בנעימים, תוך כדי תנועה: כך שידרגנו את חוויית ההחתלה

בהריון האחרון שלי הייתי מאוד הורמונלית. כל דבר הפריע לי, כל דבר ריגש אותי, כל דבר גרם לי לחרדות, כל דבר הוביל לדמעות, כל אתגר קטן הרגיש כמו בעיה אדירה.
אני זוכרת שלא הצלחתי לעצור בעד עצמי מלהיות ככה. כלומר, הבנתי שמשהו לא בסדר, שמעתי את עצמי מתעצבנת, או בוכה, או נלחצת, או נבהלת מכל שטות, וכאילו הרגשתי שזה אדם אחר. אבל לא יכולתי באמת להפסיק את זה. בהכל האשמתי את ההורמונים.
כמובן שהיו מסביב נשמות יפות שטענו שזה הכל עניין של בחירה ואם אני אתאפס על עצמי דברים יכולים להתנהל אחרת, אבל לא באמת הקשבתי להם. הרשיתי לעצמי להתפרע והחלטתי – תעשי מה שטוב לך, כי עוד מעט פיצית תגיח לאוויר העולם ואז את תהיי שפוטה שלה. לא תהיה לך שום לגיטימציה להתנהג איך שבא לך.
ואז פיצית באמת הגיחה והכניסה סדר חדש לחיים. דברים קיבלו פרופורציה. ההורמונים נדחקו לפינה רחוקה. סדר עדיפויות חדש נכנס לפעולה.

עם הזמן, אחרי שפיצית נכנסה לגן, התחילה לזחול, לנסות להכניס לפה כל פירור לא מזוהה שמונח ברישול על הרצפה, ובכלל התפתחה לה.. התחלתי לחשוד שאולי ההורמונים שלי מההריון עברו כולם אליה, בכל מה שנוגע להחלפת חיתולים.
הילדונת לא הסכימה בשום צורה שיחליפו לה חיתול והייתה מתעצבנת באמת, כולל צעקות, על הפגיעה בלו"ז שלה.
עניין החיתולים הפך למעמסה אצלנו בבית וגרם באמת ללחץ, מאחר והיינו צריכים להפעיל כוח מתון כדי לגרום לה לשכב בשקט ולא לקום ממשטח ההחתלה.
עד שקיבלנו את המוצר החדש של פמפרס להתנסות, אז דברים השתנו לחלוטין! מדובר בחיתולי מכנס אותם מלבישים ואין עבורם צורך בהשכבה. לא מחתלים איתם, אלא מלבישים, כך שהם עושים בדיוק את אותה עבודה, רק בצורה נעימה. אין לנו יותר צורך להפריע לפיצית בעיסוקים החשובים שלה, אנחנו לא מכריחים אותה לשכב על משטח ללא תזוזה. מלבישים על הגוף בדיוק כמו תחתונים, כשהכל נעשה בעמידה ותוך כדי תנועה.
אני מרגישה כמו אמא גאה, הפיצית שלי אפילו לא קרובה לשלב הגמילה וכבר היא לובשת את החיתול כמו התחתונים של הגדולים, כי כמו שאמרתי, היא עדיין פיצית לכן זה כיף גדול שניתן להשיג המכנסונים כבר ממידה 4
אנחנו מחליפות את החיתול יחד עם שיר החלפה החדש והמגניב שיש בו דמויות מאוירות, אשר יחד עם צלילים מתוקים של ריקוד ההוקי פוקי גורם לעניין ההחתלה להיות קליל ולעבור בנעימים, יצרנו לעצמנו שגרה חדשה וכייפית, פיצית שלי עומדת על 2 הרגליים, מביטה לי בעיניים ומחייכת!

לחצו כאן להורדת שיר ההחלפה לנייד – מהיום להחליף חיתול זה כייף – פשוט מחליפים ושרים!

מעוניינת ללמוד עוד על המכנסונים של פמפרס וליהנות מפעילות מיוחדת?
את מוזמנת להגיע למתחם פמפרס באירוע בייבי-לנד ולהצטלם לסרטון וידאו אישי עם הכוכב שלך.
אירוע בייבי-לנד של סופרפארם יתקיים בתאריכים 10-12/11 בביתן 2 החדש, גני התערוכה ת"א

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

30 תגובות

    1. המחיר נקבע על ידי החנויות ותלוי בגודל של האריזה… את האריזה הקטנה ראיתי ב25 ואת הגדולה ב40..

    1. למה להחליף קקי בעמידה? תשכיבי ותנקי כמו תמיד. סיימת לנקות – אתם יכולים לבחור אם ללבוש בשכיבה או בעמידה..

    2. ממש אין צורך לעשות את זה בעמידה.. מחליפים כמו חיתול רגיל ואפילו יש כבר איך לסגור את החיתול- הדבר היחיד שהיה חסר לי בחיתול ואכן התווסף..!

    1. חיתולים מצויינים הם ממש כמו חיתול רגיל של פמפרס מבחינת איכות הספיגה והמגע. אני משתמשת בהם עם התינוקת שלי בת השנה בכל יום מזו תקופה והם ממש נוחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות