אנחנו מאמינות בך!

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם העסק: מיטל דגן- הכנה לראיון עבודה.
תחום: הכנה לראיונות עבודה, כתיבת קו"ח, סדנאות לינקדאין, הרצאות בנושא חיפוש עבודה, ייעוץ קריירה והכוונה תעסוקתית.

טוב שתדעי: הייתי כלכלנית מזה 10 שנים בהייטק- עד 2013, החלפתי 3 מקומות עבודה- בהם כיהנתי ב-4 תפקידים. יש לי אסטרטגיה ייחודית לניהול מו"מ לחוזה העסקה, האסטרטגיה מתחילה עוד בקובץ קורות החיים. האנשים שנעזרים בי לומדים איך למתג את עצמם גבוה ולהשיג תנאים טובים בענווה ובחוכמה. המגיע להיעזר בי מתקבל לעבודה כשהוא בעמדה של עוצמה ולא בעמדה של נחיתות בעבודה (המעסיק שבע רצון מהעובד שבחר בו)- כך החיים בעבודה קלים יותר אחרי הקבלה לעבודה, כך בעצם האסטרטגיה שלי מוכיחה עצמה גם לטווח הרחוק. זה לא העיקר להתקבל לעבודה עבורי- האתגר הוא לעזור לאנשים המגיעים אליי לעבוד מתוך נחת וללא מועקות- ערך עליון עבורי. בתור לומדת ימימה כבר 10 שנים, אני נעזרת המון בשיטה, כדי לאבחן את האדם שמגיע אליי, לעזור לו לטפל בהסתבכויות חוזרות בעבודה ולהתנהל היטב בראיון העבודה ובעבודה.
מה עוד? פגישת הכנה לראיון עבודה נמשכת כשעה וחצי והיא כוללת התחלה של בניית אסטרטגיית השכר, לרוב נדרשת עוד פגישה להמשך לימוד של האסטרטגיה ולאימון חוזר על תשובות ראיון העבודה לפי התפקיד. ישנן פגישות לחיזוק הערך העצמי וללימוד התנהגות ארגונית נכונה. מלווה כל אדם מתוך מחוייבות לתהליך.
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: אירית זילברמן, "אירית אורזת מא' עד ת'"
תחום: שירות אריזות בתים לפני מעבר דירה, פריקה וסידור הבית לאחר מעבר, וכן אירגון, מיון וסידור ארונות בגדים, מטבח וכ"ו ללא מעבר דירה.

טוב שתדעי: אם את ומשפחתך צריכים לעבור דירה וכבר חודשים לפני את מוטרדת מכך, אני פה בשבילך. אין צורך להפסיד ימי עבודה או אפילו שעות פנאי עם המשפחה. אין צורך לחיות על ארגזים שבועות או ימים לפני המעבר. הצוות שלי ואני נגיע אליך יום לפני מעבר הדירה, ובחמש עד שבע שעות נארוז עבורך את כל תכולת הארונות: בגדים, כלים, ספרים, חפצי נוי וכול מה שנכנס לתוך הארגזים. יום לאחר ההובלה נפרק את כל הארגזים ונסדר את הכול לתוך ארונות וספריות האחסון בדירה החדשה. ללקוחות אשר רוצים לעשות מיון, אני מגיעה לפני יום האריזה, ועוזרת בהחלטות המיון. כמי שנמצאת מהצד ולא קשורה רגשית לחפצים, ביכולתי לעזור בתהליך הפרידה מחפצים אשר אין לכם בהם עוד כול צורך, ויכולים להימסר הלאה למי שזקוק להם.
מה עוד? נישה שעכשיו אני מקדמת במיוחד היא מעבר של אנשים מבוגרים לדיור מוגן. להם קשה לארוז בעצמם את הדברים שאותם הם לוקחים. הקושי הוא פיזי, אך גם רגשי. מעבר אחרי הרבה שנים לדירה קטנה יותר, והרבה פעמים ללא בן הזוג האהוב שנפטר, הוא מאוד קשה. אני עוזרת להם ברגישות רבה, ומסדרת עבורם את הדירה החדשה. בנוסף, אני משלבת כאן את המקצוע הנוסף שלי, צילום, אני מצלמת אותם בדירה שבה חיו הרבה שנים ונותנת את התמונות למזכרת.
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: Dolls ‘n’ All
תחום: תופרת חלומות| בובות אמיתיות מציורי הילדים שלכם.

טוב שתדעי: שמי יעל ואני מפיחה חיים בציורי ילדים. איך זה קורה? אני מקבלת מאמהות את הציורים של הילדים שלהם, ותוך שבוע הם מקבלים בחזרה את הציור שלהם בצורת בובה. עשויה בדים נעימים ורכים למגע, צבעונית בדיוק כמו בציור ובעיקר אמיתית.
אני מוכרת באמצעות אתר האינטרנט שלי בובות לכל רחבי העולם. מארצות הברית, הונג קונג, נורבגיה, סקוטלנד, אירלנד ועד ישראל כמובן.
אחרי שאלפי אנשים אימצו את הרעיון שלי ושימחו אותי, אני רוצה עכשיו לשמח אחרים. לכן, הקמתי פרויקט מימון המון חברתי ללא מטרת רווח בו אני מזמינה לרכוש בובה לילד/ה המאושפז/ת במחלקה אונקולוגית בבתי החולים בארץ.
הבובה שאכין בעזרת המימון תהיה איתו/ה גם בלילה, ויכולה להיות לו/ה מנחמת לדאגות, פחדים וחששותיו בעיקר תעניק תחושת גאווה ותסלול את הדרך להחלמה. את הפרויקט אני מקיימת בשיתוף פעולה עם עמותות ילדים מובילות בישראל.
מה עוד? אני אמא לשני ילדים מקסימים אביב בן 17 ועפרי בת 7.
אני מאמינה שכל ילד הוא אומן. הילדים יכולים אצלי לצייר הכל. צמחים,ילדים,דרקונים מפלצות וגם ציורים מקושקשים של ילדים ממש קטנטנים.
איפה הרעיון אתם שואלים? במהלך מבצע צוק איתן ניסיתי למצוא פעילות שתעזור לבת הקטנה שלי להתמודד ריגשית עם המצב. ישבנו וציירנו ואז חשבתי שיהיה נחמד מאוד להפוך את הבובה שבציור לבובה אמיתית. וכך נולד לו האיש המצויר הראשון.
כשאתם אתם מזמינים ממני בובה אתם גם קונים אושר אדיר ותחושת גאווה לילדכם.
קליק לסיוע בקידום מימון הפרוייקט, כך נשמח כמה שיותר ילדים

שם העסק: מרכז תמורות. רוני עמית, פסיכולוגית קלינית מומחית של הילד
תחום: טיפולים פסיכולוגים ורגשיים, אבחונים, קלינאות תקשורת לילדים ונוער, טיפול משפחתי והדרכות הורים.

טוב שתדעי: כאשר בית הספר או הגננת בגן הפנה את הילד לאבחון או טיפול,
כאשר את מרגישה שיש קושי לילד להשתלב בבית, בכיתה ובחברת בני גילו,
כאשר את חוששת שמשהו אינו תקין ולא יודעת לשים את האצבע מה.
טוב שיש מקום אחד, עם בעלי מקצוע איכותיים שיכול לכוון אותך לפתרון האופטימלי עבור ילדך.
מרכז תמורות הוא מרכז טיפולי רב תחומי המאגד מגוון רחב של אבחונים וטיפולים לילדים בעלי קשיים רגשיים, התנהגותיים, חברתיים ותקשורתיים.
המרכז כולל טיפולים ואבחונים מגוונים. הראייה שלנו היא ראייה רחבה ומקצועית שלוקחת בחשבון את צרכי הילד והמשפחה ומתאימה את הטיפול או האבחון המתאים.
אנו רואים את הילד ואתכם, עוזרים לאבחן ולמקד את הקושי ומתאימים לכם את הפתרון הטיפולי המותאם והמיטבי.
מה עוד? אני מאמינה במתן טיפול איכותי ומקצועי לכלל האוכלוסייה. כדי להגיע לשינוי מהותי בילד ובמשפחה, יש צורך להסתכל על המערכת המשפחתית כולה וליצור אינטגרציה רב-תחומית בתחומי הטיפול השונים. לאור ערכים אלה ייסדתי את מרכז תמורות.
קליק לעמוד הפייסבוק

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות