אנחנו מאמינות בך!

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם העסק: התובנה הפנימית- אינטואיציה לפריצת דרך
תחום: אינטואיציה ככלי מעשי ויומיומי, בלי מדיצטציות, בלי רוחניות ועם שינויים משמעותיים, פריצות דרך ותוצאות ממומשות במציאות של חיינו.

טוב שתדעי: אני עדיטל אגמון-יפה, מפתחת שיטת התובנה הפנימית- אינטואיציה לפריצת דרך.
לפעמים עולה תחושת בטן, לא ממש עצרנו להקשיב, ואז מגיעה תחושת הפספוס: ידעתי, איך לא הקשבתי לעצמי? מוכר לך?
אנחנו מפספסים מכיוון שלעיתים איננו מזהים את תחושת הבטן, היא מתבלבלת עם פחדים, ספקות, אינטרסים ועם קולות רמים מהסביבה שמסיטים אותנו.
החיים שלנו עמוסים במשימות ומטלות, באינפורמציה, במסכי מחשב, טאבלטים וסמרטפונים, מלאים בהסחות. טעות רווחת היא שניתן להתחבר לאינטואיציה רק ברגעי שקט. בינינו, כמה רגעים בשגרת היום אנחנו יכולות להתחבר לשקט המיוחל? הנה חדשה מרעישה: אין צורך לכבות את החיים כדי להתחבר לאינטואיציה, ניתן לעשות זאת בכל רגע, בלב רחוב ראשי סואן, במהלך השיחה עם רופא המשפחה, במהלך פגישת עבודה, באינטראקציה עם הילדים ובן/ת הזוג.
להיות בצלילות, להחליט החלטות מדוייקות לנו, לזהות את מה שנסתר מן העין, לפעול מהמקום שיודע, נטול ספקות, חד וצלול. איך החיים שלך ייראו אם בכל רגע תפעלי מהמקום שיודע? איך מערכות היחסים שלך ייראו, עם המשפחה, בעבודה? איך ייראה הבית? ההתנהלות הכספית? שגרת היום יום? אם תפעלי מהמקום שיודע מה נכון לי ברגע זה לעשות, איך לדבר, כיצד לנהוג ובמה לבחור?
אינטואיציה היא כלי רב עוצמה שמגיב היטב לתרגול, יש לה חוקיות וכשלומדים אותה היא הופכת לכלי שניתן להשתמש בו לא רק כשהמוזה שורה ותובנה נוחתת.
מה עוד? אני עוזרת לאנשים לחוות הצלחות בחיים באמצעות האינטואיציה. אנשים שחווים הצלחות הם אנשים מסופקים יותר, מאושרים יותר וממומשים במציאות.
אני מלמדת שיטה שפיתחתי שנקראת: התובנה הפנימית- אינטואיציה לפריצת דרך. זו לא שיטה של מדיטציות ודמיון מודרך. זו שיטה עם כלים פרקטיים, מובנים שברגע שמשתמשים בהם האינטואיציה הופכת לכלי עבודה קל ליישום. אין צורך להיות רוחני, אין צורך לאמץ לעצמך אמונות חדשות. הקורסים הם חוויתיים, מספקים ידע תיאורתי ותרגול מעשי. המיקוד הוא על תוצאות מוכחות בשטח.
ניתן גם לקבוע איתי שיחות ייעוץ אישיות כדי להתמודד עם אתגרים, דילמות ותקיעות. בשיחה אישית אני חושפת באמצעות האינטואיציה את מה שאינך רואה ומונע ממך להתקדם ומציידת אותך בכלים ומשימות לביצוע.
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: "להורות דרך"
תחום: ייעוץ משפחתי והדרכת הורים וצוותי חינוך

טוב שתדעי: שמי מיכל קליין-נגר, נשואה ואם לשניים. לאחר 15 שנות עבודה במשרד החינוך כמחנכת ומורה, הבשיל בי הרעיון לעשות שינוי מקצועי בחיים שלי. התהליך החל במקביל לעבודתי במשרד החינוך בהכנת הקרקע ליציאה בטוחה: למדתי לימודי תואר שני בחינוך (M.A), למדתי לימודי ייעוץ זוגי ולמדתי לימודי ייעוץ משפחתי והדרכת הורים אצל מיכל דליות.
בסיום לימודיי נבחרתי להצטרף לצוות היועצות של מיכל דליות ובזכות זה ובזכות עבודה קשה, העסק שלי התפתח מהר מאד. מתחילת שנה"ל הנוכחית הפכתי לעצמאית במשרה מלאה, אני נהנית מהעשייה, נהנית לעזור להורים ולמשפחות לעשות שינוי משמעותי באיכות החיים שלהם.
אני מגיעה לבתי המשפחות לתהליך ייעוץ קצר וממוקד, הכולל צפייה בהתנהלות המשפחה/שיחה עם מתבגר/ת ובונה תכנית עבודה מותאמת לכל משפחה, הבנויה מהמלצות פרקטיות להתנהלות יומיומית מיטבית. חשוב לי שהורים ידעו שתמיד יוכלו לקבל מענה ממני, גם לאחר סיום תהליך. פעמים רבות אני יוצרת קשר ומתעניינת, מתוך אכפתיות ורצון לתת תחושה שאני תמיד שם.
בשל העובדה שאני מגיעה מתחום החינוך ומכירה את ההתנהלות בתוך המסגרות החינוכיות, בחרתי למקד את העסק שלי ביצירת שיתוף פעולה בין המשפחה למסגרת החינוכית, במטרה לעזור למשפחות שמתקשות בהתנהלות מול המסגרת החינוכית. מעבר לכך, אני עוסקת בכל הנושאים הקשורים להדרכת הורים ומשפחה: הצבת גבולות, שינויים ומעברים בחיי הילד, חזון הורי, גיל ההתבגרות ועוד.
מה עוד? העבודה כעצמאית שונה במהותה מהעבודה כשכירה בכל הקשור להתנהלות הכלכלית, ניהול וארגון זמן, שיווק ופרסום. אני לומדת יום יום דברים חדשים הקשורים להיותי עצמאית, נתקלת בקשיים ומוצאת דרכים להתמודד עמם. אין ספק שהעבודה כעצמאית מציבה אתגרים רבים, אך יש לה גם יתרונות גדולים: אני אדון לעצמי, לומדת לנהל את עצמי, לשווק את עצמי ואת השירותים שאני מציעה.
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: בכור ניהול פרויקטים מתקדם בע"מ
תחום: משרד בוטיק, רונן בכור ניהול פרויקטים מתקדם, נמצא בבעלות רונן וורדי בכור ומתמחה בליווי וניהול פרויקטים בבניה מסחריים ומתמחה בתחום המסעדות, חנויות מותג ובנייני משרדים.

טוב שתדעי: אני ורדי בכור, בת 36. לאחר שחרורי מהצבא, עסקתי בתחום תפעול ואדמיניסטרציה במקביל ללימודים האקדמיים.
לאחר שהכרתי את רונן, עברתי מהקריות לרעננה והגעתי לעבוד בחברת יבוא לריהוט גן ומוצרי הצללה, למדתי המון על עצמי בעבודה הזו, הלחץ היווה אתגר גדול בשל צילה של מחלת הקרוהן.
חודש לפני חתונתנו, רונן הציע שאצטרף לעסק שלו ויחד נרים אותו גבוה יותר, חששתי תחילה אך הוא היה בטוח ואיתן בדעתו וכך עד היום.
הצטרפתי למערך ה BACK OFFICE ומינפנו את העסק למקומות חדשים וטובים, העסק פרח, הלקוחות הצביעו ברגלים כלקוחות חוזרים בפרט ולקוחות חדשים בכלל.
עד היום אני בוחרת לעבוד מהבית, רונן נמצא יותר בשטח ואנחנו מקיימים פגישות שבועיות על מנת להיות מעודכנים, לאחרונה נכנסו למשרדנו שני עובדים יקרים שתורמים ומלמדים אותנו ואנחנו אותם את רזי המקצוע.
מצאתי שעבודה מהבית, גידול משפחתנו ועשייה לביתנו היא זו שתורמת לי ולעסק שלנו המון.
ילדינו אומנם חיים בבית פעיל ועובד ושותפים אמתיים לעשייה היומיומית, מעורים בכל פרויקט ופרויקט אך מקבלים אמא נוכחת, זמינה וקשובה.
במהלך העשור האחרון, המשרד שלנו נגע בתחומים רבים מאוד, נקראנו להקמתם של בנינים שיתופים בתל אביב, קונספט עדכני שבו אנשים שוכרים משרד פר חודש במרכז תל אביב- ניהלנו את פרויקט
SOSA TLV ואת משרדי MAINDSPICE בבניין הבורסה הישנה.
במקביל, כמתמחים בתחום המסעדות, ליווינו את מסעדת השף שגב משה בהוד השרון ואת דוכני האוכל היפהפיים שלו בשרונה מרקט.
לשמחתי בארבע שנים האחרונות ישנה הטבה משמעותית ורמסיה של הקרוהן ואני מוצאת את עצמי קמה כל יום בארבע וחצי בבוקר ולהתאמן בענף הטריאתלון, ולקבל השראה מכל זריחת בוקר.
ילדיי מקבלים אמא חזקה ומסוגלת והעסק שלנו מקבל חיות, משמעות עם תחושת ניצחון גדולה.
מה עוד? להיות אמיצה. לנפץ כל תקרת זכוכית שנקרית בדרך.
קליק לאתר האינטרנט

שם העסק: הסטודיו של אילת- פילאטיס ופיזיותרפיה
תחום: התעמלות בשיטת פילאטיס מכשירים, קבוצות פילאטיס שיקומי, טיפולי פיזיותרפיה ושיקום לאחר ניתוחים, שברים, כאבי גב, פריצות דיסק וטיפול בעקמת בשיטת "שרוט"

טוב שתדעי: אני אילת לוי מילינבסקי, סיימתי תואר ראשון בפיזיותרפיה בשנת 2003 באוניברסיטת בן גוריון בנגב ומשנת 2007 גם מדריכת פילאטיס. לאחר עבודה של שש וחצי שנים בקופת חולים כללית כפיזיותרפיסטית, הקמתי לפני שבע שנים את הסטודיו שלי שמשלב טיפולי פיזיותרפיה, פילאטיס שיקומי והתעמלות בשיטת פילאטיס מתוך אמונה לאפשר לכל אחד להתאמן לפי היכולת שלו ולהחזיר לאנשים את הכוח לתפקד באופן עצמאי ולחוות חיים פעילים, שמחים ועצמאיים.
על הסטודיו ועל הפילאטיס: סטודיו באוירה ביתית, המשלב התעמלות בשיטת פילאטיס וטיפולי פיזיותרפיה. פילאטיס: פעילות מאתגרת ומחטבת השמה דגש על יציבה ועבודה נכונה של הגוף, נשימה, ריכוז ודיוק בתנועה, בדגש על חיזוק הגו כבסיס איתן לתנועה ביום יום. התעמלות שמחזקת ומתחזקת את הגוף בצורה בריאה ונכונה, בקצב וברמה שמתאימה לכל אחד ואחת ובכל גיל. בפילאטיס תרגישו שיפור בכוח, בגמישות, בשיווי המשקל, בצפיפות העצם, בכאבי הגב ובשרירי רצפת האגן
מתקיימים בקבוצות קטנות של עד שישה אנשים, עובדה המאפשרת להתייחס לכל מתאמן באופן אישי ולהתאים את האימון לכל אחד על פי רמתו וצרכיו, בשילוב הידע והניסיון של הפיזיותרפיה. העבודה המדויקת והמבוקרת בפילאטיס מבטיחה מינימום פציעות בזמן אימון.
מה עוד? הפעילות המוצעת בסטודיו: אימון במכשירי פילאטיס לחיזוק, גמישות ועיצוב הגב. טיפולי פיזיותרפיה פרטניים לטיפול בבעיות אורטופדיות, נוירולוגיות, ייעוץ וטיפול בעקמת בשיטת "שרוט. פילאטיס שיקומי לאחר בדיקה ובניית תוכנית טיפול: שימוש במכשירי פילאטיס בשיקום לאחר ניתוחים, שברים, פציעות ואירוע מוחי.
קליק לעמוד הפייסבוק

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות