.

  1. זוועה..? לא צריך ככה להגזים.. זה לא נעים ואז עובר. יש עוד כל כך הרבה דברים והרי חוץ מזה הכל גם ככה עובר

 4. השמן אמבט הזה הוא רק לתינוקות?? הבת שלי בת 8 מתלננת כבר כמה זמן על תחושה יבשה בעור..ואני מחפשת משהו פשוט בלי לרוץ לרופאים…

  1. בתיה שלום, שמן אמבט בלנאום בייבי מתאים לתינוקות וילדים. לילדים הסובלים מעור יבש ניתן לשים בלנאום באמבטיה או לחילופין במקלחת – יש לשים כמות קטנה של בלנאום בייבי על ספוג לח או על עור רטוב, למרוח היטב על העור, לשטוף ולייבש בטפיחות מגבת.

  1. מירית שלום, שמן אמבט בלנאום בייבי בייסיק מכיל 100% שמן סויה. כמו כן שמן אמבט בלנאום בייבי בייסיק אינו מכיל חומרים משמרים, פרבנים, שמן מינרלי, חומרי הקצפה או חומרי צבע.

  1. ליילה שלום, שמן אמבט בלנאום בייבי הינו שמן אמבט שמוסיפים למי האמטיה.

  2. ליילה שלום, שמן אמבט בלנאום בייבי הינו שמן אמבט שמוסיפים למי האמבטיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות