עייפה ממוצצים וחיתולים? כך תשיגי לך זמן איכות

מוצאת את עצמך עייפה יותר ויותר מהטיפול המסור, המאתגר והיומיומי בתינוקך? זה הזמן להשיב לעצמך את האנרגיות לחיים באמצעות זמן איכות שמוקדש רק לך.
קבלי 5 רעיונות באמצעותם תשקיעי בעצמך:

תחום לימודים חדש ומעניין
אחת מהדרכים להשיב לעצמך את החיוניות לחיים לאחר תקופת ההיריון, הלידה והטיפול המסור בתינוקך, היא באמצעות רישום לתחום לימודים חדש וקרוב לליבך. כיום, תוכלי ליהנות מהיצע מגוון ומעשיר של קורסים מקצועיים החל מקורסים בתחום הבישול, דרך קורסי טיפוח ואופנה כמו קורס בניית ציפורניים, קורס עיצוב אופנה, וכדומה ועד לקורסים בכל אחד מתחומי העיסוק הקרובים לליבך. הרשמה לאחד מהקורסים הנ"ל, תאפשר גם לך לרכוש ידע ומיומנויות באחד מהתחומים המקצועיים המועדפים עלייך וגם ליהנות מ-"פסק זמן" איכותי במרדף היומיומי אחר טיטולים, מטרנה, מוצצים וכדומה.

דייט שבועי- זוגי קבוע עם בן הזוג
הטיפול בתינוק חדש מוביל ללא מעט שינויים ביחסים בין זוג ההורים, כאשר אחת הדרכים לחיזוק הקשר הזוגי וההורי במהלך תקופת הטיפול בתינוקכם היא באמצעות דייט זוגי שבועי וקבוע אותו תקיימי ביחד עם בן זוגך. דייט זה יכול להתקיים בכל מקום ובכל שעה פנויה לך ולבן זוגך.

מנוי לטיפולי ספא
טיפולי ספא הם ללא ספק חוויה מרעננת, ממריצה ומפנקת שיכולה לסייע לך רבות להתגבר על תחושת העייפות וחוסר האנרגיה הנלווית לטיפול המסור והתובעני בתינוקך. כיום, תוכלי ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של חבילות טיפולים בכל אחד ממתחמי הספא הקרובים למקום מגורייך. חבילות אלו מאפשרות לך להתפנק אחת לשבוע או אחת לשבועיים בעיסוי מרגיע ומקצועי, להשתכשך בג'קוזי ולנקות את הראש למספר שעות של פנאי ופינוק.

בילוי משותף עם חברות
אין כמו בילוי משותף עם החברות הקרובות אלייך להטענת המצברים והאנרגיה. הקפידי לקבוע בילוי משותף עם חברותייך אחת לשבוע או שבועיים, ונצלי את משך הבילוי איתן להתנתקות מוחלטת מהטיפול המסור והאוהב שלך לתינוקך, ולכן הימנעי (ככל הניתן) מכך שנושא השיחה במהלך הבילוי יהיה את ותינוקך.

טיפוח תחביבים
דרך נוספת להטענת המצברים והאנרגיות ולהשקעה בעצמך היא באמצעות טיפוח תחביב כזה או אחר בתחום הקרוב לליבך. במידה וקיים תחביב ישן אותו הזנחת במהלך תקופת ההיריון והלידה, זה הזמן להשקיע בו יותר ולטפח אותו. במידה ואין לך תחביב מועדף, אנו ממליצים לך לערוך סקירה אחר תחביבים באמצעות רשת האינטרנט, ולטפח לעצמך תחביב בו תוכלי להשקיע את זמנך הפנוי.
חשוב שתדעי: השקעה בעצמך איננה גורעת מרמת הטיפול המסור, האוהב והמחייב לתינוקך. ככל שתרגישי יותר בעלת סיפוק עצמי מחייך וככל שתשקיעי בעצמך יותר, כך רמת האנרגיה שלך תעלה והעייפות תפחת. זה הזמן לבחור את אחת מהדרכים המוצעות לך בשורות אלו, או לבחור בכל דרך אחרת בה את מוצאת עניין להשקיע בעצמך.

אודות אמא של

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון של 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות עם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק