אנחנו מאמינות בך!

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם העסק: Tiny Brands
תחום: עסק חברתי המהווה פלטפורמה שיווקית לעסקים קטנים

טוב שתדעי: אתר TinyBrands הוא עסק חברתי. הוא נוצר מיוזמה חברתית של עדי שרף, מקימת קהילת "ברתן" בפייסבוק, המונה כיום מעל 13,000 חברים. אני חברתי אל עדי לפני כחצי שנה דרך פרויקט ייחודי של ויצו "החממה ליזמות חברתית". השותפה השלישית שלנו היא "מינגה" – הזירה לעסקים חברתיים.
באתר שלנו אנו משקיעים באנשים שהופכים למותגים זעירים. הפלטפורמה האינטרנטית שיצרנו מאפשרת לכל עסק קטן, להפוך למותג זעיר בתחומו, ולמשוך את הלקוחות שמתאימים בדיוק בשבילו.
היחס האישי וההתאמה לצרכים של הלקוח עומדים לנגד עינינו בראש ובראשונה. אנחנו מאמינים בעסקים הקטנים. אלה שעובדים מהבית, אלה שלא זוכים לחשיפה בעידן בו הפרסום של תאגידי הענק משתלט על הכל.
ללקוחות שנכנסים לאתר שלנו אנחנו מאפשרים לבחור את המותג שלהם, תוך היכרות עם האדם שעומד מאחור ומחזיק עסק מתוך תשוקה אמיתית לעשייה. המוצרים והשירותים שהעסקים שלנו מציעים נולדו מתוך אהבה.
מה עוד? אני אם חד הורית ליאיר (13) ועדי (9), בלוגרית, כותבת תוכן, מאפרת ויזמית.
לפני כשנה וחצי חליתי בסרטן השד. כשגיליתי את המחלה עשיתי החלטה מודעת לנצל את זמן ההחלמה להתפתחות אישית ועסקית. נרשמתי לתוכנית מנהיגות נשית של ויצ"ו, המשכתי בפרויקט החממה וחברתי לעדי וויקי במיזם שלנו המשלב עשייה חברתית, קריירה ועצמאות כלכלית.
קליק לאתר

שם העסק: נעה פלר – תרפיה הוליסטית.
תחום: טיפול המשלב שיחה, טכניקות מגע, תרגילי מודעות, דמיון מודרך ואיזון אנרגטי (הילינג). שילוב הכלים הטיפוליים שואף לתת מענה מורכב ועדין לצרכים מגוונים – רגשיים, נפשיים ופיזיים

טוב שתדעי: אפשר לעזור לך!! כל כך הרבה מכאובים פיזיים ורגשיים נפשיים ניתנים לריפוי ושינוי! ולעיתים זה הרבה יותר פשוט ממה שאת מדמיינת…
כשיושבת מולי מטופלת אני כמובן מקשיבה למילים שהיא אומרת ומקשיבה למה שהגוף שלה אומר בדרכו, ובמקביל אני כל הזמן שואלת את עצמיאיפה נעצרה התנועה שלה?! בהנחה שתנועה היא מאפיין מרכזי של החיים נשאף תמיד לאפשר לתנועה לזרום ולא סתם לזרום אלא באופן מאוזן. אז איפה התנועה נעצרת וגורמת לכאבי גב? איפה התנועה נעצרת ולכן ההתנהגות שלי חוזרת על עצמה ואני לא מצליחה לשנות? ולכן היחסים (או האין לי יחסים) שלי תקועים? איפה היא נעצרת ואני מוצאת את עצמי בסטרס / דכדוך / עייפות / ניתוק כרוני? ועוד.. המבט הטיפולי ההוליסטי משלב את התודעה (בעקבות שיחה, מילים, הבנה, שתיקה, זיהוי מנגנוני נפש והתנהגות) עם החוויה והדמיון (בעקבות מגע, תרגילי דמיון, הילינג) ובכך מאפשר תהליך טיפולי מורכב ואפקטיבי המאפשר להבין ולזוז.. לפתוח אפשרויות חדשות. יש לי נסיון רב ומוצלח בעבודה עם נשים גם מול עניינים אקוטיים (למשל -כאבים שונים, בעיות שינה, פוריות) וגם בתהליכי התמודדות רגשיים שונים, עבודה נפשית סביב קשר ויחסים, מודעות והתפתחות.
מה עוד? אחרי שנים של ליווי וטיפול בעשרות רבות של נשים אני מבינה שהסיבה המרכזית שאני כל כך אוהבת את העבודה שלי היא הקסם הנסתר הזה של הריפוי… יום אחד, ולא ברור מה בדיוק גרם לזה ואיך – אשה מגלה את ההשתנות שלה, את ההתרחבות, את האופציה הבריאה, שלעיתים היה נראה שלעולם לא תהיה האופציה "שלה". פתאום אשה שומעת את עצמה מדברת אחרת, חושבת אחרת, מגיבה אחרת, מרגישה אחרת, יכולה אחרת. וזו התרגשות גדולה מאוד!
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: ציפי ברנר, בעלת המותג Tsippi B.
תחום: צורפות ועיצוב תכשיטים.

אני צורפת ומעצבת תכשיטים מזה כ 5 שנים תחת המותג שלי Tsippi B. בעשייה שלי אני משלבת את הצורפות והתכשיטנות יחדיו. עבודת הצורפות שלי משתלבת יחד עם אלמנטים שונים מתחום התכשיטנות. כל תליון שאני צורפת יכול להשתלב עם חרוזים שונים, אבנים יקרות, חצי יקרות ועוד. יש אינספור אפשרויות.
טוב שתדעי: רוב התכשיטים שאני יוצרת אלו תכשיטי אופנה המתאימים ליום יום. באותה נשימה אני גם יוצרת טבעות כסף, או גולדפילד, בעיצובים קלאסיים שיכולים להישאר אצלך שנים. אני פונה לקהל שאוהב תכשיטים טרנדים, אופנתיים, אך גם ללקוחות שאוהבות את התכשיט הקלאסי, והמתון יותר.
מה עוד:
הכל התחיל עוד בימי בית הספר שהייתי מכינה בשיעורים צמידי כותנה מחוברים לג'ינס שלי עם סיכת ביטחון, ומחלקת באהבה לחברות בהפסקות. אחרי הצבא והטיול הגדול נרשמתי ללימודים אקדמאים במדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש. סיימתי תואר ראשון וגם עבדתי אח"כ בתחום. היה נחמד..
למזלי, בעלי שאז היה רק חבר שלי, החליט לפנק אותי ליום הולדתי בקורס היכרות בצורפות. מהדקה הראשונה שלקחתי את המסורית והתחלתי לנסר את המתכת, ידעתי שמשהו השתנה בי. התאהבתי בשנית. אך הפעם, בצורפות.
מה עוד? לאחר הקורס הראשוני עזבתי את מקום עבודתי, טסנו לירח דבש של חודשיים לדרום אמריקה, ואחרי הנחיתה לחיים האמיתיים הקמתי את העסק שלי, תוך כדי לימודים בביה"ס לצורפות של יעל שקדי.
לאחר שנתיים של לימודים ועבודה בפועל בתחום, היום אני אמא לשניים וכבר כמעט 5 שנים של עשייה ויצירה והיד עוד נטויה!
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: המכשפה זרובבלה – הפעלות לבנות ולנערות.
תחום: בידור- הפעלות לקבוצות בנות, לימי הולדת אירועים ומסיבות גם ללא סיבה. ע"י אינטראקציה קבוצתית מעשירה ומצחיקה.

קרדיט צילום: דייב וידל

טוב שתדעי: שמי דגנית לוי סומירן. את הפחד ממכשפות פגשתי בעיקר בגיל 7, זוכרת את עצמי כילדה מבטיחה לעצמי כי כאשר אהיה אימא גדולה:), אזכור כי לילדים יש פחד גדול ממכשפות ואדאג לעזור להם להתגבר על פחדים אלו. מה שלא ידעתי אז, שגם לילדים גדולים ומבוגרים יש פחדים ולמכשפות יש הרבה פנים וצורות.
במהלך לימודי משחק ואיפור, נולדה לה המכשפה שקראתי לה בשם החיבה שלי מילדות "זרובבלה המכשפה". בפעילות הנבחרת, אני מדברת על כל מה שמעניין את הקבוצה ומגישה ע"פ הגיל ובגובה העיניים. בשל היותי מפעילה / מדריכה ויוצרת זה שנים רבות פעילויות לילדים ונוער. צברתי ניסיון רב והצלחה גדולה שלהגיע ללב העומדים מולי. בפעילות המלווה בהומור וצחוק, אני מצליחה להעביר מסרים חשובים לחיים, מפגש עם השונה וקבלתו. ובעיקר משאירה זכרות של המפגש עם הדמות הנערצת זרובבלה המכשפה, המצחיקה והמיוחדת.
מה עוד? כבעלת עסק, האני מאמין שלי זה השירות. כל אירוע מבחינתי הוא האירוע שלי וכך אני מתייחסת אליו. אבל יותר מכך, כאם שאוהבת להיות מאורגנת, אני נותנת תמיכה לאם המזמינה ועושה לה בדקות סדר בכל המחשבות ותכנון האירוע. ההפעלות מגיל 8 אבל מאוד מתאימות לנערות ואפילו מסיבות חברה.
שתמיד נתראה בשמחות!
קליק לעמוד הפייסבוק

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות