רוד טריפ משפחתי: הטיול שהילדים לא ישכחו

רוד טריפ הוא אחד מהטיולים החווייתיים ביותר אותם ניתן לעשות עם כל המשפחה. כאן מדובר על אותו טיול שזכור לחלק מאיתנו מהסרט האגדתי 'תלמה ולואיז' בו שתי הנשים מצליחות לחצות מדינות שונות בארצות הברית באמצעות רכב ישן וחוות כל מיני חוויות מסעירות. כיום, גם בישראל יש אנשים שנוהגים לצאת לרוד טריפ לבד, בזוג או עם כל המשפחה.

על מה מדובר?
רוד טריפ הוא מסע באמצעות הרכב ממדינה למדינה. אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת בחו"ל או בישראל קרוב לוודאי שרוד טריפ עם כל המשפחה תהיה התשובה האידיאלית. בתרגום חופשי, רוד טריפ הינו מסע דרכים. אחד המאפיינים המוכרים ביותר לטיול הרוד טריפ הוא גמיעת קילומטרים רבים מנקודת המוצא אל נקודת היעד, שתי נקודות אותן מתכננים מראש. ההבדל בין נסיעה משפחתית למקום נופש לבין רוד טריפ הוא שאם נסיעה משפחתית היא נסיעה לא ארוכה עם מטרה ברורה, להגיע לבית המלון, ברוד טריפ המסע הוא החוויה. כאן מדובר על מסע ארוך עם הילדים אליו יש להתכונן מראש, מסע אותו עושים ברכב ולא ברגל.

הילדים וה Road Trip
הדבר הראשון שחשוב לקחת בחשבון הוא שילדים הם ילדים ותמיד יהיו להם כל מיני בעיות ובקשות בעת הרוד טריפ, יש בהחלט סיכוי שהם ישתעממו וזאת משום שהם מעדיפים לשבת בימי החופש שלהם מול מסך הטלוויזיה והמחשב, ייתכן שיהיו מצבים רבים שתצטרכו לעצור כי הילדים יהיו חייבים ללכת לשירותים, תגבילו את עצמכם לכל מיני מאכלים שמתאימים לילדים ותצטרכו למצוא כל פעילויות אותן ניתן לעשות ברכב, כיוון שמדובר על מדינה אחר והשכרת רכב או קניית רכב היא חלק בלתי נפרד ממסע הדרכים, יש אפשרות להחליט על רכב עם מסכים ו-DVD, דבר שיאפשר לכם לשים לילדים כל מיני סרטים לצפייה. מלבד זאת חשוב לדעת שהרוד טריפ יהיה מסע חווייתי בלתי נשכח גם עבור הילדים שלכם וקרוב לוודאי שהם יזכרו חלקים ממנו או את כולו לאורך כל חייהם.

הכנה ויציאה לדרך
• תקציב- הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא להחליט על התקציב אותו אתם יכולים לייעד לרוד טריפ.
• מדינה- לאחר מכן ובהתאם לתקציב תוכלו להחליט לאיזו מדינה תיסעו.
• ימים- יש להחליט מראש כמה ימים ייערך מסע הדרכים.
• טיסות ורכב- יש לבצע השוואת מחירים ולבחור בכרטיסי הטיסה המשתלמים ביותר מבחינת מחיר, אך עדיין לבחור בחברת תעופה מהימנה ומוכרת. יש להחליט האם אתם עדיפים לקנות רכב בארצות הברית או דרום אמריקה או שמא אתם מעדיפים לשכור רכב. חשוב מאוד לבחור מכונית גדולה ומרווחת שתאפשר לכל המשפחה לחוש בנוח לאורך כל הנסיעה. יש לוודא שבמכונית יש מיזוג, תא מטען גדול, תאי אחסון, מושבים מרווחים ועוד.
• ביטוחים- להחליט מהי החברה ממנה תרכשו ביטוח לרכב וביטוח נסיעות שיתאים לכל המשפחה.
• תכנון מסע- יש לתכנן מפה שתשרת אתכם לכל אורך הדרך. דבר שיכלול גם את המסעדות ומקום הלינה שישרתו אתכם מדי יום.

לסיכום, רוד טריפ עם כל המשפחה הינו חוויה לכל החיים. כל שנותר כעת הוא לתכנן ולצאת לדרך. תיהנו

אודות אמא של

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון של 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות עם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק