הדברים שחשוב לשים אליהם לב כשרוכשים רכב משפחתי

בחירה נכונה של כלי רכב יכולה להבטיח תועלת רבה וחיסכון בהוצאות למספר שנים לפחות. את הבחירה כדאי לבצע לפי סל הצרכים הקיים של המשפחה, אך גם תוך ראייה לעתיד. המטרה צריכה להיות קניית רכב שייתן מענה על כל הדרישות מבחינת תקציב, גודל, נפח מנוע, ביצועים, רמת אבזור וכמובן בטיחות. יש לקבוע את מסגרת התקציב מראש ולעשות הכל כדי לא לחרוג ממנה. כדאי להחליט האם מעוניינים ברכב חדש או משומש, להתעניין בהטבות או מבצעי רכב ולחפש דילים משתלמים.
חשוב לשים לב למספר הנפשות במשפחה ולגודל הרכב עצמו, תא המטען והמרווח בין המושבים האחוריים והקדמיים. קיים קשר בין גודל הרכב לבין המחיר שלו, אך אין סיבה לנסות לחסוך בהוצאות על ידי רכישת רכב מיני או סופר-מיני למשפחה של 4-5 נפשות. הפתרון היחיד הוא למצוא רכב משפחתי עם תא מטען גדול שמסוגל להכיל עגלה, תיקים וציוד גם בנסיעות ממושכות.

מה האבזור הרצוי עבור המשפחה?
ברכב משפחתי האבזור אמור להעניק תחושת ביטחון ולשפר את השליטה בביצועים. אפשר לצמצם הוצאות אם מוותרים על גלגלי מגנזיום או ריפודי עור, לטובת מערכת בטיחות ABS, EBS וכריות אוויר. אבזור מפנק יותר של רכב משפחתי יכלול חלונות חשמליים, כסאות מתכווננים ובקרת שיוט אקטיבית או נהג אוטומטי. יש גם מערכות אבזור הקשורות לחווית הנסיעה של הילדים, כגון מערכת מולטימדיה, מסכים על גבי המושב ועוד.
רכב משפחתי חייב להיות בטיחותי ויש לבדוק את עמידתו בתקנים המקובלים באירופה ובארצות הברית. אפשר להגיע לאולמות התצוגה של רכבים חדשים כדי להתרשם מקרוב מרמת הגימור, או להתייעץ עם אנשי מקצוע. במידה ומחליטים לרכוש רכב יד שנייה, חשוב לשים לב להיסטוריית הטיפולים והתאונות.

כך יודעים מהו רכב אמין
תוכלו לזהות את רמת האמינות של הרכב לפי היצרן והמוניטין. בקשו נתונים מבעלי מוסכים ואל תתעצלו להכין שיעורי בית באמצעות אתרי האינטרנט העוסקים בתחום. קבלו המלצות וחוות דעת מבעלי רכבים דומים, השתמשו במידע המופיע ברשתות החברתיות והיעזרו גם בפורומים אובייקטיביים. יחד עם זאת, זכרו שלכל יצרן יש יתרונות וחסרונות שונים. אין רכב משפחתי אחד מושלם ולכן הדגש הוא על התאמה לצרכים ולדרישות
במידה ואתם מתכננים לצאת עם הרכב לטיולים ארוכים ברחבי הארץ, ודאו שהוא ערוך לכך. בדקו את עיצוב הרכב מבחינת נוחות לנסיעה ממושכת וכמובן את צריכת הדלק. בקשו הצעת מחיר מחברת הביטוח על פוליסת מקיף וצד ג' וקחו בחשבון את השפעת נפח המנוע על העלות הכללית. זכרו שרכב אמין מציע מינימום תקלות ולכן לרוב העלות הראשונית הגבוהה שלו שווה את ההשקעה.
לסיכום, הבחירה ברכב משפחתי היא לא משימה פשוטה. השקיעו בה את הזמן הדרוש והבטיחו מקסימום תועלת, בטיחות והנאה.

אודות אמא של

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון של 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות עם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק