5 האפליקציות שיסדרו לכם זמן איכות משפחתי

הורים רבים רואים במתן אייפד לילד כלי טכנולוגי שיוצר שקט ומקנה להם זמן פנוי לעשות עוד דברים, מעין "בייביסיטר".
הנה 5 אפליקציות מדליקות שיעצימו את החוויה ויהפכו אותה לפעילות משותפת של הורה וילד ולזמן איכות מעשיר:

שרים ביחד
בעזרת אפליקציית AutoRap App ניתן ליצור מוזיקה בקלות! חברו יחד עם ילדכם שיר משותף, כתבו את המילים של השיר על גבי דף נייר, פתחו את האפליקציה ובחרו את סגנון המוסיקה שאתם אוהבים. הקליטו את ילדיכם והשמיעו את השיר בהתאם לסגנון המוזיקלי שבחרתם.
קליק להורדה

שקט מסריטים!
אפליקציה נהדרת מבית היוצר של חברת Apple היא iMovie App ניתן ליצור בה סרטונים של ממש. אבל… לא רבים יודעים, קימת בה אופציה פשוטה ונחמדה למשפחה שרוצה ליצור קדימון (טריילר) בקלות. ניתן לבחור מספר ערכות נושא של קדימונים, בוחרים את אחד מהם ומכניסים תוכו את התמונות והסרטונים המשפחתיים (בני משפחה, תמונות מטיול או אירוע) שצלמתם באייפד – התוצאה מדהימה! בקלות רבה נוצר סרטון שהוא חוויה לצפייה.
קליק להורדה

יצירת משחק משפחתי
אפליקציית Pixel Press Floors היא אפליקציה נהדרת המשלבת את המרחב שמחוץ לאייפד לבין במכשיר עצמו. ניתן ליצור בה משחקי מסלול והרפתקאות.
יש בה כמה אפשרויות משחק. משחק בעזרת תבניות המובנות באפליקציה עצמה, או ציור המסלול על גבי דף ניר וצילומו דרך האפליקציה. במקביל לבניית המסלול ניתן לבחור דמויות ואת סוג ההרפתקה שתיצרו.
קליק להורדה

להיות פיקאסו!
אפליקציית Paper מאפשרת לצייר, לשרבט רעיונות ולשתף יצירות. האפליקציה בנויה במבנה של ספר בו ניתן לדפדף בין העמודים. יש לה היצע רחב של מכחולים מסוגים שונים, ניתן להעלות בה תמונה ולשלב בציור עצמו. שונה מאוד מציור על נייר ! אגב, רבים משתמשים בה לתיעוד רעיונות וסיכום שיעורים.
קליק להורדה

מציאות רבודה
אפליקציה משגעת בדומה ל Pixel Press Floors המשלבת את העולם שמחוץ למכשיר ומוסיפה רובד נוסף. הדפיסו את אחד הדפים מהאתר, צבעו אותו, פתחו את האפליקציה ויחד עם ילדיכם ראו איך הציור מתעורר לחיים.
קליק להורדה

הכתבה באדיבות לימור הררי, ראש תחום תקשוב באקדמית גורדון, מומחית ADE מטעם חברת Apple

אודות אמא של

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון של 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות עם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק