הכל בזכות ההוקי פוקי: צעד קטן לפיצקי, צעד גדול לאנושות

פיצקי היא ילדה שלישית וכולם הבטיחו לנו שילדים "שלישיים", או איך שמכנים אותם, מתחילים לזחול מהר, נעמדים מהר, הולכים מהר ובקיצור מקדימים וממהרים. פיצקי שלנו, לעומת זאת, לא מיהרה ליישר קו עם הציפייה המשפחתית והמשיכה בשלה. מכוון שחצתה מזמן את גיל השנה חיכינו בקוצר רוח לרגע בו תתחיל ללכת, כאשר כלפי חוץ שידרנו עסקים כרגיל, ובשקט בשקט שיננו המנטרה "אין סיבה לבהלה, בסוף כולם הולכים".
כשהיום המיוחל הגיע התרגשנו והיינו מעט המומים מכיוון שהכל קרה מאוד מהר: פיצקי ביקשה לשתות מים וכשהזמנתי אותה למטבח בכדי לקחת את בקבוק המים – היא פשוט נעמדה והחלה ללכת! היא צעדה בזהירות את צעדיה הראשונים וכולנו עמדנו מסביבה וקראנו לה לבוא, בהנחה שהכיוון שבו תבחר ללכת יספק תשובה חד משמעית לשאלה: "את מי את אוהבת יותר- את אבא או את אמא?"
פיצקי הלכה קצת ימינה, קצת שמאלה, צעד קדימה ושני צעדים אחורה ולבסוף תפסה את הרעיון. אבל משהו מדהים קרה מאותו הרגע בו החלה ללכת: פתאום היא הפכה לילדה גדולה. מאותו רגע ממש השתנתה התנהגותה והיא דרשה לעשות הכל לבד: ללכת לבד, לאכול לבד, להסתבן לבד, לצחצח שיניים לבד. הכל לבד.

שמחנו על העצמאות שגילתה וזרמנו עם רצונותיה, המקום היחידי בו נאלצנו לשמור על העליונות שלנו, אם אפשר לקרוא לזה כך, היה בנושא החלפת חיתולים.
הרצון שלה להחליף לעצמה היה, ובכן, קצת בעייתי. היא ברחה כשניסינו להשכיב אותה על המיטה ומרחה את תוצריה על הכריות והסדינים, היא ירדה מהמיטה ורצה לסלון כשהיא ערומה, וכשהצלחנו לבסוף ללכוד אותה לרגע החל מאבק נוסף: אנו סוגרים צד אחד של החיתול והיא מתירה אותו, סוגרים את הצד השני, היא מתירה גם אותו, וכך החל משחק שנראה מאוד משעשע, בעיקר לפיצקי.
ניסינו להפעיל סמכות, לדבר אליה ברכות, להתחנף, להתחנן ולהשתמש בכל הטריקים הקיימים אבל פיצקי לא הסכימה שנחליף לה חיתול, ורצתה לעשות זאת לבד, במצב זה עשיתי מה שכל אמא מנוסה עושה: נשמתי עמוק ואז התחלתי לבכות.
אמא שלי, שביקרה אצלנו ורק חיכתה להזדמנות לומר: "את רואה מה שאני סבלתי?!" סיימה להתענג על הרגע ותרמה עצה טובה: היא סיפרה על המכנסונים החדשים של פמפרס, שאיתם לא מחתלים – אלא מלבישים! היא הציעה להלביש את זה לפיצקי, כי זה אומר שלמעשה מדובר בחיתולים שמלבישים כמו תחתונים וכך אפשר להחליף את החיתול בעמידה, להביט לקטנטנים בעיניים, והכי חשוב בלי להפריע להם בשלב בו הם רוצים להיות בדיוק כמו הגדולים.
הבאתי אותם הביתה בשמחה גדולה והראיתי לפיצקי, בתחילה היא בחנה את הציורים שעל המכנסונים, לאחר מכן ניסתה לחבוש את המכנסון על הראש ולבסוף – הסכימה שנלביש אותם במקום החיתול.
מאז, בכל פעם שצריך להחליף לפיצקי את החיתול, אנחנו מנגנות את שיר ההחלפה המתוק של פמפרס, שיר קצבי ומצויר שהדמויות בו נעות לצלילי ההוקי פוקי וביחד אנחנו רוקדות, שרות, מחליפות וצוחקות. וכך מאותו יום פיצקי מסתובבת עם מכנסון אחד למותניה ומכנסון אחד על ראשה, מזמזמת את שיר ההחלפה הנפלא וכובשת עוד מטרות בדרך לעצמאות מלאה. ואנחנו, עד הדרמה הבאה, פשוט נהנים מהשקט והשלווה.

לחצו כאן להורדת שיר ההחלפה לנייד – מהיום להחליף חיתול זה כייף – פשוט מחליפים ושרים!

מעוניינת ללמוד עוד על המכנסונים של פמפרס וליהנות מפעילות מיוחדת?
את מוזמנת להגיע למתחם פמפרס באירוע בייבי-לנד ולהצטלם לסרטון וידאו אישי עם הכוכב שלך.
אירוע בייבי-לנד של סופרפארם יתקיים בתאריכים 10-12/11 בביתן 2 החדש, גני התערוכה ת"א

אודות ענבל ראוכורגר

מג'נגלת בקביעות בין אימהות לעבודה, בין המשרד לגינה, בין כתיבה להחתלה, ונהנית מכל רגע.

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

11 תגובות

 1. אורטל מסילתי
  אחלה פיצקי יש לך! אהבתי את הנחישות

  אחלה פיצקי יש לך! אהבתי את הנחישות

 2. נעמי גואטה
  מה צריך לעשות כדי להיכנס לאירוע הזה של סופרפארם??

  מה צריך לעשות כדי להיכנס לאירוע הזה של סופרפארם??

 3. קרן עיאש
  גם אני קוראת לשלי פיצקי חח.. הכינוי הכי שווה :)

  גם אני קוראת לשלי פיצקי חח.. הכינוי הכי שווה :)

 4. הילה מנצור
  איך זה הולך עם הסרטון וידאו? מקבלים אותו הביתה כאילו..?

  איך זה הולך עם הסרטון וידאו? מקבלים אותו הביתה כאילו..?

 5. מורן תשובה
  תמונה חזקה!!! אהבתי מאוד

  תמונה חזקה!!! אהבתי מאוד

 6. אורלי קצב
  שמעתי על התחתונים האלו מגיסתי וכבר שבועות מחפשת בלי הצלחה. איפה יש באיזור מבשרת ציון?

  שמעתי על התחתונים האלו מגיסתי וכבר שבועות מחפשת בלי הצלחה. איפה יש באיזור מבשרת ציון?

  • רוני
   אם יש לך באזור סופר פארם או שופרסל, יש סיכוי טוב שתמצאי. עדיף לך סופר פארם כי יש עכשיו קופון…

   אם יש לך באזור סופר פארם או שופרסל, יש סיכוי טוב שתמצאי. עדיף לך סופר פארם כי יש עכשיו קופון הנחה לחבילה הגדולה ב 40 שח.

 7. ישראלה זרוג
  הבנתי שזו חבילה ממש יקרה..... ..נכון?

  הבנתי שזו חבילה ממש יקרה….. ..נכון?

  • רוני
   עכשיו יש קופון באפליקציה של הסופר פארם וחבילה גדולה עולה 40 שח. זה יותר יקר מחיתול רגיל, אבל גם יש…

   עכשיו יש קופון באפליקציה של הסופר פארם וחבילה גדולה עולה 40 שח. זה יותר יקר מחיתול רגיל, אבל גם יש לו יתרונות ברורים על פני החיתול הרגיל. אני מחזיקה גם פמפרס רגילוגם את המכנסונים ובהתאם לנחישות של הקטנים לא לתת לי לחתל – מתאימה את החיתול..

 8. נוי אהרונוב
  באיזה שעות האירוע בגני התערוכה??

  באיזה שעות האירוע בגני התערוכה??

 9. דוריס עמר
  נראה כזה חמוד!!

  נראה כזה חמוד!!

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק