כשאני עושה הכל כדי שתמיד יהיה להם נוח ונעים

'אמא תמיד תעזור לך ותעשה הכל בשבילך'. זה מה שהבטחתי ל 2 הגורים שלי עוד בחדר לידה. עוד לפני שקלטתי שהם שלי לעולמים ושאני אוהבת אותם, הבטחתי לעצמי שתמיד אהיה שם עבורם ואעשה הכל כדי שיהיה להם טוב.
אני זוכרת את הפעם הראשונה שהגורים שלי, זוג תאומים, נכנסו לגן. אני זוכרת את המחשבות איך הם מסתדרים, מה הם עושים, מה הם אוכלים, עם מי הם משחקים, האם נוח להם, האם לא קר להם, האם הם מתגעגעים אליי. מחשבות בלי הרף.
אני זוכרת את הפעם הראשונה שאחד מהם נפל בגן והזעיקו אותי להגיע לאסוף אותו. אני זוכרת את המחשבות בנסיעה בדרך איך זה קרה, מה הוא הרגיש, על מה הוא חושב, כמה כואב לו, האם הוא בוכה. מחשבות בלי הרף.
עם הזמן שעובר אני מבינה שלעזור להם זה לאו דווקא להיות שם פיזית עבורם בכל דקה ודקה, כי הרי, לשמחתי, אני אדם עובד במשרה מלאה, מעניינת והכרחית מאוד. לעזור להם זה לתת להם את הכלים להתמודד, לספק להם את כל מה שהם צריכים, להכין להם את הקרקע היציבה ביותר ולעשות הכל כדי שיהיה להם תמיד הכי נוח והכי נעים. לעזור להם זה בעיקר להיות שם בשבילם..

אחד המוצרים שבזכותם אני מרגישה בתקופה האחרונה שסימנתי עוד ווי על 'לעשות הכל בשבילם' זה המכנסונים החדשים של פמפרס. מדובר בתחתוני חיתול שמתלבשים על הגוף, כך שאין כל צורך בהשכבה בכוח על משטחי החתלה. נגמר עידן ה לתלוש את הילד מההתעסקויות שלו ולהכריח אותו להחליף חיתול. מדובר במוצר שמכבד את גוף הפעוט, בזכותו לא *מחליפים* חיתול אלא *מלבישים*. כזה שעבורנו שידרג את החוויה הכללית והפך את הזמן שלנו יחד לזמן איכות כפי שנועד להיות.. קליל, מהנה, עם צלילי ריקוד מגניבים. שזה בזכות שיר החלפה מתוק שפמפרס הוציאו, במקצב כייפי, עם דמויות מאויירות שאיתם אנחנו נהנים לרקוד ביחד. מה שהופך את כל העניין למשפחתי ורגוע, וגם תורם על הדרך לחיזוק הקשר האישי.

בלילה, כשהם כבר במיטות ואנחנו סוגרים ימים פעילים ומלאי התרחשויות, יש לנו טקס קבוע בו אני מנשקת חזק ולוחשת 'אמא אוהבת אתכם עד השמיים וחזרה. אמא תמיד תאהב אתכם ותעשה הכל בשבילכם'.
אז אני קוראת: לילה..
והם עונים במילמול תינוקי: טוב!

לחצו כאן להורדת שיר ההחלפה לנייד – מהיום להחליף חיתול זה כייף – פשוט מחליפים ושרים!

מעוניינת ללמוד עוד על המכנסונים של פמפרס וליהנות מפעילות מיוחדת?
את מוזמנת להגיע למתחם פמפרס באירוע בייבי-לנד ולהצטלם לסרטון וידאו אישי עם הכוכב שלך.
אירוע בייבי-לנד של סופרפארם יתקיים בתאריכים 10-12/11 בביתן 2 החדש, גני התערוכה ת"א

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

15 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות