ניקיון ותחושת רכות: על רגעי האמבטיה המפנקים שלי עם הבייבי

הנה הרגע שכל כך חיכיתי לו- הלידה! חוויה עוצמתית שלא אשכח בחיים, אירוע מכונן ובעל חשובה גדולה בחיי.
ילדי הראשון הגיח לעולם, שמחה עצומה שאי אפשר לתאר.
בבית חולים הרגשתי מוכנה ובטוחה. היו סביבי אנשי מקצוע. הם יודעים מה לעשות. הם מראים איך להחזיק, איך להאכיל וגם כן איך לקלח.
השתחררתי, הגעתי לבית הוריי, לקבל עזרה מאמא, גם שם עטפו אותי. אלבום הבפעם הראשונה התחיל להתמלא אצלנו בלב, פעם ראשונה אוכל בבית, פעם ראשונה ישן בבית, פעם ראשונה בוכה בבית, פעם ראשונה מתקלח בבית.. רגע כל כך מלחיץ ורגיש, כי הרי הגוף הערום הקטן והשברירי נכנס בפעם הראשונה לאמבטיה חיצונית, שלא קשורה למים בתוך הבטן. הגוף השברירי מרגיש את מגע המים בפעם הראשונה, המבט שלו מראה שהוא מנסה להבין האם זה נעים לו או לא, גם אנחנו מנסים להבין, זה נעים לו? המים חמים מדי? קרים מדי? הכל כל כך ראשוני ולא ידוע, ניסיון זה משהו שרוכשים עם הזמן ולנו אין עדיין בשפע מהמוצר הזה.

לאחר שבועיים חזרנו לביתנו אני בעלי והתינוק, התמודדויות ראשונות לבד, הכל פתאום יותר קשה.
לפתע הוא לא רגוע כל הזמן, ואז לאחר כמה ימים החלו גם הגזים. הימים נהיו מתישים, בעלי כבר חזר לעבודה ואני נשארתי לבד עם ההתמודדות, בתוך כל זה אחת מנקודות האור של היום (חוץ מהחיוכים המקסימים שהוא החל לעלות על פניו מעת לעת) הייתה המקלחת. כן אותו רגע שבתחילה נראה קצת מאיים וגרם לחששות הפך לרגע הפינוק המשותף היומי.
ברגע שהוא מחליק לתוך המים הוא נהיה רגוע ושלו, חיוך נסוך על פניו, רגליו מנופפות ומשפריצות מים לכל עבר, הרי ידוע שמקלחת תורמת להתפתחות המוח. גם הסבון של ג'ונסונס מצטרף לחגיגה והופך את העור החלקלק והנעים שלו ממילא לעוד יותר נעים למגע, ריחני, רך.

תחושה של ניקיון אופפת את שנינו בכל זמן מקלחת מפנק כזה. ריח של סבון יוקרתי ממלא את האוויר, לפני שאנו עוסקים במשימות הניגוב, מריחת קרם, נשיקת לילה טוב והופ למיטה. כך עוד יום נגמר בתחושת סיפוק והצלחה.
מזל שלפני הלידה חברה המליצה לי על הסבון של ג׳ונסונס בייבי. אני והבייבי שלי התמכרנו לריח המצוין, הכייפי והבריא שעולה מהאמבטיות. התמכרנו ליוקרתיות של מגע המוצר ולתחושת הרכות של העור.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

10 תגובות

  1. לי לקח 7 חוד' עד שהסכמתי להישאר לבד עם הפיצפוניק שלי לבד באמבטיה או בכלל לקלח אותו לבד (((:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות