מחפשת לקצר תהליכים: על ילד החלטי ואהבה ללא תנאי

אוהבת אותו מאוד, ברמות שאי אפשר ממש לכמת. אוהבת אותו ללא הגבלה וללא תנאי.
לא רוצה להישמע לעצמי קיטשית, אבל מהרגע שראיתי אותו בפעם הראשונה על מסך המוניטור בחדר הממוזג של הרופא (הפרטי!), ידעתי שנייצג בצורה המושלמת ביותר את העניין שבנים מעדיפים את אמא ואוהבים אותה הכי הרבה. מהרגע הראשון שראיתי אותו זז, כמו במבה מגודלת, על מסך המוניטור של הרופא (הפרטי!) ידעתי שיהיה לנו מעניין יחד והיה לי ברור בוודאות שזכיתי שלילד הזה פיללתי..

בחודשים הראשונים לחייו לא ממש זכרתי במה זכיתי. סבלתי מחוסר בשעות שינה. ובגלל שלא ממש הצלחתי לחבק את הכרית בנוחות בחודשים האלו, גם לא היה לי זמן להתפלל, אז רק נאחזתי בזיכרון עמום בו ידעתי שפיללתי לילד ושגם קיבלתי אותו. בשאר הזמן הייתי עסוקה בשלל המטלות, ריצות, קניות, הדאגות, הלחצים והאחריות הגדולה שמגיעה עם ילד בכור.
אוהבת אותו מאוד, ברמות שאי אפשר ממש לכמת. אוהבת אותו ללא הגבלה וללא תנאי. מקווה שזה ברור לו, וגם אין סיבה שלא, כי מגיל 9 ימים רוב התקשורת בינינו התבססה על נשיקות ועל המנטרות 'אתה מדהים' ו 'אין כמוך' ו 'אוהבת אותך עד השמים'.
ועדיין, עם כל כמויות האהבה, ולאחר שקצת גדל, יש פעמים שאני לא מבינה.

לא מבינה למה מנסים אותי ככה, למה בודקים את קצה גבול היכולת שלי פעם אחר פעם אחר פעם.
אני מדברת על הניסיונות לחתל.
הילד המקסים שלי, יפה העיניים, לא מפסיק לזוז ולהתנגד בזמן שצריך בסה"כ להחליף חיתול. לעשות משהו לטובתו. לחסוך ממנו התפלשות בצרכים ולשמור על עורו.
הילד המקסים שלי, רך המבט, בן ה 10 חודשים, לא מפסיק להשתולל ולהילחם בזמן החלפת חיתול. לא מסכים לשכב, לא מסכים להיות בשקט, לא מסכים לא להתהפך כדי להגיע לצעצוע-ישן-ולא-חשוב-כלשהוא, לא מסכים לשמור על תנוחת שכיבה אחידה כדי שיוצמד לגופו חיתול חדש נקי. לטובתו, כמו שכבר ציינתי.
ואז, תפנית,
ההתנגדויות נפסקו.


ביום שהתחלנו עם המכנסונים החדשים של פמפרס, אז גילינו חיתול נהדר שמתלבש כמו תחתונים וניתן להחליף אותו גם תוך כדי עמידה, דברים הסתדרו.
המכנסונים החדשים של פמפרס חוסכים משמעותית את ההפרעות והמיני-מלחמות, מקצרים תהליכים באמצע יום עמוס, מובילים לכך שאני לא מפריעה לו באמצע משחק, לא מהווה גורם מטריד בתחום הזה ומאפשרת לו את כל זמן המשחקים שהוא צריך, ומהווים עבורי פתרון מוצלח להחלפת חיתול ברוגע, בכל מצב צבירה, וללא חובה להשכיב את הילדון ההחלטי שלי בעל כורחו.

מעוניינות ללמוד עוד על המוצר?
לחצו כאן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

26 תגובות

  1. יש אותם ממידה 4 שזה מתחיל ממשקל 9 קג.
   הרעיון הוא שזה לשלב שבו הם כבר נאבקים בהחתלה, אז להלביש במקום לחתל נותן להם ולהורה את היכולת להשלים את המשימה במינימום מאבק.

   1. יש עכשיו יומיים של מבצעי לייף סטייל בסופר פארם והם מוכרים את החבילות של המכנסונים ב 20 שח עם קופון מהאפליקציה.

  1. יש עכשיו יומיים של מבצעי לייף סטייל בסופר פארם והם מוכרים את החבילות של המכנסונים ב 20 שח עם קופון מהאפליקציה שווה!

  1. הי סיגל – פותחים בצדדים. זו רשת שנקרעת ממש בקלות, וכשיש קקי אני מנקה כמו בחיתול רגיל.

  1. זה אומר שיש אפשרות אחרת – ולא חייבים לחתל אלא אפשר גם להלביש. כי הדבר הזה נראה כמו תחתון. יש אותם במידות 4 עד 6, אז לפי המשקלים תוכלי לדעת אם זה מתאים לכם.

 1. מה זה החרטא הזה?? אם את אוהבת אותו באמת מכל הלב את לא עושה סצינות מדברים כאלו קטנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות