זמן איכות תוך כדי תנועה: ככה זה עובד אצלנו

אני, לדעתי, חווה את ההורות כמו כל אמא – מצד אחד זו אחת החוויות המספקות, הממלאות, המרתקות והמדהימות ביותר בעולם. מצד שני, מדובר בסוג של "משמרת שנייה", מלאת אחריות ומשימות, עמוסה במטלות, שרוב הזמן היא הרבה יותר קשה מהזמן בעבודה.
אמלי שלנו בת שנתיים, ילדה שלישית נהדרת וחכמה, שתמיד מתעקשת על מה שמגיע לה או לפחות על מה שהיא חושבת שמגיע לה.
אחד הדברים שהיא ממש בטוחה שמגיע לה זה להמשיך ולהתפתל על הגב למצב ישיבה, עמידה או ריצה בערום ברחבי הסלון בכל זמן נתון. אין לה את ההבנה שצריך לעשות סוויץ' ולהיכנס למצב מנוחה מדי פעם, הביטוי 'תוך כדי תנועה' מקבל אצלה חיזוק רציני.

חלק גדול מזמן ההחתלות של אמלי הן סוג של "רודיאו", בו צריך להתמודד עם פעולת ההחלפה ובמקביל לרסן את הילדה שלא תלכלך ותתלכלך. פעמים רבות כשבעלי בבית הייתי נוהגת לבקש ממנו לבצע את החלפת הטיטול כי "אני לא מסוגלת להחליף לילדה הזו".
לאחרונה התחלנו להשתמש במכנסונים החדשים של פמפרס. מוצר מתוק ומהפכני שגורם לכל הנושא הזה להיות קליל, קל ונעים! אני מלבישה לאמילי את החיתול בעמידה, ממש כמו תחתונים של גדולים, וסוף סוף אני יכולה להגיד צ'או צ'או למרדף אחריה ברחבי הבית.
את האלטרנטיבה לאירועי הרודיאו המקפיצים אנחנו מקבלים כאשר אנו שמים ברקע את "שיר ההחלפה" שפמפרס הכינו במיוחד עבור הפעולה המורכבת הזו. שיר מקפיץ ומקסים שניתן להתחבר אליו בצ'יק, הוא צבעוני, קליט ומאפשר לאמלי להמשיך לנוע כמו שהיא אוהבת, אבל בצעדי ריקוד חמודים וקלים כמו שהיא רואה בסרטון. אנחנו רוקדות יחדיו, מחובקות בדרך כלל ומצחקקות אחת על השנייה.
בינתיים, אמלי נהנית מהאפשרות להחליף את החיתול כמו תחתון ולהרגיש בדיוק כמו האחים הגדולים שלה. ואני ממשיכה ליהנות מזמן איכות איתה, שמלווה בצלילי הוקי פוקי מרקידים שלא מפסיקים להתנגן לי בראש.

לחצו כאן להורדת שיר ההחלפה לנייד – מהיום להחליף חיתול זה כייף – פשוט מחליפים ושרים!

מעוניינת ללמוד עוד על המכנסונים של פמפרס וליהנות מפעילות מיוחדת?
את מוזמנת להגיע למתחם פמפרס באירוע בייבי-לנד ולהצטלם לסרטון וידאו אישי עם הכוכב שלך.
אירוע בייבי-לנד של סופרפארם יתקיים בתאריכים 10-12/11 בביתן 2 החדש, גני התערוכה ת"א

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

26 תגובות

 1. ככל שהם גדלים אנחנו פחות יכולים לשלוט עליהם.. פחות יכולים להחליט עליהם את מה שמתאים לנו..זה חוק קבוע :)

  1. סופג מעולה. אם את אוהבת את הפמפרס אקטיב (החיתול) אז תאהבי גם את זה… ממש אותה גברת בשינוי אדרת:)

  1. לא רק, אבל בהחלט לכאלה שכבר לא נותנים שיחתלו אותם… את יודעת, כשהם מתחילים להתהפך ורק מנסים לברוח לך בהחתלה..

  2. לא הולכים אבל כאלה שמתחילים להיעמד על חפצים וכאלה.. התחתון נותן פיתרון לכאלה שכבר קשה לחתל בשכיבה

  1. זה כמו חיתול רגיל, אבל במקום מדבקות וסגירה, יש רשת ומלבישים את זה. יותר מזכיר תחתוני גמילה אם את מכירה, אבל האלה לגמילה לא אמורים לספוג מעולה, אלא רק להיות גיבוי. וזה סופג כמו חיתול רגיל.

  1. כדאי לעקוב אחרי מבצעים ואז למצוא את החבילה הגדולה ב 40 שח (היה קופון בסופר פארם אבל הוא היה בתוקף עד אתמול). או חבילה קטנה ב 20 שח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות