נא להתנהג בהתאם: קבלו את האח הבינוני

אי אפשר שלא להתרשם מההפקה ויחסי הציבור של האח הגדול. בכל מקום שהייתי בו בשבוע שעבר שמעתי שביום רביעי "האח" חוזר. תכנית שיש לה שם חיבה בטח עושה משהו נכון.
קצת קשה להבין מה היא עושה נכון. הצופה הישראלי הממוצע נאמן בערך כמו אייל גולן במערכת יחסים. כלומר, הוא מתאהב מהר, אבל גם מתחיל לפזול הצידה מאוד מהר.
כל תכנית בארץ (כמעט כולן, אולי "עובדה" לא) עברה מהיום שבו כולם מדברים עליה ליום שבו כולם שואלים מתי היא תלך לעולמה תוך מקסימום שלוש, אולי ארבע שנים.
"האח" מצליחה להישאר. כנראה שיצר המציצנות שלנו גדול יותר מהאהבה שלה לראות מישהו נכשל.

אז מה היה לנו?
אסי עזר (הבלתי נסבל) פינה את מקומו לטובת קורין גדעון שהיא בינונית כשהיא ביום טוב. אסי עזר הצליח (קצת) לגרום לטקסטים הכתובים מראש להישמע כמו שיחה אקראית, קורין ממש נשמעה מקריאה. היא התחילה בסיור בבית ואמרה וואוו שש מאות פעמים בכל חדר. המשיכה בטקסטים משעממים, כאשר גם הניסיונות שלה להיראות שובבה מאחורי ארז היו מעוררי רחמים.
וארז? ארז הזחוח נותר במקומו, המשיך עם ההכרזות הדרמטיות ("לראשונה", "בפעם הראשונה", "כמו שטרם נראה"), ולרוב הצליח להיראות משועמם אפילו בפרק הראשון של העונה.
חודש שלם של פרומואים על שעון שעוצר, תכנית שלמה סביב השעון שעוצר, עיצוב הבית סביב השעון, וכל זה בגלל משימה שנתקעה לכל העונה? זהו?
ואז הגיעו המתמודדים. מישהו באח הגדול החליט שנמאס לו מרומן וחצי בכל עונה. לא פחות מארבעה עשר מתמודדים רווקים נכנסו לבית האח הגדול הערב. אז בואו נדבר קצת על המתמודדים. וכמו בצבא נחלק אותם לשלושה חלקים.

הכוכבים הברורים
דודו כפרה מעפולה- יהיה לו קשה להגיע עד הגמר כשהוא מועמד להדחה בכל שבוע אבל דודו כפרה הוא מתמודד שיקבל הרבה קולות. דודו הוא קולאז' של ערס לא מפותח, עם מניירות של גיי, ותופעות שדורשות בדיקה (ישן עם אמא???). שום דבר שנגלה עליו לא יפתיע.
גילי כהן- אפשר לסיים את התכנית כבר עכשיו כי ברור מי לוקח את הדירה בסוף העונה הזו. גילי הוא כבר מזמן אושיית רשת עם עשרות אלפי מעריצים.
ברק- תופעה, הצלחה מטורפת של הליהוק. ההומו הכי ערס שנראה אי פעם, עם מקום מובטח בגמר, הסיכוי שהוא לא יהיה כוכב אחרי העונה הזו קלוש.
מייקל- בחור מקסים וביישן שעבר ניתוח שינוי מין. יש לי תחושה שהוא יהיה ההפתעה השקטה של העונה הזו.
פלורי- כן, אני מניח שכרגע זו נשמעת כמו בחירה מוזרה. עם מראה ממוצע מינוס, היא בטח נראית לכם כמו בחירה מוזרה לקבוצה הזו. אבל במריבה הראשונה בבית היא תפתח כזה פה שאוטומטית היא הופכת להיות הכוכבת העממית התורנית (ע"ע בובליל, טהוניה, נופר וכו'). השאלה היא אם היא תשרוד עד המריבה הראשונה.

המיותרים/ המודחים הראשונים
תמר המתנחלת- לא ברור מי יהיה הקהל שלה, לא מעניינת מספיק.
גיל- בחור נחמד, קצת מוזר, גם ממנו ניפרד בקרוב.
קוקו- אמנית, עפה על עצמה ברמות על, מלאה בדאווין של איכותית, אם היא תחזיק יותר משבועיים זו תהיה הפתעה עצומה.
אור- רווקה בת 35, חמודה, אינטליגנטית, לא מספיק מעניינת כדי לשרוד.
אילנה- נראה כאילו הגיעה לשם במקרה. רוסיה, בת חמישים ומשהו, אלא אם כן למרות נישואיה תכנס לרומן סוער מול המצלמות, לא כל כך ברור עם מי, לא תחזיק יותר משבועיים שלושה.

יכולים לפרוץ אבל אני בספק
סלים- ברגע שסלים הכריז על עצמו כפלשתיני ואותנו כאלה שכבשו אותו ונמצאים כאן בינתיים, הוא חרץ את גורלו להיות מודח בקרוב. אם היה מתאפק קצת, אולי היה הופך לערבי מחמד התורן והולך רחוק בתכנית.
עומר- היא יפה מספיק כדי לשרוד קצת, אבל רק רומן סוער ומרגש או משולש רומנטי מטורף, יכול להשאיר אותה בתכנית, הבנות שמגיעות על תקן "הכוסית" לא מחזיקות מעמד בדרך כלל יותר מחצי עונה.
שי חי- אני אף פעם לא מצליח להבין את הבחורים האלה. יש לו הכול- לוק, אומנויות לחימה, מצליח עם נשים. אבל מה? היה חייב להרוס את הכול עם תעופה שלא נראתה מחוץ לנתב"ג בארץ. האיש מאונן מול מראה. השחצנים האלה אף פעם לא מגיעים רחוק באח.
קסניה- ע"ע עומר. קופי פייסט.
עומרי- ע"ע שי חי. רק בלי החלק של אומנויות הלחימה ועם תעודה של עורך דין. עוד אחד עם תמונה של עצמו בארנק.
שי- יכולה להיות אחת ההפתעות של העונה. יפה, פשוטה, מיוחדת, קל להתאהב בה, אם היא לא תלך לאיבוד יכולה להפוך לבייב לאומית.

מה ברור שיקרה בעונה הזו?
סלים יהיה מבודד ויבכה אצל האח שזה בגלל שהוא ערבי ולא בגלל שהוא פריק.
עומרי ועומר יהיו זוג אם לא יעופו קודם.
שי חי יחזר אחרי קסניה אבל יש לי תחושה שלא יצליח.
דודו כפרה יבכה הרבה בגלל געגועים לאמא.
גילי כהן יהיה הראשון שיריב עם מישהו בבית.

שתהיה עונה בינונית מוצלחת לכולנו!

אודות אילנית פרץ

כבר בת 41, אמא 24/7 לשני בנים ונשואה לבן גדול, חברה של הרבה חברות. נעה רוב היום בין high-tech כמנהלת פרויקט תכנה לבין low-tech כעוזרת, מנקה, מבשלת, מטפלת, כובסת ועוד

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק