אנחנו מאמינות בך!

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם העסק: מעבר לאופק ליווי עסקי ופיתוח שיווקי – רינת בין, יועצת עסקית בכירה, מומחית בשיווק ומכירות, מרצה ומנחה סדנאות.
תחום: ליווי עסקי בתחומי המזון, בתי קפה, מסעדות, משחקיות, תכשיטים.

טוב שתדעי: אני עוזרת לבעלי עסקים ולעסקים בבעלות נשים להסתכל על העסק מכיוון עסקי . לתת פתרון הוליסטי כולל לעסקים . החל מתוכנית עסקית בשלב הקמת העסק, גיוס כספים למימוש העסק והכי חשוב את הליווי בתחום השיווק והמכירות .
בלי שיווק אין מכירות . אני מלמדת בעלי עסקים צעד אחר צעד, כלים מעשיים להגדלת המכירות לשנות את החשיבה העסקית , דרך פיתוח עסקי. עסק חייב להיות כל הזמן במגמת ייצור על מנת שלא ימחזר את הלקוחות שלו . עסק בריא הוא עסק שכל הזמן משנה ומשתנה.
מה עוד? אני מרצה בכירה בנושאי השיווק והמכירות בקורסים וסדנאות לבעלי עסקים, על מנת שיגדילו את המכירות שלהם.
בימים אלו עובדת על סדנה חדשה בשת"פ עם קולגה אישית שלי סיוון מדליון, מהנדסת תדמית, בנושא: איך להזניק את המכירות בעסק דרך הרושם הראשוני, דרך אנרגיה וקסם אישי ודרך התדמית האישית הכוללת.
אני מאמינה בפיתוח עסקים בבעלות נשים ובעצמי משתתפת בפרויקט מיוחד עם עמותת יסמין בתוכנית WE Connect לעידוד וליווי עסקים בבעלות נשים .
קליק לדף הפייסבוק

שם העסק: אירית ארז – משרד עורכי דין וגישור
תחום: עורכת דין ומגשרת בתחום דיני משפחה וירושה

טוב שתדעי: משרדי מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, ומטפל בכל הקשור לסכסוכי גירושין וסכסוכי ירושה, לרבות עריכת הסכמים שונים במשפחה וצוואות. כמו"כ, במשרדי מחלקה ייחודית לגישור בתחום המשפחה – ליישוב סכסוכים משפחתיים וסכסוכי גירושין.
בתהליך הגירושין אני מלווה את הלקוחות לכל אורך הדרך, החל מיעוץ ראשוני באשר לספקות והתלבטויות ביחס לגירושין, תכנון ובניית אסטרטגיה המותאמת לצרכי הייחודיים של כל לקוח , תוך שימוש בכל הכלים המשפטיים והיצירתיים העומדים לרשותי, על מנת להגיע לפתרון המתאים לכל לקוח ולהובילו צעד צעד על לסיום הסכסוך.
מה עוד? תחום דיני המשפחה מצריך רגישות רבה ואכפתיות לפני כל דבר. אף אני עברתי בעצמי תהליך של פרידה וגירושין. מתוך הבנה באשר להשלכות תהליך הגירושין על האדם ובני משפחתו, פתחתי משרד חם ואינטימי, הקשוב לצרכי הלקוח, ופועל במקצועיות ונחישות לשם סיום הסכסוך בדרך המיטבית עבור הלקוח.
אני דוגלת בקידום הידברות והסכמות, ורואה בהליך הגישור כלי ראשון במעלה לישוב סכסוכים, תוך הכוונת הצדדים להגעה לפתרונות והסכמות באופן מכבד וראוי, על מנת שיתאפשר לכל אחד מהם לצאת לדרך חדשה, תוך יצירת בסיס לתקשורת נכונה לאחר הגירושין.
קליק לאתר

שם: רוית שטרן גינת
תחום: דולה תומכת לידה ומדריכת הכנה ללידה. רכזת קורסי דולות ודולות לאחר לידה בבית "אמא אדמה"

טוב שתדעי: כבר מעל 12 שנים שאני חיה את עולם ההריון והלידה. כמנהלת פורום הריון ולידה ב ynet, כדולה תומכת לידה, כמדריכת הכנה ללידה, ובשנה האחרונה כרכזת קורס דולות תומכות לידה וקורס ממל'ה – מלוות משפחה לאחר הלידה ( דולה פוסט פארטום משודרגת).
אני מאמינה שחוויית הלידה יכולה להיות חווייה טובה ומעצימה כשהאשה היולדת מקבלת תמיכה צמודה ויכולה להיות שותפה פעילה בתהליך. אני מאמינה שגם עבור בן הזוג הלידה יכולה להיות חווייה טובה כשהוא מקבל כלים ומידע שיסייעו לו להמנע מתחושת חוסר האונים ולחוש יעיל ותורם.
עם אמונה זו, אני מכינה ומלווה באיזור המרכז והשרון זוגות ללידה אפידורלית או טבעית כשבראשי מטרה אחת : אמא ותינוק בריאים וגם חוויית לידה טובה.
אני מלווה מספר מוגבל של לידות בחודש על מנת שאוכל לעשות את המיטב עבור כל זוג.
לקראת ובמהלך הלידה אני נעזרת במגוון כלים רחב שצברתי לאורך השנים: שיאצו, רפלקסולוגיה, שמנים ארומתיים, דמיון מודרך, תנוחות ותנועתיות ועוד – הכל בהתאמה לצרכי היולדת והלידה.
אני מציעה גם קורסי הכנה פרטניים בעברית או באנגלית לקראת לידה ראשונה או חוזרת.
מה עוד? זו השנה השנייה שאני מעבירה את הידע שלי הלאה ולוקחת חלק בריכוז קורס דולות וקורס דולות פוסט פארטום בבית אמא אדמה בהוד השרון. אני שמחה להכשיר ולתמוך בדור העתיד של נשים שיהפכו את ההריון, הלידה והחיים שאחריה עבור משפחות רבות לחוויה טובה מעצימה ועוטפת.
קליק לדף הפייסבוק

שם העסק: טלי גלעד- מאיירת ומעצבת גרפית
תחום: איור ועיצוב גרפי למטרות עסקיות ואישיות

טוב שתדעי: אני טלי, בת 31 מירושלים. מאז שאני זוכרת את עצמי אני עוסקת ביצירה, אמנות וציור על כל גווניהם. היום, בתוך עולם טכנולוגי וממוחשב, אני לא מוותרת על מגע אישי, ידני ומקורי שנוכח בכל עבודותיי ומייחד את הסגנון שגיבשתי לאורך הדרך. בעבודותיי אני משתפת פעולה עם מגוון רחב של לקוחות (החל מעיצוב הזמנות לחתונה ועד למיתוג כולל לעסקים), כשעם כל אחד מהם צומח לו תהליך מעניין, עשיר, ייחודי ומדויק לו. שאיפתי להגיע בסיום כל תהליך לתוצר ויזואלי שמשקף באופן נאמן, מדויק ומקורי את משאלותיו וערכיו של הלקוח.
מה עוד? מלבד היותי מאיירת ומעצבת אני גם עובדת סוציאלית שעובדת ביום יום עם נערות בסיכון. חיה בין שני העולמות- בין הקושי, הקשיחות, החיספוס והכיעור שבחיים האנושיים, לבין העולם הנקי והנאיבי שאני יוצרת עם לקוחותיי. מאמינה כי דווקא השילוב בין שני התחומים מאפשר לי לגשת ללקוחות בהבנה ורגישות למשאלותיהם, תוך יכולת גבוהה להעניק פירוש וחזות ויזואלית לרעיונותיהם ומאוויהם המופשטים.
קליק לדף הפייסבוק

שם העסק: Life Dance TM
תחום: שיטת כושר לנשים בלבד על טהרת המחול

טוב שתדעי: אני שירה רובינס, בת 39 ואם לשני ילדים ואני מאמינה שכל אחת יכולה! בכל גיל, ללא ידע מוקדם, להתחיל לרקוד. תנועה וכושר הן לא מותרות, אלא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו.כמו שאנו אוכלות, ישנות, מתקלחות.. אנו זקוקות לתנועה כדי לשמור על אורך חיים תקין. המילה כושר הינה מושג רחב, ולא כל אחת ממש מסוגלת להתמיד. מה גורם לאישה להתמיד במשהו (לא דווקא בספורט)? התשובה היא רגש! נשים מופעלות על ידי רגש והמוצר שמעורר אצלנו רגש יהפוך לחלק בלתי נפרד מהרגלי הצריכה שלנו. זוהי המהות של חוויה סוחפת של שיטת "LifeDance". בתוספת לפשטות, הוראות מדויקות ותנועות נגישות, החוויה הופכת לממכרת ומשמעותית אף יותר.
מה עוד? השיטה לא נולדה מתוך הרצון "לפתוח עסק" אלא כמענה אישי לסיפור חיי. כאישה, נערה וילדה אהבתי הראשונה הייתה לרקוד!
מגיל 4 , הגיל בו מתחילים לזכור דברים שמלווים אותנו בתור ילדים, אני זוכרת את עצמי מתייצבת בסטודיו בלט 4 פעמים בשבוע. כך זה התחזק בנעוריי ובעצם נגמר, או יותר נכון הפסיק והמתין למועד ה"נכון" עם מבחני הבגרות במחול. התחתנתי בגיל 23 לאיש מקסים ואהוב ובמקביל סיימתי לימודי רפואה והומיאופתיה ופתחתי קליניקה מצליחה. החלום האמריקאי בהתגלמותו, כאשר אני בעלת קריירה מפוארת, בעל אהוב וילדה, הכל התנפץ כאשר בעלי מתחיל תהליך קיצוני של חזרה בתשובה. לא נתאר את כל מסכת הטלטלות הרגשיות אותה עברתי במהלך המאבק הזה והניסיון שלי להצטרף אל המסע של בעלי, רק נציין שפרק ב' בחיי החל כאם צעירה עם תינוק בן שנה וחצי וילדה בת ארבע, יוצאת אל מסע הישרדות. הפכתי לאם חד הורית בתוספת עם חובות של 40,000 ש"ח נדוניה מהנישואים.
הייתי שבורה וכואבת, חיפשתי מענה לנפש, משהו שייתן לי את הכוח להמשיך. התחלתי לרקוד. רצון הגורל הביא אותי להעביר שיעור בודד לנשים מהשכונה וכך , לאחר פרגון רב שקיבלתי מאותן הנשים, מצאתי את עצמי כותבת מערכי שיעור בלילות כשהחיוך וזוהר בעיניים חוזרים.
המטרה אותה רציתי להשיג בשיעורים היא להפוך את הנשים ליותר יפות ומשוחררות, כאשר עיקר התחושה מגיע מבפנים, בזמן שירידה במשקל, פיתוח סיבולת ועיצוב השרירים הם רק בונוס. לייף דאנס מהווה השתקפות של הרצונות והצרכים של הלקוחות שלי, השיטה נולדה כמענה לניתוק מהמערבולת של היומיום של כל אחת מאיתנו. כורח הנסיבות הפך אותי ליצירתית ,רגישה וקשובה – גם לעצמי, גם לאישה שבי וגם לכל כל אחת הנשים שמגיעות לשיעורים.
קליק לאתר

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות