פלוגה באמבטיה: מעשה בביקור הכינה נחמה

אני חושבת שאת המשפטים 'אמא זה משגע אותי' ו 'אמא נו מגרד לי' אני שמעתי כבר יותר מדי פעמים בשבועות האחרונים ואני בתחושה שרק מהם מורכבים החיים שלי. אז נכון, אני אמא ל 3. ונכון, אני אוהבת אותם אהבת נפש. אבל מה, חייבים כינים בעסקת חבילה הזו?
המשפטים האלו זה עוד החלק הקל, מסתבר. כי ביום שהגננת יהודית שלחה עם הקטנה את המכתב עם הכותרת 'שימו לב. הכינה נחמה חזרה', נכנסתי לכוננות ספיגה אמיתית.

בשער של הגן, שם אני מרגישה כאילו אני מגיעה לשחרר אותה ממעצר יום, האימהות אצלנו מדברות בדרך כלל על שלושה דברים- על האוכל הלא-משהו במועדונית, על האבא החתיך של הילד החדש ועל הניסיון להבין מי הדביק את האוצר שלהן בכינים. שתקום האמא שתודה שזה הילד שלה. הוא זה שהביא את הכינים לגן אחרי שהייתם בשבת בקטיף עצמאי בשדה פראי לא מוגדר ברחבי ארצנו. הוא זה שמתפלש בבוץ בפארק הציבורי ושונא לחפוף את השיער כל ערב, עושה סצינות ומתעקש להיכנס למיטה ללא מקלחת רצינית.

אם לא יעקב קדמן הרי שעד היום היינו מטפלות בכינים עם נפט. זה היה הפתרון של ההורים שלנו פעם מזמן אבל אנחנו לא אמיצות ולא מרעילות. למרות שאם זה היה טוב לחימום הבית זה היה גם טוב לראש שלנו אז, פעם.

השבוע ניסיתי את הדרין once, תכשיר שמגיע בתרסיס והטייטל שלו הוא 'יעילות מוכחת בהשמדת כינים וביצי כינים'.
הסקפטית שבי, הבוגרת של קורס מש"קיות תיאום וקישור 1996, הקטנה המתגרדת, הבינונית השובבה עם תנועות החשודות כגירוד בימים האחרונים, נכנסו לאמבטיה כולן, יחד עם פלוגת כינים עקשניות. ג'ונגל כמו שבעלי היצירתי קורא להן. המטרה: לעמוד בגבורה מול המכתב הבא מהגן ומול האימהות בשער.
התזנו פיזרנו סירקנו מרחנו הרטבנו סילקנו, ואז ציחקקנו אכלנו הידגדגנו נהנינו ונשאנו תפילות חרישיות.

זה עובד ב 5 חזיתות:
פעם אחת בידיעה הברורה שאין חומרי הדברה כימיים
פעם שנייה בכך שמכיל פנטרול המסייע למוצר לחדור לביצי הכינים ולהשמיד אותן
פעם שלישית בכך שמדובר במוצר ידידותי לעור
פעם רביעית במוצר המשלים- הדרין פרוטקט, שהוא ספריי לשימוש קבוע המתאים לילדים מגיל 6 חוד' ומעלה, בניחוח מנגו תפוז, הנועד למניעת התרבות כינים על הראש והכי מתאים למצבים בהם קיים סיכון גבוה להידבקות בכינים
פעם חמישית וחשובה בגיבוש הצוות המשפחתי

כבר אחרי החוויה הראשונה עם הדרין once ופרוטקט חשתי את כוחות העל משתלטים עליי והבטחתי לעצמי שלמחרת אני ניצבת ללא פחד מול הגננת יהודית ואומרת לה ״חייבים לבדוק מי מביא לגן כינים. זה לא הגיוני הבלאגן הזה, כי מה שבטוח מהמשפחה שלי זה לא מגיע!"

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

20 תגובות

  1. שלום.
   המחיר של הדרין פרוטקט הנו 59.9 ש"ח לאריזה של 250 מ"ל.
   המחיר של הדרין ONCE משתנה ממקום למקום:
   ברשתות הפארם עולה כ 80 שח
   בהתי המרקחת של קופות החולים עולה כ 70 שח ובבתי המרקחת הדיגיטליים עולה כ 50 שח.
   פרטים נוספים תוכלי למצוא באתר הדרין http://www.hedrin.co.il

  1. בתום הטיפול, מומלץ להסיר את הכינים והביצים המושמדות באמצעות מסרק סמיך. ניתן למצוא מגוון מסרקים בבתי המרקחת. יש לשים לב כי ייתכן ויהיו כינים חיות מייד לאחר הטיפול- אלה גוססות וימותו תוך מספר שעות

  1. שלום, מוצרי הדרין פועלים במנגנון פיסיקאלי של השמדת הכינים. להדרין ONCE שני מרכיבים:
   דימטיקון- חודר לראיות של הכינה, ממלא אותן וכך הכינה נחנקת ומתה
   פנטרול- חומר המסוגל לחדור את קליפת הביצה ולהשמיד אותה מבפנים. מידע נוסף על המנגנון תוכלי למצוא באתר הדרין http://www.hedrin.co.il
   בברכה, ענבר

  1. להדרין ONCE שני סוגי אריזות:
   הדרין ONCE ג'ל- בבקבוקון- מתאים במיוחד לשיער קצר עד בינוני
   הדרין ONCE בתרסיס- מתאים במיוחד לשיער ארוך ו/או מתולתל
   הדרין פרוטקט- מתאים לכל סוגי השיער.
   בברכה, ענבר

  1. מאחר שהדרין ONCE משמיד גם את הכינים וגם את ביצי הכינים, הוא מיועד לטיפול אחד, לרוב ללא הצורך בחזרה על הטיפול לאחר 7- 10 ימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות