לספק לו חיזוק מבפנים: רומיה, אמא לבן 5, על ההתארגנות לקראת חורף בריא

מישמיש הוא ילד שלישי אבל ראשון משותף של הוריו יחד.
מישמיש הוא ילד שלישי, עם 2 אחים בוגרים שלא גרים איתו קבוע בבית.
מישמיש הוא ילד פלא, יצור מדהים- ומדובר פה בעדות מהימנה-וממש קצת משוחדת שלי.
כולם מסביב הבטיחו שילדים "שלישיים", או איך שמכנים אותם, עושים הכל מהר, נעמדים מהר, רצים מהר, מחקים את אחיהם ומנסים לבלוע את העולם מגיל צעיר. אממה, הכולם מסביב לא התחשבו בכך שמישמיש הוא אומנם ילד שלישי, אבל בנסיבות מיוחדות. עם זוג הורים שלכל אחד מהם זה פרק ב' ועם 2 אחים בוגרים שלא גרים איתו קבוע בבית, כי הם של אבא מנישואין ראשונים ואת רוב השבוע הם מבלים אצל אימם הביולוגית.
מגיל צעיר מישמיש אהב לטייל הרבה. זה החל בעגלה כשהיה קטנטן, אז התעקש לטייל כמה שיותר במרחבים הפתוחים, ללא התחשבות בעייפות ההורה שטייל איתו או בשעות ערב חשוכות. העיקר להיות בחוץ חופשי. להנות מהעולם.
אז אומנם אחיו הגדולים נמצאים איתו רק פעמיים בשבוע בבית ובכל שבת שנייה, אבל זה הספיק לו, לפלא שלי, לקלוט מהם עניינים 'של גדולים' ולחקות אותם כמה שרק אפשר.

מישמיש מאוד עצמאי, יש לו רצונות משלו, דעות משלו. הוא עקשן, הוא לא מוכן שיחליטו לו מה לעשות, הוא מכריח את הסביבה לזרום עם ההחלטות שלו.
ועד כמה שאנחנו מעודדים עצמאות ואוהבים לראות אותו מפתח אישיות, עומד על דעתו, מתעניין, מביע דיעה, אנחנו גם רוצים באותה מידה לשמור עליו ולספק לו את ההגנות המיטביות ביותר, גם אם לפעמים היתרונות שם לא ברורים לו לחלוטין.

אחד הדברים בהם מישמיש לא מבין שאנחנו רוצים את טובתו זה שעת חזרה מהפארק הציבורי הביתה. זה לא ברור לו כלל למה צריך לקטוף אותו מהפעילויות הנמרצות והכה חשובות שלו ולחזור הביתה, היכן שאין שבלולים, עלים צהובים, ילדים צורחים, מתקני שעשועים, רוח שורקת, נדנדות, חברים מהגן, רכיבה על אופניים, אנשים לא מוכרים, ילדים קטנים שאפשר לרקוד איתם, פרפרים ועוד ועוד.

אחד הדברים בהם מישמיש מגלה בגרות ומבין מצוין את היתרונות זה נושא הוויטמינים. באופן נהדר ולא מפתיע, כי בכל זאת הוא הילד של אמא שלו הלא משוחדת, הפלא שלי חכם ומבין עניין.

השנה התחלנו לקחת ויטמינים לקראת עונת המעבר, כי הרגשנו שהוא צריך מעטפת הגנה פנימית, משהו שיספק לו חיזוק מבפנים. מאז אנחנו נהנים מהסוכריות הרכות של מדיבר. סוכריות ג'לי בטעם תפוז המכילות מינונים גבוהים של פרופוליס, ויטמין C, אכיניצאה וסמבוק.
מבדיקות הבנו שסמבוק שחור לדוגמא יעיל נגד החיידקים שגורמים למחלות זיהומיות בדרכי הנשימה העליונות והווירוסים יוצרי שפעת, ושאכיניצאה מוצלחת לטיפול בדלקות בדרכי הנשימה ולמניעת סימפטומים של צינון.
מישמיש נהנה מסוכריות הוויטמינים של מדיבר, שהם בצורת פירות- כמו הכינוי שלו. ואני, שאוהבת אותו עד עמקי נשמתי ונהנית מהגידול שלו, נהנית ממי שהוא ומהדעתן שהוא מוביל את עצמו להיות, לצד אחיו הבוגרים שאכן מסתבר תורמים להתפתחות היפה שלו (חמסה חמסה..)

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

25 תגובות

  1. הי מאיה, המוצר "חורף פלוס" של מדיבר המצוין בכתבה, עולה 59.90 ש"ח. במהלך דצמבר קיים מבצע 30% הנחה על כל סדרת מדיבר ברשת ניו פארם. יום טוב, צוות מדיבר

 1. הרגיש לי קצת דומה לחתיך שלי, שאני אגב קוראת לו שומשום :) :) לו יש אחות בוגרת מנישואים קודמים של אבא והוא נשמע זהה מבחינת התיאור

  1. הי ויקטוריה, המוצר "מדיבר חורף פלוס" המוזכר בטור עולה 59.90 ש"ח. במהלך דצמבר ניתן למצוא במבצע 30% הנחה ברשת ניו פארם. יום טוב, צוות מדיבר

  1. הי ליאל, המוצר "מדיבר חורף פלוס" המוזכר בטור עולה 59.90 ש"ח. במהלך דצמבר ניתן למצוא במבצע 30% הנחה ברשת ניו פארם. יום טוב, צוות מדיבר

  1. הי לירון, יש אומגה 3 של מדיבר על המדפים (גם כמוסות וגם בצורת שוקולד חרובים). בברכה, צוות מדיבר

  1. הי אפרת, סדרת תוספי התזונה של מדיבר היא מגיל 3 ומעלה. אין הגבלת גיל מבחינת גילאי מקסימום . בברכה, צוות מדיבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות